3

@Kismeth Dzbanele nawet Panu piłkarzowi Robertowi Lewandowskiego może buty czyścić.

2

Najgorszym wyborem Alvareza nie było dołączenie do atletico, tylko podpisanie tak długiego kontraktu z klauzulą odejścia na 500 milionów. Jakby ogarnął kontrakt z klauzulą odejścia na np. 100-120 mln to nie byłoby tej całej szopki. Sam sobie narobił tyle problemów ile tylko mógł.

2

Miguel Ángel Gil z nosa Marín powinien dostać pozew, za szerzenie takich bzdur na temat sytuacji finansowej Barcy.

2

Im cięższe treningi tym lżejsze mecze. Ciśnij ich tam Hansi.

4

Pau Victor: Flick poprosił Lewandowskiego, żeby był dla mnie kimś w rodzaju piłkarskiego ojca
Redaktor: jakie wskazówki dał Ci Lewandowski?
Pau Victor: Prosze?
Redaktor: jakie były te wskazówki?
Pau Victor: Co?
Redaktor: A te wskazówki to co?
Pau Victor: no właśnie nie skończyłem słuchać bo odeszedłem

6

Tebas i Laporta teraz:
https://i.imgflip.com/4/17m63c.jpg

1

Chłop po prostu lubi dobrze zarobić i się nie narobić. W Barcy, gdzie obecnie trenerem jest Hansi Flick, musiałby ostro zapieprzać dzień w dzień, z czego doskonale sobie zdaje sprawę. Można to odbierać jako brak ambicji, ja natomiast mam w to wywalone, bo nie przyszedł do Barcy i prawdopodobnie już nie przyjdzie, więc co mnie on obchodzi. Nawet nie czytałem tego artykułu tylko sam tytuł także tego.

2

@Patriskos To jest taktyka na robienie smrodu Barcy, żeby odciągnąć uwagę od smrodu we własnym klubie.

6

Zapowiada się dziewiąta złota piłka dla Messiego

3

Małpicjusz Klaunicjusz, łeło łeło bagiety już po mnie jadą xDD

2

/video/1

3

1

"Majowe cele Barçy trafiają do Madrytu"
Ja bym raczej powiedział: Majowe cele dziennikarzy

3

O matko, odpaliłem sobie Cucurelle vs Yamal i od razu dostałem liścia na twarz tym strzałem Torresa 0:09


6

@mesulete Gordon to maszyna pressująca skrojona pod styl gry Flicka. A Barcola? A Barcola nie.

2

Tak sobie odpaliłem film na YT z Fabregasem i trafiłem na fajny moment, gdy złomuje Krystiano Ronaldo i zalicza asystę, piękne
1:48


0

"Zobaczymy, czy ten rok będzie mój [uśmiech]."
xD 100% mordo

8

I jeszcze Ramos do kompletu.

2

8

Ewidentnie Garcia zlekceważył przeciwnika

3

Im by się przydał Vitinha bo od kiedy odszedł Kroos to biegają jak bezmyślne stado baranów.

14

"W takim stroju Atlético nie powie "nie" Deco"
Mateusz Doniec, piłeś? - nie pisz

0

To teraz Madrycioki mają niezłą okazję, by za jednym strzałem pozbyć się Pereza i Mourinho. Jeśli nie skorzystają to będą frajerami.

2

„Jeśli zostanę prezesem Realu, nie mogę powiedzieć tego jaśniej, Rodri zagra w Realu Madryt”
Ciekawe, czy Rodri już o tym wie

0

"Jestem skupiony na rozgrywkach" chyba raczej na wybiegu

1

Ręce w kieszeniach, widać, że z Polski

1

Ale go bolą 2 mistrzostwa Hiszpanii z rzędu.

3

Jeśli jednym z marzeń Alvareza było zagranie dla Barcy, to zdecydowanie sobie utrudnił spełnienie tego marzenia przechodząc do Napletico.

0

@niepijpiotrek Teraz swoją złość wylewa na Kurewskich. Elegancko.

7

@redman83 Najważniejsze, żeby nie z numerem 2137

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?