grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yhm w meczu z Malagą chyba wszyscy chicieli "pomagać drużynie" :P
0
hhahaha jak miał to strzelić w bramkarza ? Wybrał najlepsze rozwiązanie -.- ehh
0
Kto chce powiedzieć że Messi nie biega,no kto !??!
1
Wydaje mi się że Sandro lepiej gra i bardziej się angażuje niż Munir Enrique powinien postawić Munira na ławie i Sandro w podstawie,może wtedy Munir zaczął by biegać
0
To za co przepraszał przez pół minuty ? Za nic ?
1
Neymar odważnie to mi się podoba
0
JEST !!!
Alves super Messi spokój to jest geniusz a nie zdenerwowany Ney czy Munir -.- nie chodzi o wiek
0
Kurde Messi,dlaczego nie strzelasz ?
0
Messi musi sie dostosowywać do zespołu,całkowicie wolna pomoc i Messi musi sam zapieprzać i w ataku i w pomocy
0
Yhm faktycznie nie ma
0
Ah ten Messi :)
0
Munir tak,ale Adriano i Alves ? -.-
0
Ale miał szczęście Neymar podanie od przeciwnika i strzał gdyby nie obrońca to by bramkarz złapał,ale cieszy mnie że wygrywamy :)
0
TAK !! Strzelać z dystansu ! To chce sie oglądać dobre spotkanie bramka to kwestia czasu jeśli będa grać w takim tempie
0
Kurde lubię tego Munira ale już po raz kolejny w kolejnym meczu marnuje naprawdę dobrą okazję
0
Messi 0 dryblingu tylko oddaje te piłki ;/
0
To że ci sami zawodnicy nie oznacza że są w takiej formie jak rok temu -.-
0
Po Luisie Enrique Xavi będzie trenerem :D
3
Ale pierdolisz głupoty,zmienił młodych na jeden mecz i teraz Iniesta z Rakiticiem nie będą sie mogli dogadać ? -.-
0
Kurde chujowo się ustawia ten Roberto jakby się bał dostać piłkę ,a przecież to ŚP -.-
0
"Lucho nie trafił z tym składem..." serio ?
5
tak bo strzelił jednego gola
0
Wrzutki Alvesa są wymuszone przez grę całego zespołu,Pedro się stara i gra o wiele lepiej niż Munir który nie gra,a z komentarzami masz rację
0
Zasłużył na to to zostaje na boisku,nic w tym dziwnego
0
No co zrobił źle w tym meczu ?
0
Tzn czego nie rozumiesz ? co w tym dziwnego że Mascherano grał z Elche ?
0
Możliwe że padnie dziś dużo bramek na bramke Elche :P
1
Dziwne że wybrali Luisa Enrique zamiast ciebie na trenera ;/ Teraz to mógłbyś ty być trenerem i poustawiać ich jak w fifie :)
0
Weź człowieku najlepiej napisać coś głupiego w sposób nie zrozumiały,a potem tłumaczyć się że jesteś mądrzejszy od reszty i użyłeś sarkazmu -.-
1
Czyli debil jesteś,powołał te same nazwiska co Sabella i to źle ? Co ma wspólnego z tym Messi ?