grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/c129461006d10a8b430d400d68b7d8b6b9838d8e7f02185cd38c4acbaf5357af.gif
0
https://i.imgur.com/VvI3afv.jpeg
7
Porozmawiał z rodziną i wyszło, że mama i tata mu nie pozwolili.
0
@chosenone https://i.imgflip.com/6ljx43.png
0
Papa Fati 2.0
https://i.imgflip.com/6ljx43.png
9
Tajemnicza cyfra to ilość zwycięstw realu madryt przeciwko Barcelonie w poprzednim sezonie.
18
Dlaczego ten typ nie został jeszcze pozwany o ujawnianie sytuacji finansowej Barcy?
4
Miejmy nadzieję, że Ansu odpali i go szybko wykupią.
2
@Norbiidolyamal Na fcbarca.com panuje optymizm
0
@Guillegavira Ale chce też zagrać na mistrzostwach świata a pozostanie w Barcelonie mu tego nie gwarantuje.
10
@denks1984 Przecież masz napisane, że 50%
2
@lysy1015 21:37 Nico swoją barkę zostawia na brzegu, razem z Barcą nowy zacznie dziś łów.
0
@CriminalFCB Solidny, szklany wojownik, więcej walczy z kontuzjami niż na boisku.
2
@Rifek AI wypluło takie coś:
Incydent z 2010 roku
Jednym z głównych powodów był konkretny moment z meczu w 2010 roku pomiędzy Barceloną a Athletikiem Bilbao. W trakcie gry Fernando Amorebieta, zawodnik Athleticu, brutalnie sfaulował Iniestę. Faul ten zakończył się czerwoną kartką dla Amorebiety, ale część kibiców San Mamés uznała, że Iniesta przesadził w swojej reakcji na to zdarzenie. To mogło zapoczątkować niechęć wobec niego i sprawić, że stał się celem gwizdów podczas kolejnych wizyt.
Komentarz o stadionie
Kolejnym czynnikiem, który prawdopodobnie zaostrzył sytuację, była wypowiedź Iniesty na temat starego stadionu San Mamés. Powiedział kiedyś, że „San Mamés to tylko kolejny stadion” i że nie widzi w nim nic wyjątkowego. Dla kibiców Athleticu Bilbao, którzy nazywają swój stadion „La Catedral” (Katedrą) i traktują go jako symbol dumy oraz tożsamości klubu, takie słowa mogły zostać odebrane jako obraza. Ten brak szacunku w oczach fanów z pewnością przyczynił się do ich negatywnego nastawienia.
5
@Pablozeusz Podtrzymuje, jest tylko dwóch bramkarzy - Joan Garcia i Wojciech Szczęsny.
2
No ten gol na 5:0 bardzo ładny, dynamiczne chłopaki z dobrą kontrolą piłki.
10
"Barça jest optymistą na 95%"
Zawołajcie mnie, gdy Barca będzie optymistą na 100%
2
Chciał sobie przebimbać w Barcelonie do końca kariery ale przyszła młoda krew i cały plan w pi***u
0
Yamal jest romantykiem
0
Ja to bym jeszcze kupił ich trenera bramkarzy.
4
@Pedryrodryges xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10
Raczej: Nie potrafimy dobrze wypychać naszych gwiazd, tak im tu dobrze.
2
@pep71 "przez ponad 10 lat robił wszystko co mogl abysmy zdobywali trofea."
To chyba tylko ja widziałem gościa co gra od niechcenia na 50% bo i tak nie ma kto mu zagrozić.
0
Komentarz usunięty
1
@TheKlucha Tak wygląda:
https://www.transfermarkt.pl/nico-williams/verletzungen/spieler/709187
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
https://www.transfermarkt.pl/luis-diaz/verletzungen/spieler/480692
13
Z takimi żądaniami to chłop przesiedzi całą karierę w Bilbao xDDDD
1
@Mroziu Za rok lub dwa Garcia będzie warty 2x tyle.
2
Komentarz usunięty
1
@AxelF Bo z Messim rywalizował a z Yamalem nie i nie będzie.
15
@kacper0404 Może samo namaszczenie wystarczy
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/07/normal/x5TemHcgPF3waBzVDVbHyTQ1thU8W5xr.png