grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacek905
2
Winicjusz kopnął Yamala, więc nie ma karnego, proste.
10
@piJohn Zawsze paczy białym prześcieradłom w oczy, gdy do nich przemawia
0
https://pliki.meczyki.pl/images/stage/php0sVen1.gif
14
Po tej sytuacji Flick będzie miał uraz i już nie zaklaszcze podczas meczu. Po ewentualnej minucie ciszy też nie zaklaszcze i dostanie czerwoną za brak szacunku xD
1
@pluszek Prawda jest taka, że drugą żółtą kartkę (w konsekwencji czerwoną) powinien weryfikować VAR.
4
Popatrzcie sobie na ostatnie treningi Barcy na yt. Araujo radzi sobie zadziwiająco dobrze w wykończaniu akcji.
2
Żółta kartka za klaskanie? Niezły zjeb.
18
Reakcja Ansu Fatiego na tę informację:
13
Roony uwielbia podawać piłkę do bramkarza
2
Rekin ślepy - po raz pierwszy ten gatunek opisali niemieccy ichtiolodzy Marcus Elieser Bloch i Johann Gottlob Theaenus Schneider. Jest całkowicie niegroźny dla ludzi.
0
"Za Cruyffa, jeżeli jechałeś na kadrę z kontuzją, to potem nie grałeś w czterech kolejnych meczach"
Mam nadzieję, że łysy też pójdzie tą drogą i nie pozwoli Yamalowi zagrać kilku meczy.
12
Szach mat łysy sadysto.
2
@AlvaroHanso Jakie reklamy?
8
@dziku77 W pierwszej połowie graliśmy jak równy z równym i wyglądało to dobrze. W drugiej to wyglądało jak gra do jednej bramki niestety.
7
@sokot Mówisz jakby dzieliła ich jakaś przepaść a wg. mnie to zbliżony topowy poziom u obydwu. W drugiej połowie Vitinha był dosłownie wszędzie a wyglądał jakby w ogóle się nie spocił, niesamowite.
5
Metr przed kiblem
5
Jeśli ktoś taki otrzymuje złotą piłkę a Robert Lewandowski nie, to tylko pokazuje jakim kabaretem jest ta gala złotej piłki.
6
Z piłką przy nodze wygląda dosyć nieporadnie ale udało mu się dzisiaj strzelić 2 ważne gole. Nie powiedziałbym, że ma niewiarygodne umiejętności. Zepsuty zegar też 2x na dobę pokazuje dobra godzinę.
6
Fermin Lopez: silny wobec słabych, słaby wobec silnych.
1
@wariacik96 "z Casado na boisku lepiej wygladamy pod katem defensywnym niz w przypadku gdy gra Frenkie"
Ja bym bardziej powiedział, że to Valencia grała tak fatalnie a nie my tak wybitnie w obronie.
2
Rekin bezzębny dzisiaj
2
Ciężko się patrzy na tę grę Barcelony.
1
Komentarz usunięty
0
Fati wersja 2.0 (Rashford) na ławkę a wchodzą Rony i Pedro Fernandez. Flick musisz.
0
Roque:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1670169738dWZw841iMOAl3rU6DfD78U.jpg
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/151e1847f770df96d7aa41bc72f08c73c7537174a279afe71fd39a2da72a9720.jpg
0
Gdzie twoja złota piłka vini? xDD
https://i.imgur.com/PzMfg3w.png
1
@Gacek5
0
Joffre Torrents wchodzisz