0

@Marusek Kontuzje są wynikiem braku rotacji, po czym następują wymuszone rotacje z powodu kontuzji.

8

Madrycioki będą mogły z bliska popatrzeć jak się gra w piłkę bo dawno tego nie mieli.

0

PSG ma tę przewagę, że tą francuską ligę ogórkową grają sobie na pół gwizdka i wszystkie siły koncentrują na Ligę Mistrzów.

10

Tak wyglądały te negocjacje xD


1

@tarantino10 Zezłomował. Chociaż i tak Araujo już był zezłomowany skurczami.

4

@Herbert Miał baardzo mało czasu i wykorzystał go bardzo dobrze


13

Remis w brzydkim madryckim stylu

6

Ten mecz jest jakiś taki nie wiem, kopanina bez pomysłu.

7

Raphinha chyba ma udar

0

@Bzyku17 Oby Araujo się przedwcześnie nie wylogował z meczu.

0

@capoN Dzisiaj mecz życia. Czerwoną kartkę trzyma na półfinał jak dojdziemy.

0

@wyrek Trafił na pechową magiczną fasolkę w Hogwarcie.

5

16

8

@MirusAmisz
Ferran: o, piłka
Piłka: o, Ferran

0

Pizarro Gomez w VAR. Ten co nie widział brutalnego faulu kolanem przez rudigera

1

Jest i Łekin, co lubi łyby, łaki i kłaby
https://imgur.com/lwnPpOV

1

Sprowadzić 9-tke, zostawić Lewego, pożegnać Łekina.
https://i.imgur.com/lwnPpOV.png

4

Dla mnie Araujo to urodzona 9-tka. Coś poszło nie tak w karierze, że został obrońcą.

4

Świetne wejście Olmo, brawo

5

Balde to cień piłkarza od jakiegoś czasu

2

Z delfinem na 9 będzie ciężko

56

Jeśli kibic oglądający przed telewizorem powtórkę tego faulu widzi wyraźnie, że doszło do agresywnego faulu a sędzia VAR wyspecjalizowany pod kątem wychwytywania takich sytuacji z 20-stoma monitorami przed oczami nic nie zauważył to mamy tu ewidentnie do czynienia z celowym działaniem wymagającym zweryfikowania pod kątem korupcji.

0

Jak słyszę Rodrygo to od razu mam przed oczami tę sytuację https://imgur.com/a/CXC369J

1

@ACRAB95 "moim zdaniem to jeden z najnormalniejszych piłkarzy w składzie realu"
https://i.imgur.com/2xu9aS9.png

9

Miejmy nadzieję, że Diego Rico zostanie zawieszony na przynajmniej 10 meczów za agresywny atak głową na kolano rudigera, co mogło się skończyć poważną kontuzją.

4

Pizarro Gómez (ha tfu) zapewne przekazał sędziemu głównemu: "nic nie było", dlatego nawet nie podszedł do ekranu, żeby zobaczyć powtórkę

0

@Quero20718 pajacom*

3

Rok temu bym wierzył w taką remontade ale nie w tym, ja już się pogodziłem, najważniejsze, żeby było zaangażowanie i fajne meczycho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?