0

Yhm w meczu z Malagą chyba wszyscy chicieli "pomagać drużynie" :P

0

hhahaha jak miał to strzelić w bramkarza ? Wybrał najlepsze rozwiązanie -.- ehh

0

Kto chce powiedzieć że Messi nie biega,no kto !??!

1

Wydaje mi się że Sandro lepiej gra i bardziej się angażuje niż Munir Enrique powinien postawić Munira na ławie i Sandro w podstawie,może wtedy Munir zaczął by biegać

0

To za co przepraszał przez pół minuty ? Za nic ?

1

Neymar odważnie to mi się podoba

0

JEST !!!
Alves super Messi spokój to jest geniusz a nie zdenerwowany Ney czy Munir -.- nie chodzi o wiek

0

Kurde Messi,dlaczego nie strzelasz ?

0

Messi musi sie dostosowywać do zespołu,całkowicie wolna pomoc i Messi musi sam zapieprzać i w ataku i w pomocy

0

Yhm faktycznie nie ma

0

Ah ten Messi :)

0

Munir tak,ale Adriano i Alves ? -.-

0

Ale miał szczęście Neymar podanie od przeciwnika i strzał gdyby nie obrońca to by bramkarz złapał,ale cieszy mnie że wygrywamy :)

0

TAK !! Strzelać z dystansu ! To chce sie oglądać dobre spotkanie bramka to kwestia czasu jeśli będa grać w takim tempie

0

Kurde lubię tego Munira ale już po raz kolejny w kolejnym meczu marnuje naprawdę dobrą okazję

0

Messi 0 dryblingu tylko oddaje te piłki ;/

0

To że ci sami zawodnicy nie oznacza że są w takiej formie jak rok temu -.-

0

Po Luisie Enrique Xavi będzie trenerem :D

3

Ale pierdolisz głupoty,zmienił młodych na jeden mecz i teraz Iniesta z Rakiticiem nie będą sie mogli dogadać ? -.-

0

Kurde chujowo się ustawia ten Roberto jakby się bał dostać piłkę ,a przecież to ŚP -.-

0

"Lucho nie trafił z tym składem..." serio ?

5

tak bo strzelił jednego gola

0

Wrzutki Alvesa są wymuszone przez grę całego zespołu,Pedro się stara i gra o wiele lepiej niż Munir który nie gra,a z komentarzami masz rację

0

Zasłużył na to to zostaje na boisku,nic w tym dziwnego

0

No co zrobił źle w tym meczu ?

0

Tzn czego nie rozumiesz ? co w tym dziwnego że Mascherano grał z Elche ?

0

Możliwe że padnie dziś dużo bramek na bramke Elche :P

1

Dziwne że wybrali Luisa Enrique zamiast ciebie na trenera ;/ Teraz to mógłbyś ty być trenerem i poustawiać ich jak w fifie :)

0

Weź człowieku najlepiej napisać coś głupiego w sposób nie zrozumiały,a potem tłumaczyć się że jesteś mądrzejszy od reszty i użyłeś sarkazmu -.-

1

Czyli debil jesteś,powołał te same nazwiska co Sabella i to źle ? Co ma wspólnego z tym Messi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?