11

"Podobał mi się Leo."
No mi też się podobał, był całkiem niezły xDDD

8

@Rarenzio Banana d'Or

1

Gość jedyne co ma to warunki fizyczne.

6

Jeśli Ter rorysta będzie miał krztę ambicji, to odejdzie a jak nie, to niech siedzi i kadrę Niemiec ogląda w telewizji z żoną... A nie czekaj, bez żony.

9

@Rupert_Haubica Ter rorysta xD

0

4

@kanver_ Nie ma co porównywac tego do rekordów sprzed lat, ponieważ teraz mamy więcej meczów w LM

9

Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie do tego zacnego grona dołączy również Hansi Flick.

0

@rodineusz Lepiej zaplacić 25 mln za dobrze zapowiadającego się 24 latka niż 40 mln za 30 letnią gwiazdę.

8

Mapet ogląda i płacze

0

@gohan77 Ale on się nigdzie nie wybiera, on jest szczęśliwy w Hiszpanii, piękna pogoda, dobra kasa i się nie narobi.

0

W Espanyolu panuje przekonanie, że nie odejdzie a w FC Barcelonie panuje optymizm.

27

Hehe ale ich piecze po tym wielokrotnym gwałcie, który zaserwowała im Barca w tym sezonie xD

2

@BartArt Natomiast jego refleks obrona 1vs1 jest na bardzo wysokim poziomie, co w przypadku wysoko ustawionej linii obronnej Barcy jest bardzo dużą zaletą.

3

Miejmy nadzieję, że te mecze dla Ter Stegena pod koniec sezonu to były takie pożegnalne mecze jak w przypadku Peni.

2

No i fajnie. Ter Statua out

1

@Kai0 "Courtois jakoś grał w Atletico i kibice realu nie narzekają na to teraz"
Garcia gra dla Espanyolu i jak przejdzie do Barcy to kibice Barcy też nie będą narzekać lol xDDDDDDDDD

0

@Rarenzio Robert "piłka mu odskoczyła" Lewandowski

3

Dobrze, że zrezygnowali z Nico Williamsa bo mam przeczucie, że to byłby Fati 2.0. Nie widzę Nico harującego w pressingu cały mecz. Luis Diaz to niezły kocur i widać, że pracowity, nie łapie kontuzji.

4

Może to jego ulubiony gol, natomiast jego najlepszy gol to ten:


4

@Sysia11 Głosowałem na Mentzena bo miał największe szanse, żeby wejść do 2 tury zamiast Nawrockiego.
W 2 turze zagłosuję na Trzaskowskiego bo:
1) Jeśli wygra Nawrocki to niemal pewne jest, że za 2 lata pis ponownie przejmie pełnię władzy (najgorsze co może być)
2) Nawrocki ułaskawi pisiorów przestępców

Wcześniej pis samodzielnie miał ponad połowę posłów w parlamencie i swojego prezydenta.
Teraz jeśli wygra Trzaskowski to KO będzie miało swojego prezydenta ale samodzielnie nie mają ponad połowy posłów w parlamencie, więc to nie będzie taka pełna władza jaką miały pisiory.


5

Ja będę świętować, gdy Ter Stegen znajdzie sobie nowy klub.

1

Flick chciał, żeby Pedri przyszedł do niego, nie udało się, więc Flick przyszedł do Pedriego.

19

Liga Mistrzów przyjdzie, jeśli Araujo odejdzie.

24

Rodzyny będą wąchane.

1

Z przykrością stwierdzam, że najlepsze co by się mogło teraz wydarzyć dla tego klubu to kolejna kontuzja Ter Stegena i zakup topowego bramkarza. Wojtek na rezerwie.

2

W końcu przeciwnik na poziom Araujo.

0

@Hogart I jeszcze poproszą ich bramkarza, żeby grał dla Barcy.

5

@redman83 Mam nadzieję, że Flick da zielone światło na sprzedaż Ter Stegena. Jeśli Ter Stegen zostanie w przyszłym sezonie głównym bramkarzem to nie wróżę Barcy wielu sukcesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?