3

Będę bardzo pozytywnie zaskoczony, jeśli wygramy ten mecz.

0

@kch Byłaby w dupie, za przeproszeniem.

24

@19xavi93 Małpicjusz mówi, że jest winny i to im wystarczy. Cyrk.

1

@Czarny_ck Fultbol jest dzisiaj bardziej fizyczny, piłkarze są silniejsi a tkanka łączna (więzadła) nie adaptuje się do obciążeń tak szybko jak mięśnie. Do tego dochodzi większa ilość meczów i mniej czasu na regenerację.

0

@Arnokk Perez potwierdza

0

@lukasoon15 Może właśnie za dużo tego odpoczynku było
https://i.ytimg.com/vi/c198EvHsuVw/sddefault.jpg

3

Czego brakuje do wygrania Ligi Mistrzów? Brakuje szybkich obrońców do obecnej taktyki. Martin, Cubarsi, Kounde, Eric Garcia to nie są szybcy i zrywni obrońcy. Barca dysponuje zabójczymi kontratakami, więc taktyka z bardziej cofniętą linią obrony wydaje się w obecnej sytuacji wręcz idealna na mocniejszych przeciwników. Przeciwko słabym/średniakom można cisnąć z wysoko ustawioną linią i robić szoł, żeby dać kibicom więcej emocji.

0

Teraz wygląda jak Ron Perlman xD

9

16 lat to on miał 20 lat temu

27

Balde przed Ferminem xDDDDDD

3

Zmieńcie ten obrazek bo nie mogę patrzeć na tę gębę Małpicjusza

27

Chciałbym, żeby Hansi był bardziej elastyczny taktycznie, mniej przewidywalny. Taktyka z wysoko ustawioną linią obrony i nieustannym presingiem jest fajna, widowiskowa. Jednak jeśli marzy o lidze mistrzów to nie może tak grać w każdym meczu, przeciwko każdemu. Musi lepiej zarządzać minutami najbardziej istotnych piłkarzy w składzie.

1

@robertocarlos76 Sądzę, że tak.

0

2 czerwone w dwumeczu LM? Tylko Barca tak potrafi

0

Z Rashfordem to nie wróżę nic dobrego.

2

Dawać de Jonga jak najszybciej.

4

A ter stegen (specjalnie z małej) rok temu nie mając kontuzji, odmówił wyjazdu do Mediolanu na mecz rewanżowy z Interem w LM.

14

Wierzyli w remontadę przy 3:0 i było blisko to czemu mieliby nie wierzyć w przy 2:0?

2

@Dzieniu Ciekawe jakby te statystyki wyglądały, gdyby Virgili grał w Barcy a Rashford w Mallorce.

3

Oby nie wrócił do gry, real bez Kroosa się pięknie wykrwawia.

0

Mam nadzieję, że Flick pluje sobie w brodę, że nie zostawił Jana Virgili i wziął Rashforda.

2

Nie mają na tyle klasy aby nam zrobić szpaler, więc go nie oczekuję.

1

@Ptasior W tekście wystąpił błąd, chodziło o Paulo Coelho.

1

@ArcziArtt A Rashford niech wraca do Manchesteru. Już się napatrzył.

2

Jaki ten Rashford to jest lamus to nie mam pytań xxDD

1

@Michal1975 Nawet jeśli się uda przejść napletico, to jak patrzę jak gra takie PSG to stwierdzam, że i tak nie mamy szans na wygranie LM w tym sezonie, nawet jeśli wróci Raphinha. Nie z taką obroną, nie z taką taktyką.

3

Ferran świętuje rekord 200 meczów bez gola z rzędu.
https://i.imgur.com/l5M5vPH.jpeg

0

@ap0f1s Na trytytki połapane

2

Odpaść z napletico w LM, aż się tego oglądać nie chce. Na wymioty zbiera

0

Koniec mistrzostw, do widzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?