grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będę bardzo pozytywnie zaskoczony, jeśli wygramy ten mecz.
0
@kch Byłaby w dupie, za przeproszeniem.
24
@19xavi93 Małpicjusz mówi, że jest winny i to im wystarczy. Cyrk.
1
@Czarny_ck Fultbol jest dzisiaj bardziej fizyczny, piłkarze są silniejsi a tkanka łączna (więzadła) nie adaptuje się do obciążeń tak szybko jak mięśnie. Do tego dochodzi większa ilość meczów i mniej czasu na regenerację.
0
@Arnokk Perez potwierdza
0
@lukasoon15 Może właśnie za dużo tego odpoczynku było
https://i.ytimg.com/vi/c198EvHsuVw/sddefault.jpg
3
Czego brakuje do wygrania Ligi Mistrzów? Brakuje szybkich obrońców do obecnej taktyki. Martin, Cubarsi, Kounde, Eric Garcia to nie są szybcy i zrywni obrońcy. Barca dysponuje zabójczymi kontratakami, więc taktyka z bardziej cofniętą linią obrony wydaje się w obecnej sytuacji wręcz idealna na mocniejszych przeciwników. Przeciwko słabym/średniakom można cisnąć z wysoko ustawioną linią i robić szoł, żeby dać kibicom więcej emocji.
0
Teraz wygląda jak Ron Perlman xD
9
16 lat to on miał 20 lat temu
27
Balde przed Ferminem xDDDDDD
3
Zmieńcie ten obrazek bo nie mogę patrzeć na tę gębę Małpicjusza
27
Chciałbym, żeby Hansi był bardziej elastyczny taktycznie, mniej przewidywalny. Taktyka z wysoko ustawioną linią obrony i nieustannym presingiem jest fajna, widowiskowa. Jednak jeśli marzy o lidze mistrzów to nie może tak grać w każdym meczu, przeciwko każdemu. Musi lepiej zarządzać minutami najbardziej istotnych piłkarzy w składzie.
1
@robertocarlos76 Sądzę, że tak.
0
2 czerwone w dwumeczu LM? Tylko Barca tak potrafi
0
Z Rashfordem to nie wróżę nic dobrego.
2
Dawać de Jonga jak najszybciej.
4
A ter stegen (specjalnie z małej) rok temu nie mając kontuzji, odmówił wyjazdu do Mediolanu na mecz rewanżowy z Interem w LM.
14
Wierzyli w remontadę przy 3:0 i było blisko to czemu mieliby nie wierzyć w przy 2:0?
2
@Dzieniu Ciekawe jakby te statystyki wyglądały, gdyby Virgili grał w Barcy a Rashford w Mallorce.
3
Oby nie wrócił do gry, real bez Kroosa się pięknie wykrwawia.
0
Mam nadzieję, że Flick pluje sobie w brodę, że nie zostawił Jana Virgili i wziął Rashforda.
2
Nie mają na tyle klasy aby nam zrobić szpaler, więc go nie oczekuję.
1
@Ptasior W tekście wystąpił błąd, chodziło o Paulo Coelho.
1
@ArcziArtt A Rashford niech wraca do Manchesteru. Już się napatrzył.
2
Jaki ten Rashford to jest lamus to nie mam pytań xxDD
1
@Michal1975 Nawet jeśli się uda przejść napletico, to jak patrzę jak gra takie PSG to stwierdzam, że i tak nie mamy szans na wygranie LM w tym sezonie, nawet jeśli wróci Raphinha. Nie z taką obroną, nie z taką taktyką.
3
Ferran świętuje rekord 200 meczów bez gola z rzędu.
https://i.imgur.com/l5M5vPH.jpeg
0
@ap0f1s Na trytytki połapane
2
Odpaść z napletico w LM, aż się tego oglądać nie chce. Na wymioty zbiera
0
Koniec mistrzostw, do widzenia