grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
"Podobał mi się Leo."
No mi też się podobał, był całkiem niezły xDDD
8
@Rarenzio Banana d'Or
1
Gość jedyne co ma to warunki fizyczne.
6
Jeśli Ter rorysta będzie miał krztę ambicji, to odejdzie a jak nie, to niech siedzi i kadrę Niemiec ogląda w telewizji z żoną... A nie czekaj, bez żony.
9
@Rupert_Haubica Ter rorysta xD
0
Ter Statua
https://i.imgur.com/UGvAQxc.png
4
@kanver_ Nie ma co porównywac tego do rekordów sprzed lat, ponieważ teraz mamy więcej meczów w LM
9
Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie do tego zacnego grona dołączy również Hansi Flick.
0
@rodineusz Lepiej zaplacić 25 mln za dobrze zapowiadającego się 24 latka niż 40 mln za 30 letnią gwiazdę.
8
Mapet ogląda i płacze
0
@gohan77 Ale on się nigdzie nie wybiera, on jest szczęśliwy w Hiszpanii, piękna pogoda, dobra kasa i się nie narobi.
0
W Espanyolu panuje przekonanie, że nie odejdzie a w FC Barcelonie panuje optymizm.
27
Hehe ale ich piecze po tym wielokrotnym gwałcie, który zaserwowała im Barca w tym sezonie xD
2
@BartArt Natomiast jego refleks obrona 1vs1 jest na bardzo wysokim poziomie, co w przypadku wysoko ustawionej linii obronnej Barcy jest bardzo dużą zaletą.
3
Miejmy nadzieję, że te mecze dla Ter Stegena pod koniec sezonu to były takie pożegnalne mecze jak w przypadku Peni.
2
No i fajnie. Ter Statua out
1
@Kai0 "Courtois jakoś grał w Atletico i kibice realu nie narzekają na to teraz"
Garcia gra dla Espanyolu i jak przejdzie do Barcy to kibice Barcy też nie będą narzekać lol xDDDDDDDDD
0
@Rarenzio Robert "piłka mu odskoczyła" Lewandowski
3
Dobrze, że zrezygnowali z Nico Williamsa bo mam przeczucie, że to byłby Fati 2.0. Nie widzę Nico harującego w pressingu cały mecz. Luis Diaz to niezły kocur i widać, że pracowity, nie łapie kontuzji.
4
Może to jego ulubiony gol, natomiast jego najlepszy gol to ten:
4
@Sysia11 Głosowałem na Mentzena bo miał największe szanse, żeby wejść do 2 tury zamiast Nawrockiego.
W 2 turze zagłosuję na Trzaskowskiego bo:
1) Jeśli wygra Nawrocki to niemal pewne jest, że za 2 lata pis ponownie przejmie pełnię władzy (najgorsze co może być)
2) Nawrocki ułaskawi pisiorów przestępców
Wcześniej pis samodzielnie miał ponad połowę posłów w parlamencie i swojego prezydenta.
Teraz jeśli wygra Trzaskowski to KO będzie miało swojego prezydenta ale samodzielnie nie mają ponad połowy posłów w parlamencie, więc to nie będzie taka pełna władza jaką miały pisiory.
5
Ja będę świętować, gdy Ter Stegen znajdzie sobie nowy klub.
1
Flick chciał, żeby Pedri przyszedł do niego, nie udało się, więc Flick przyszedł do Pedriego.
6
https://wykop.pl/cdn/c3201142/3ec6f2843807123ab5973ab1d27517e03b885f350b78e86865714443f7fc02a5.jpg
19
Liga Mistrzów przyjdzie, jeśli Araujo odejdzie.
24
Rodzyny będą wąchane.
1
Z przykrością stwierdzam, że najlepsze co by się mogło teraz wydarzyć dla tego klubu to kolejna kontuzja Ter Stegena i zakup topowego bramkarza. Wojtek na rezerwie.
2
W końcu przeciwnik na poziom Araujo.
0
@Hogart I jeszcze poproszą ich bramkarza, żeby grał dla Barcy.
5
@redman83 Mam nadzieję, że Flick da zielone światło na sprzedaż Ter Stegena. Jeśli Ter Stegen zostanie w przyszłym sezonie głównym bramkarzem to nie wróżę Barcy wielu sukcesów.