grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Odpaść z napletico w LM, aż się tego oglądać nie chce. Na wymioty zbiera
0
Koniec mistrzostw, do widzenia
0
@Sebolinho Liga mistrzów to trochę bardziej mu się chce, tak na 85% bo zwykle to 80%.
0
@Zoker Fundamentem gry Messiego była efektywność i skuteczność. Fundamentem gry Yamala jest niestety efektowność, czyli ma być ładne dla oka, niekoniecznie efektywne i skuteczne.
2
@natia Dla Ferrana złota szprotka
7
Znowu Cancelo pokazał Rashfordowi jak się gra na lewym skrzydle.
2
Niech ta płotka zejdzie z boiska
1
Frajeran Torres to nigdy nie strzeli
0
No to ok, nie wiedziałem
0
Już piękna strata Żula z refleksem 40-latka
1
Ech... musiał Żula wpuścić zamiast Esparta
2
Rashford to jest taki cienki, że szkoda gadać
6
"Czy João Cancelo pokazał wszystkim, jak słaby jest Alejandro Balde?"
Tak, pokazał również jak słaby jest Rashford.
0
Kupić obrońców i Araujo na 9.
1
Bastoni na środku, Uszatek na lewej obronie i Cancelo na lewym skrzydle. Ale by to chodziło. Rashforda pożegnać.
0
@Cules69 W Cancelo wierzę, w Rashforda nie, jest nijaki.
2
"Czy Rekin jeszcze wypłynie na szerokie wody?"
Mam nadzieję, że wypłynie na szerokie wody, tak poza Barcelonę, niech pozna trochę świata a my sprowadzimy prawdziwą 9-tkę.
0
Jeśli kiedykolwiek poczujesz się bezużyteczny, przypomnij sobie o Ferranie Torresie.
0
Na razie Fermin najlepszy w drużynie.
0
Raphinha chyba ma udar od tego słońca
16
"pozstawiając w serach kibiców ogromną pustkę"
2
@Borneo Łysego to nie obchodzi, liczy się tu i teraz.
0
@RobertNieLewandowski Jaki baner? Jakie reklamy? Zainstaluj sobie przeglądarkę Brave, polecam.
6
Hansi wygra ligę mistrzów i odejdzie, 100%
6
@arturek831 Mam nadzieję, że zagra Lewy bo Ferran wygląda jeszcze gorzej
4
@Herbert Żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego.
4
Akceleracja, refleks i prowadzenie piłki. Już teraz wygląda o niebo lepiej od ociężałego jak stara lokomotywa Kounde. Mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie na Newcastle.
3
Komisja uznała, że zdrajcy nie mają prawa głosu.
5
@hugz Ten sam ter stegen co odmówił wyjazdu na mecz rewanżowy z Interem w półfinale ligi mistrzów w poprzednim sezonie, gdy dowiedział się, że trener zamierza nadal stawiać na Szczęsnego. Ha tfu
0
@Marusek Kontuzje są wynikiem braku rotacji, po czym następują wymuszone rotacje z powodu kontuzji.