0

@Pakomessi Casado przynajmniej się stara a Kounde wygląda jakby miał wywalone na to wszystko

1

Nie mogę patrzeć na tego Kounde

2

@FanVictoraIbarbo No i teraz Lapcio pracuje nad poprawą jego humoru.

0

@PIWOSZ89 Przypadkowy

0

Wyssie klubowego cyca do sucha jak Messi.

1

@Mario999 Powinien dostać 2 mecze przerwy na sędziowanie meczów z udziałem Barcy.

7

Podobno sędziowie w Laliga nie mogą robić przekrętów podczas meczów ale to nie prawda. Mogą, tylko później muszą zrobić 2 mecze przerwy. Na tym polega odpowiedzialność.

0

@barcamantm "Wyróżnia się wyjątkową siłą fizyczną" Wut? Pierwsze co mi przychodzi do głowy patrząc na kompilacje z nim to właśnie, że będzie musiał mocno popracować nad fizycznością. Długie chude nogi i zgarbiona postawa podczas biegu.

0

@RymsonPL Ale za to ile emocji xD. Oby w lidze mistrzów Flick się opamiętał z tą taktyką

0

@TheKlucha Co do tego anulowanego gola Mapeta, ktos napisał komentarz na stronie białych prześcieradeł "nie powinna być zaliczona, jest interpretacja sędziowska na ten temat i bramkarz podrzucający piłkę dalej "ma nad nią kontrolę" to tak jakbyś z rąk wybił piłkę bramkarzowi"

9

"Polak dał dzisiaj sygnał do walki o zwycięstwo"
Sygnał do walki o zwycięstwo dał raczej Yamal ładnym rajdem i asystą a nie Lewy co tylko nogę dostawił xD

1

"nie ma lepszego miejsca do rozwoju majątku niż tutaj"

0

Flick pokazał kto jest bossem i nie będzie dzieciaka głaskał wiecznie po główce.

1

Ten pierwszy gol to typowy Mareczek, już przed strzałem wiedział, że będzie gol i tylko machnął ręką od niechcenia, żeby się nikt nie czepiał.

2

Jeśli by mu zależało na Barcy to by poprosił o wypożyczenie i wszyscy by byli zadowoleni a ten po cichu już się układał z żabojadami. Nie ładnie. Niech idzie, niech ginie.


2

"a jeżeli będzie mu zależało na grze w Europie to w najbliższym okienku mógłby zainteresować się nim jakiś duży klub, szukający doświadczonego golkipera."
On się nigdzie nie rusza z Hiszpanii, ma tu rodzinę i jest szczęśliwy.

15

Dla wielu to sędzia, dla mnie to zwykły Gil... z nosa.

37

Najpierw szukasz momentu w którym Yamal był na spalonym, następnie dorysowujesz linię, na resztę prawie nikt nie zwraca uwagi. Tak się robi przekręty w VAR, ha tfu

1

@Michal1975 "potrfa" weź wstydu nie rób

1

Aaah blisko Cancelo

1

Rashford chyba nigdy nie dał z siebie więcej niż 80% takie mam wrażenie.

4

W końcu Cancelo, będzie miał asyste zobaczycie

1

Kounde ma ruchy i refleks 40-latka

0

W życiu bym nie pozwolił na wypożyczenie Statuy przed mistrzostwami świata za mniej niż 5 mln. Po mistrzostwach jak najbardziej.

14

@Filipem To, że Henry i Lewandowski nie dostali złotej piłki tylko zaniża wartość tej nagrody samej w sobie.

4

Mapet i Małpicjusz ciągną w dół ten przewartościowany klub. Elegancko.

3

0

Xabi staaay, Xabi staaay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?