grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NerwowyFistaszek No wiadomo, że dopiero po 60 minucie na podmęczonego przeciwnika czuje się jak ryba w wodzie.
1
Komentarz usunięty
0
@RymsonPL No co ty, młodo wygląda jak na 57 lat
0
Niech przedłużają. Będzie dobrym zmiennikiem dla Diogo Costy w przyszłym sezonie.
0
@Barcatroll Teraz to ja już nie chcę
0
@Radko1976 W końcu jego idolem jest Neymar
2
Hansi tak jak ja się wkurzył na tego gola wpuszczonego przez Nijakiego z Getafe.
0
W ostatnim El Classico sezonu, gdy będą przegrywać, kibice Barcelony będą śpiewać "Carlo stay"
7
Perez płaci, Perez wymaga
16
@Hogart Okrzyk i gestykulacja niczym Gladiator a po chwili upada na ziemię po pogłaskaniu w policzek i wije się w konwulsjach.
3
@Rafalloxfcb A jak się spóźni to na szluga a nie na trening.
1
0
Nico Williams to jednak miał nosa, żeby tu nie przychodzić.
0
@dejwidn Kiedyś to było, teraz to nima
0
@RC28 xDDDDDDDDDDD
0
@Eric_Abidal_22 Dramatyczny w defensywie ale za to dobry w ofensywie, ma dobry drybling i jest nieprzewidywalny.
6
Czego sobie życzę w tym sezonie? Tego samego co w poprzednim. Dużo pieniędzy miałem, dużo wódki piłem bo bardzo ją lubię i dużo spałem.
1
@DIPENSE Ale oni się nigdzie nie wybierają bo są szczęśliwi w Barcelonie xDDDDDD
1
Hector Fort na lewą obronę i Szczęsny na bramkę i będzie git.
0
Pięknie oskubał arabów z petrodolarów. Idealny przykład jak zarobić fortunę i się nie narobić. Szacunek.
0
@Wizz777 "To jak mało miał problemów ze zdrowiem Leo to jest jakiś cud, nie do powtórzenia."
Hormon wzrostu czyni cuda.
1
Z tego co widziałem na powtórce w zwolnionym tempie to Casado nie dostał piłką w miejsce intymne, tylko w okolice wątroby.
0
Espanyol, chcę żebyś zaskakiwał mnie.
0
@masik86 Trudna do oglądania
6
Już przyszykowali nagrodę pocieszenia dla winicjusza
https://wykop.pl/cdn/c3201142/0609c463d4b8f3df59dfae85f33b864e177330d96e1a16557dd998bc5a94b245.jpg
4
@Lordzi Aż mi się ten obrazek przypomniał :)
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1606648894Epe5xEMINN3WcDZoPeh1NN.jpg
1
0
Walić Haalanda. Niech idzie po tego kocura Cole Palmera.
1
https://i.imgur.com/2X25EFF.jpeg
3
To nieprawda, że na treningach nie mogliśmy faulować Messiego. Mogliśmy ale tego nie robiliśmy. Na tym polega odpowiedzialność.