7

Co mnie obchodzą domysły dziennikarzy. Równie dobrze sam mogę zgadywać co się wydarzyło w szatni bo mnie też tam nie było.

0

@mmaciass Opłacało się

8

Narodziny legendy

0

@kejdzi Albo żeby po raz kolejny pokazał się ze świetnej strony by Chelsea sięgnęło głębiej do portfela.

3

@manolis1 Trzech bramek nie uznał srealowi, więc madryciok płacze, czego nie rozumiesz? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Odpowiedź Fermina:
https://tinyurl.com/3zrkj3zr

0

@AxelF Znalazłem, pod koniec filmu:


Co to za słowo po Hiszpańsku?
EDIT: "A chuparla"

0

@AxelF ai poległa niestety, nie mogę nigdzie znaleźć tego pięknego momentu

15

"Julián to typ zwycięzcy i jest przekonany, że będzie walczył o tytuły w Atlético."
xDDD

0

Szukam filmiku, gdzie po zakończonym meczu z Espanyolem, Fermin krzyczy do kibiców "spierd***jcie".

11

W klubie panuje pesymizm

0

Tak wygląda teraz łapa Bernala (Ostrożnie!)
https://i.imgur.com/HX9yxrV.png

0

@Coveta "Olmo teraz nikt nie kupi chyba że jakaś klinika od urazów."
Klinka samotnego sera

0

@konraden Co ty gadasz, przecież widać, że miłość między Ferranem a Flickiem kwitnie.

7

O co chodziło w tej sytuacji z Ferranem i Flickiem? xD

0

@gohan77 Z Yamalem będzie to samo. Zarobi tyle milionów ile potrzebuje, wygra kilka złotych piłek i lig mistrzów i za 10 lat poleci w tango.

2

Pije, żeby zapomnieć

1

@Azazel_Pazuzu Pewnie dostali wytyczne żeby grali na 80-90% a grali na 50% co może się nie podobać.

0

To taki Robert Lewandowski tylko na obronie i z innym kolorem skóry.

2


0

@OskP Joan Garcia - sprężynka

0

@addept Biedny? Może pooglądać Yamalka z bliska i go podotykać nawet, więc jaki biedny xD

0

Papier podpisany dzięki czemu nowi piłkarze zaraz zostaną zarejestrowani a na koniec wisienka na torcie - występ Ter Stegena, po którym miejmy nadzieję odechce mu się wszystkiego. Szachy 5D by Joan Laporta.

4

Laporta wchodzi do jego domu:

TS: gapi się na bebech

Laporta: gapisz mi się na bebech?

TS: nie

Laporta: widziałem

TS: zerknąłem tylko

Laporta: właśnie!

TS: przepraszam

Laporta: czego się gapisz?

Laporta: just kidding xD

5

Chyba zrozumiał baran, że działa na szkodę klubu i nie tędy droga.

2

5

@lukmrz Jaka kara, on już nagrodę dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?