2

Odpaść z napletico w LM, aż się tego oglądać nie chce. Na wymioty zbiera

0

Koniec mistrzostw, do widzenia

0

@Sebolinho Liga mistrzów to trochę bardziej mu się chce, tak na 85% bo zwykle to 80%.

0

@Zoker Fundamentem gry Messiego była efektywność i skuteczność. Fundamentem gry Yamala jest niestety efektowność, czyli ma być ładne dla oka, niekoniecznie efektywne i skuteczne.

2

@natia Dla Ferrana złota szprotka

7

Znowu Cancelo pokazał Rashfordowi jak się gra na lewym skrzydle.

2

Niech ta płotka zejdzie z boiska

1

Frajeran Torres to nigdy nie strzeli

0

No to ok, nie wiedziałem

0

Już piękna strata Żula z refleksem 40-latka

1

Ech... musiał Żula wpuścić zamiast Esparta

2

Rashford to jest taki cienki, że szkoda gadać

6

"Czy João Cancelo pokazał wszystkim, jak słaby jest Alejandro Balde?"
Tak, pokazał również jak słaby jest Rashford.

0

Kupić obrońców i Araujo na 9.

1

Bastoni na środku, Uszatek na lewej obronie i Cancelo na lewym skrzydle. Ale by to chodziło. Rashforda pożegnać.

0

@Cules69 W Cancelo wierzę, w Rashforda nie, jest nijaki.

2

"Czy Rekin jeszcze wypłynie na szerokie wody?"
Mam nadzieję, że wypłynie na szerokie wody, tak poza Barcelonę, niech pozna trochę świata a my sprowadzimy prawdziwą 9-tkę.

0

Jeśli kiedykolwiek poczujesz się bezużyteczny, przypomnij sobie o Ferranie Torresie.

0

Na razie Fermin najlepszy w drużynie.

0

Raphinha chyba ma udar od tego słońca

16

"pozstawiając w serach kibiców ogromną pustkę"


2

@Borneo Łysego to nie obchodzi, liczy się tu i teraz.

0

@RobertNieLewandowski Jaki baner? Jakie reklamy? Zainstaluj sobie przeglądarkę Brave, polecam.

6

Hansi wygra ligę mistrzów i odejdzie, 100%

6

@arturek831 Mam nadzieję, że zagra Lewy bo Ferran wygląda jeszcze gorzej

4

@Herbert Żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego.

4

Akceleracja, refleks i prowadzenie piłki. Już teraz wygląda o niebo lepiej od ociężałego jak stara lokomotywa Kounde. Mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie na Newcastle.

3

Komisja uznała, że zdrajcy nie mają prawa głosu.

5

@hugz Ten sam ter stegen co odmówił wyjazdu na mecz rewanżowy z Interem w półfinale ligi mistrzów w poprzednim sezonie, gdy dowiedział się, że trener zamierza nadal stawiać na Szczęsnego. Ha tfu

0

@Marusek Kontuzje są wynikiem braku rotacji, po czym następują wymuszone rotacje z powodu kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?