grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Bo jest coraz starszy.
3
@Cules69 kolegom*
3
Gdy Ter Stegen jego mać opuści już klub to wszyscy odetchną.
3
@vangoor Eden Hazard - potrzymaj mi piwo
6
Wyssał klubowego cycka do sucha a na koniec się rozpłakał.
2
Szukam filmiku, gdzie po zakończonym meczu z Espanyolem, Fermin krzyczy do kibiców "spierd***jcie".
12
@masik86 real na pewno by tego nie wypuścił bo mecz sędziował Marciniak.
0
Szok i niedowierzanie
1
Bracia Williams, jak ja ich nienawidzę
7
@MatBac1991 No jak tam somsiedzie? Slyszałem, że kupiłeś pakiet na mecze Barcelony za 9,99€ a podobno mają za darmo puszczać xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Q70gf56V0j0BQmgvZpPmjbzyQ0U3Ocps.jpg
13
"Ter Stegen: Moje relacje z klubem są dobre"
https://media.npr.org/assets/img/2023/01/14/this-is-fine_custom-b7c50c845a78f5d7716475a92016d52655ba3115.jpg
0
Nie będzie mu jakiś doktorek mówił, kiedy będzie mógł wrócić, on wie lepiej.
8
"Barcelona ma plan na zarejestrowanie Joana Garcíi. Jaki?"
Ku**a sprytny
19
"Fortuño wyjaśnił, że nigdy nie wybrałby tej drogi, gdyby pojawiła się taka możliwość."
Na szczęście taka możliwość nigdy by się nie pojawiła i pewnie nie pojawi bo jest za cienki xD
2
Coś czuję, że Pedro Fernandez wygryzie Rashforda z pierwszego składu i ostatecznie Rashford nie zostanie wykupiony bo mamy jeszcze Janka Virgili.
5
@VAMOS1899LaMasia Tak ale z kapelusza wyszedł Pedro Fernandez i pozamiatał.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Kto miał lepszą karierę? Wyobraź sobie, że możesz się cofnąć w przeszłość i przeżyć to co przeżył Ronaldo lub to co przeżył Messi. W czyje buty wolałbyś wejść? Dla mnie odpowiedź prosta - Messi.
1
@Muhitos W brutto bo klub ponosi koszty w brutto a ile z tego zarobi zawodnik to możesz sobie sam policzyć.
2
Nawet Yamal nie wygra teraz złotej piłki to też to będzie na plus ze względu na dodatkową motywację w przyszłym sezonie a jakby dostał teraz to możliwe, że zdjąłby trochę pedał z gazu i zaczął więcej gwiazdorzyć niż grać. Ogólnie to mi bardziej zależy, żeby Dzbanele nie dostał złotej piłki niż żeby Yamal dostał.
1
@Emerald póki...
13
@dariooo Co to za kapitan, który odmawia wyjazdu na mecz ligi mistrzów. Już dawno powinien stracić opaskę.
0
https://i.imgur.com/s3f64dF.png
1
Virgili i Torrents zapowiadają się najlepiej.
0
Lamine, ogarnij się z tą biżuterią chłopie, komu Ty chcesz zaimponować?
1
@slayer W sumie jeśli nie ma kontrakcie zapisane, że może grać wyłącznie na pozycji bramkarza, to można go przesunąć na obrońcę. Ale by mu ciśnienie skoczyło xD
4
@Borneo Akurat PSG w tej swojej ogórkowej lidze ma tak lekko, że sobie odpoczną w trakcie sezonu. Bardziej cieszy zmęczenie białych prześcieradeł.
4
@bulo A co myślisz o takim pracowniku, który w bardzo ważnym dniu firmy postanawia nie przyjść do pracy? Mam na myśli Ter rorystę, który odmówił wyjazdu na mecz rewanżowy LM z Interem.
11
Nie mogą walczyć o miano najlepszego klubu świata, skoro na turnieju nie było FC Barcelony.
1
@LukaszFan Raczej z dwoma. Ten Stegen może walczyć jedynie ze Szczęsnym.
20
Zwycięstwa przeciwko nim będą smakowały jeszcze lepiej. A Nikoś niech podciera oczka banknotami. Ha tfu.