grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Peciak Rekiny młoty, takie rybki niegroźne i niezbyt mądre
0
@VandaI Dzwoniłem do Pana de la Fuente i prosił, żeby Ci odpowiedzieć, że dziękuje za te cenne informacje ale on ma to w dupie, liczy się tylko wynik.
6
@szymon6847 To ten mięsień obok mięśnia uwodziciela (siurka)
0
Poczuli piniondz
0
@viscabee9 Dla mnie Balde zdecydowanie
1
@KondiCules Gość bezjajeczny, obsrany na samą myśl, że miałby ruszyć z jakąś akcją do przodu. Słaby fizycznie. Totalne przeciwieństwo Balde.
17
"Co ciekawe, prezes stowarzyszenia przyznała, że źle zinterpretowała zapisy porozumienia myśląc, że zgadza się na prowadzenie prac do północy. Tymczasem zgoda została wyrażona na pracę 24 godziny na dobę."
No to zajebista Pani Prezes Stowarzyszenia Somsiadów xDD
0
@swiergol2 Najważniejsza różnica między Raphinią a de Jongiem jest taka, że jeden kocha Barcę a drugi jej pieniądze.
0
Natomiast Barcelona nie ma się z kogo śmiać odkąd odszedł Roque
6
@Boss227 Raz na rok
0
@Uven Ale chłop będzie żałować, już żałuje.
4
@[Oli] Żeby się pośmiać z kolejnego potknięcia Srealiku :)
1
@preemo A wór do jeziora.
2
@szymonekk Ta cieszynka to był sygnał dla Robercika, że czas już zejść ze sceny.
1
@Jimmydeska "wkąponował". Wkomponował, aż kuje w oczy.
2
"Ferran jest szczęśliwy w Blaugranie". No jak ma nie być szczęśliwy zdając sobie sprawę, że jest przeciętniakiem, jednocześnie zarabiając dobrą kaskę w jednym z największych klubów na świecie w słonecznej Hiszpanii.
0
Ten lamus Inigo Martinez pewnie znowu coś odwali. Dla mnie ten gość to nieporozumienie.
6
Jak wiadomo, w Madrycie, jeżeli piłka nie dotknie statki to nie ma gola, także czekamy jeszcze na system Goal-line w LaLiga.
3
@Pani_Ka No właśnie, gość jest nieprzewidywalny i jest to dobra cecha dla pomocnika/napastnika ale nie dla obrońcy. Jako obrońca się nie nadaje. Ma nawet niezły drybling i potrafi grać odważnie do przodu.
0
Ja tak ostatnio myślę tylko o Alexandrze Daddario i w sumie nic z tego nie wynika oprócz zwalonego... no
1
Roque może nie przyniósł do Barcelony jakości piłkarskiej ale za to przyniósł dengę.