grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Co mnie obchodzą domysły dziennikarzy. Równie dobrze sam mogę zgadywać co się wydarzyło w szatni bo mnie też tam nie było.
0
@mmaciass Opłacało się
0
@mesqueundumb Znalazłem twoje zdjęcie w internecie xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/be3a4395e52f7b2092972e251e7186c902cd043c74be480f68abcaee887b3c5b.jpg
8
Narodziny legendy
0
@kejdzi Albo żeby po raz kolejny pokazał się ze świetnej strony by Chelsea sięgnęło głębiej do portfela.
3
@manolis1 Trzech bramek nie uznał srealowi, więc madryciok płacze, czego nie rozumiesz? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Odpowiedź Fermina:
https://tinyurl.com/3zrkj3zr
0
@AxelF Znalazłem, pod koniec filmu:
Co to za słowo po Hiszpańsku?
EDIT: "A chuparla"
0
@AxelF ai poległa niestety, nie mogę nigdzie znaleźć tego pięknego momentu
15
"Julián to typ zwycięzcy i jest przekonany, że będzie walczył o tytuły w Atlético."
xDDD
0
Szukam filmiku, gdzie po zakończonym meczu z Espanyolem, Fermin krzyczy do kibiców "spierd***jcie".
11
W klubie panuje pesymizm
0
@Romario87 https://ichef.bbci.co.uk/ace/standard/3840/cpsprodpb/ace7/live/45acb240-86d0-11ef-b379-c924052b3071.jpg
0
Tak wygląda teraz łapa Bernala (Ostrożnie!)
https://i.imgur.com/HX9yxrV.png
0
@Coveta "Olmo teraz nikt nie kupi chyba że jakaś klinika od urazów."
Klinka samotnego sera
0
@konraden Co ty gadasz, przecież widać, że miłość między Ferranem a Flickiem kwitnie.
7
O co chodziło w tej sytuacji z Ferranem i Flickiem? xD
0
@gohan77 Z Yamalem będzie to samo. Zarobi tyle milionów ile potrzebuje, wygra kilka złotych piłek i lig mistrzów i za 10 lat poleci w tango.
2
Pije, żeby zapomnieć
1
@Azazel_Pazuzu Pewnie dostali wytyczne żeby grali na 80-90% a grali na 50% co może się nie podobać.
0
To taki Robert Lewandowski tylko na obronie i z innym kolorem skóry.
2
0
@OskP Joan Garcia - sprężynka
0
@addept Biedny? Może pooglądać Yamalka z bliska i go podotykać nawet, więc jaki biedny xD
0
Papier podpisany dzięki czemu nowi piłkarze zaraz zostaną zarejestrowani a na koniec wisienka na torcie - występ Ter Stegena, po którym miejmy nadzieję odechce mu się wszystkiego. Szachy 5D by Joan Laporta.
4
Laporta wchodzi do jego domu:
TS: gapi się na bebech
Laporta: gapisz mi się na bebech?
TS: nie
Laporta: widziałem
TS: zerknąłem tylko
Laporta: właśnie!
TS: przepraszam
Laporta: czego się gapisz?
Laporta: just kidding xD
5
Chyba zrozumiał baran, że działa na szkodę klubu i nie tędy droga.
2
https://i.imgur.com/Vb0jEm3.png
5
@lukmrz Jaka kara, on już nagrodę dostał.