0

@partymaker Bo jest coraz starszy.

3

@Cules69 kolegom*

3

Gdy Ter Stegen jego mać opuści już klub to wszyscy odetchną.

3

@vangoor Eden Hazard - potrzymaj mi piwo

6

Wyssał klubowego cycka do sucha a na koniec się rozpłakał.

2

Szukam filmiku, gdzie po zakończonym meczu z Espanyolem, Fermin krzyczy do kibiców "spierd***jcie".

12

@masik86 real na pewno by tego nie wypuścił bo mecz sędziował Marciniak.

0

Szok i niedowierzanie

1

Bracia Williams, jak ja ich nienawidzę

7

@MatBac1991 No jak tam somsiedzie? Slyszałem, że kupiłeś pakiet na mecze Barcelony za 9,99€ a podobno mają za darmo puszczać xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Q70gf56V0j0BQmgvZpPmjbzyQ0U3Ocps.jpg

0

Nie będzie mu jakiś doktorek mówił, kiedy będzie mógł wrócić, on wie lepiej.

8

"Barcelona ma plan na zarejestrowanie Joana Garcíi. Jaki?"
Ku**a sprytny

19

"Fortuño wyjaśnił, że nigdy nie wybrałby tej drogi, gdyby pojawiła się taka możliwość."
Na szczęście taka możliwość nigdy by się nie pojawiła i pewnie nie pojawi bo jest za cienki xD

2

Coś czuję, że Pedro Fernandez wygryzie Rashforda z pierwszego składu i ostatecznie Rashford nie zostanie wykupiony bo mamy jeszcze Janka Virgili.

5

@VAMOS1899LaMasia Tak ale z kapelusza wyszedł Pedro Fernandez i pozamiatał.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Kto miał lepszą karierę? Wyobraź sobie, że możesz się cofnąć w przeszłość i przeżyć to co przeżył Ronaldo lub to co przeżył Messi. W czyje buty wolałbyś wejść? Dla mnie odpowiedź prosta - Messi.

1

@Muhitos W brutto bo klub ponosi koszty w brutto a ile z tego zarobi zawodnik to możesz sobie sam policzyć.

2

Nawet Yamal nie wygra teraz złotej piłki to też to będzie na plus ze względu na dodatkową motywację w przyszłym sezonie a jakby dostał teraz to możliwe, że zdjąłby trochę pedał z gazu i zaczął więcej gwiazdorzyć niż grać. Ogólnie to mi bardziej zależy, żeby Dzbanele nie dostał złotej piłki niż żeby Yamal dostał.

1

@Emerald póki...

13

@dariooo Co to za kapitan, który odmawia wyjazdu na mecz ligi mistrzów. Już dawno powinien stracić opaskę.

0

1

Virgili i Torrents zapowiadają się najlepiej.

0

Lamine, ogarnij się z tą biżuterią chłopie, komu Ty chcesz zaimponować?

1

@slayer W sumie jeśli nie ma kontrakcie zapisane, że może grać wyłącznie na pozycji bramkarza, to można go przesunąć na obrońcę. Ale by mu ciśnienie skoczyło xD

4

@Borneo Akurat PSG w tej swojej ogórkowej lidze ma tak lekko, że sobie odpoczną w trakcie sezonu. Bardziej cieszy zmęczenie białych prześcieradeł.

4

@bulo A co myślisz o takim pracowniku, który w bardzo ważnym dniu firmy postanawia nie przyjść do pracy? Mam na myśli Ter rorystę, który odmówił wyjazdu na mecz rewanżowy LM z Interem.

11

Nie mogą walczyć o miano najlepszego klubu świata, skoro na turnieju nie było FC Barcelony.

1

@LukaszFan Raczej z dwoma. Ten Stegen może walczyć jedynie ze Szczęsnym.

20

Zwycięstwa przeciwko nim będą smakowały jeszcze lepiej. A Nikoś niech podciera oczka banknotami. Ha tfu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?