1

Marzy mi się Araujo na 9

2

@tomasthc Na pewno Atletico nam nie strzeli żadnego gola z taką obroną xD

11

Co poprzytulał to jego

2

@aspr1me Lepszy nie będzie a może się jeszcze pogorszy.

5

@Aequlibre Dawanie łapówek sędziom nazywasz fartem?

4

Dzięki Panie Ivan Rakitic za dobre losowanko xD
https://streamable.com/x9clr

3

@Comentateiro Przez samego siebie xD

2

Skorumpowane ścierwa

0

Xavi jest teraz jak te p0lki co zostały wdowami po alfie. Trenował chwilę w Barcy i teraz jego wymagania wzrosły i nie będzie trenował byle klubu.

4

TL:DR "Wiemy, że gol nie powinien zostać uznany, Barca straciła 1 punkt, Barca nie odzyska tego 1 punktu, nikt nie poniesie konsekwencji, pozdrawiamy"

1

Ferran bardzo często dochodzi do sytuacji strzeleckich ale niestety rzadko "dochodzi".

1

Jakby to zrobił Małpicjusz Jr. to by ukarali sędziów za rasizm, że nie pozwalają wpuścić czarnucha do szatni sędziów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coveta Barca w pierwszej połowie gra zwykle uśpiona, ja przewiduję, że Atletico od początku siądzie na nas bo wbicie nam 1 gola to będzie gwóźdź do trumny i skutecznie zniszczy motywację do dalszej gry.

11

Na co komu taki zagłodzony Yamal bez paliwa? Niech siedzi w domu i się modli.

2

Hehe, Lampa zgaszona przez wielkiego Cancelo

1

@pawello10 On się nie zawahał, on wręcz splunął w stronę Barcy. Nigdy nie powinien trafić do tego klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rozpier***ą nas trenerze

2

Atletico w strachu przed rewanżem z nami.

1

Z taką grą to za 2 tygodnie Atletico znów nam wbije 4 bramki.

1

Strasznie przereklamowany ten Yamalek

0

Barcelona wygląda w tym sezonie jak tutaj uszaty na głównym zdjęciu

0

0

@Alicja3500 W zeszłym sezonie wierzyłbym w taką remontadę, Barca miała głód sukcesu i zaangażowanie ale w tym sezonie z taką obroną i nastawieniem piłkarzy wydaje się to praktycznie niemożliwe. Aż fajnie sobie to meczycho obejrzeć ponownie. Jak się to teraz ogląda to ewidentnie nie powinno być wtedy 2 karnych dla Barcy xD

0

Ferran strzelający z główki wygląda komicznie D

31

Jeśli kiedykolwiek czuliście się bezużyteczni to przypomnijcie sobie o Ferranie Torresie w meczu z Atletico

2

Przelew jeszcze nie doszedł, czekamy

2

W końcu Flick może grać wysoko ustawioną linią obrony i nikt mu nic nie powie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?