grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale ten Athletic Blablao to frajerzy, mogli go opchnąć Barcelonie za kupę siana xDD. Pięknie leci w dół jego wartość a on ma ledwie 23 lata.
0
@Kubsoleon Arsenal również jest prawdopodobnym przyszłym triumfatorem LM, tylko nie ma go tutaj w artykule ponieważ Alvarez za pewne nie bierze tego klubu pod uwagę.
0
@partymaker Aż się osmarkają
16
Takie sytuacje się u nas zdarzają i to nie tyle co w szatni ale na boisku!
27
"Takie incydenty, nawet jeśli mogą zdarzyć się w każdej szatni, nie są godne Realu Madryt"
Lol, przecież to jest kwintesencja Kurewskich, to jest ich DNA.
0
Xabi Alonso po odejściu: "Równie dobrze mógłbym trenować stado małp – poziom zrozumienia taktyki i efekt końcowy byłyby identyczne."
2
Fede Walwmorde xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeśli Bóg pozwoli, pojedzie na mistrzostwa świata i może znów się nie połamie grając wszystko od deski do deski.
3
W wywiadzie udzielonym Barça One, Koundé był bardzo ambitny i zapewnił, że chce zostać „najlepszym bocznym obrońcą w historii” Blaugrany. „Mam taką ambicję, to prawda."
Chyba mu się priorytety zmieniły bo obecnie jest najgorszym obrońcą w zespole.
11
@Rupert_Haubica Rekord goli w sezonie też może powąchać :)
0
@Krzysiek872 Za to jakim bogatym przegrywem
1
Mapet stay! Mapet stay! Wszyscy razem na Camp Nou zaśpiewajmy, wpierdziel białym prześcieradłom dajmy.
8
@Comentateiro Lud zadowolony. Teraz mamy pewność, że Roony powinien zmienić klub bo Barca to za wysokie progi dla niego.
5
8 minut hahaha xD
0
Gavi uspokój się bo nikt Cię nie będzie chciał kupić.
4
Strasznie panikuje ten Gavi pod pressingiem. Calm down.
0
@MG2023 W końcu trzeba zaprezentować piłkarza przed sprzedażą.
2
Nie spodziewałeś się, że będziesz kibicować Espanyolowi xD
1
No cóż Alvarez, fajny byłeś ale już nie jesteś.
0
@PerroHerro Jeśli Yamal dostanie kontuzji, która wykluczy go na cały sezon to z pewnością Ci się smutno zrobi.
3
@Aequlibre Jaki to jest wstyd, że jutro gra takie napletico zamiast Barcy...
2
@masik86 Żul to jeszcze gorsza wersja Araujo bo jest powolny i flegmatyczny.
1
@Adam065 Potrzymaj piwo Flickowi.
9
Widać, że jest chemia między Flickiem a Laportą.
4
Miałem nadzieję, że po przegranych wyborach Xavi się wreszcie zamknie.
11
Szkoda, że się wykoleił w Lidze Mistrzów.
2
@gracianho7 Strzał w środek bramki i bramkarz prawie to wyjął...
0
@Croocers Byliby głupi, gdyby nie puścili piłkarza, któremu nie pasuje ich styl gry i za taką kasę.
0
Espart to ma kontuzję, że ciągle ten Kounde gra?