grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marzy mi się Araujo na 9
0
@korn234 https://wykop.pl/cdn/c3201142/6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f,w400.jpg
2
@tomasthc Na pewno Atletico nam nie strzeli żadnego gola z taką obroną xD
11
Co poprzytulał to jego
2
@aspr1me Lepszy nie będzie a może się jeszcze pogorszy.
5
@Aequlibre Dawanie łapówek sędziom nazywasz fartem?
4
Dzięki Panie Ivan Rakitic za dobre losowanko xD
https://streamable.com/x9clr
3
@Comentateiro Przez samego siebie xD
2
Skorumpowane ścierwa
0
Xavi jest teraz jak te p0lki co zostały wdowami po alfie. Trenował chwilę w Barcy i teraz jego wymagania wzrosły i nie będzie trenował byle klubu.
4
TL:DR "Wiemy, że gol nie powinien zostać uznany, Barca straciła 1 punkt, Barca nie odzyska tego 1 punktu, nikt nie poniesie konsekwencji, pozdrawiamy"
1
Ferran bardzo często dochodzi do sytuacji strzeleckich ale niestety rzadko "dochodzi".
1
Jakby to zrobił Małpicjusz Jr. to by ukarali sędziów za rasizm, że nie pozwalają wpuścić czarnucha do szatni sędziów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coveta Barca w pierwszej połowie gra zwykle uśpiona, ja przewiduję, że Atletico od początku siądzie na nas bo wbicie nam 1 gola to będzie gwóźdź do trumny i skutecznie zniszczy motywację do dalszej gry.
11
Na co komu taki zagłodzony Yamal bez paliwa? Niech siedzi w domu i się modli.
2
Hehe, Lampa zgaszona przez wielkiego Cancelo
1
@pawello10 On się nie zawahał, on wręcz splunął w stronę Barcy. Nigdy nie powinien trafić do tego klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rozpier***ą nas trenerze
2
Atletico w strachu przed rewanżem z nami.
1
Z taką grą to za 2 tygodnie Atletico znów nam wbije 4 bramki.
1
Strasznie przereklamowany ten Yamalek
0
Barcelona wygląda w tym sezonie jak tutaj uszaty na głównym zdjęciu
0
@LeszekFCB
0
@Alicja3500 W zeszłym sezonie wierzyłbym w taką remontadę, Barca miała głód sukcesu i zaangażowanie ale w tym sezonie z taką obroną i nastawieniem piłkarzy wydaje się to praktycznie niemożliwe. Aż fajnie sobie to meczycho obejrzeć ponownie. Jak się to teraz ogląda to ewidentnie nie powinno być wtedy 2 karnych dla Barcy xD
0
Ferran strzelający z główki wygląda komicznie D
31
Jeśli kiedykolwiek czuliście się bezużyteczni to przypomnijcie sobie o Ferranie Torresie w meczu z Atletico
2
Przelew jeszcze nie doszedł, czekamy
2
W końcu Flick może grać wysoko ustawioną linią obrony i nikt mu nic nie powie