grzechu1999
Dołączył/a: czerwiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pakomessi Casado przynajmniej się stara a Kounde wygląda jakby miał wywalone na to wszystko
1
Nie mogę patrzeć na tego Kounde
2
@FanVictoraIbarbo No i teraz Lapcio pracuje nad poprawą jego humoru.
0
Ter Stegen teraz
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fh8fcvfwj1v371.gif
0
@PIWOSZ89 Przypadkowy
0
Wyssie klubowego cyca do sucha jak Messi.
1
@Mario999 Powinien dostać 2 mecze przerwy na sędziowanie meczów z udziałem Barcy.
7
Podobno sędziowie w Laliga nie mogą robić przekrętów podczas meczów ale to nie prawda. Mogą, tylko później muszą zrobić 2 mecze przerwy. Na tym polega odpowiedzialność.
0
@barcamantm "Wyróżnia się wyjątkową siłą fizyczną" Wut? Pierwsze co mi przychodzi do głowy patrząc na kompilacje z nim to właśnie, że będzie musiał mocno popracować nad fizycznością. Długie chude nogi i zgarbiona postawa podczas biegu.
0
@RymsonPL Ale za to ile emocji xD. Oby w lidze mistrzów Flick się opamiętał z tą taktyką
0
@TheKlucha Co do tego anulowanego gola Mapeta, ktos napisał komentarz na stronie białych prześcieradeł "nie powinna być zaliczona, jest interpretacja sędziowska na ten temat i bramkarz podrzucający piłkę dalej "ma nad nią kontrolę" to tak jakbyś z rąk wybił piłkę bramkarzowi"
9
"Polak dał dzisiaj sygnał do walki o zwycięstwo"
Sygnał do walki o zwycięstwo dał raczej Yamal ładnym rajdem i asystą a nie Lewy co tylko nogę dostawił xD
1
"nie ma lepszego miejsca do rozwoju majątku niż tutaj"
0
Flick pokazał kto jest bossem i nie będzie dzieciaka głaskał wiecznie po główce.
1
Ten pierwszy gol to typowy Mareczek, już przed strzałem wiedział, że będzie gol i tylko machnął ręką od niechcenia, żeby się nikt nie czepiał.
2
Jeśli by mu zależało na Barcy to by poprosił o wypożyczenie i wszyscy by byli zadowoleni a ten po cichu już się układał z żabojadami. Nie ładnie. Niech idzie, niech ginie.
2
"a jeżeli będzie mu zależało na grze w Europie to w najbliższym okienku mógłby zainteresować się nim jakiś duży klub, szukający doświadczonego golkipera."
On się nigdzie nie rusza z Hiszpanii, ma tu rodzinę i jest szczęśliwy.
15
Dla wielu to sędzia, dla mnie to zwykły Gil... z nosa.
37
Najpierw szukasz momentu w którym Yamal był na spalonym, następnie dorysowujesz linię, na resztę prawie nikt nie zwraca uwagi. Tak się robi przekręty w VAR, ha tfu
1
@Michal1975 "potrfa" weź wstydu nie rób
1
Aaah blisko Cancelo
1
Rashford chyba nigdy nie dał z siebie więcej niż 80% takie mam wrażenie.
4
W końcu Cancelo, będzie miał asyste zobaczycie
1
Kounde ma ruchy i refleks 40-latka
0
Więcej minut w PSG xDD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd.jpg
0
W życiu bym nie pozwolił na wypożyczenie Statuy przed mistrzostwami świata za mniej niż 5 mln. Po mistrzostwach jak najbardziej.
14
@Filipem To, że Henry i Lewandowski nie dostali złotej piłki tylko zaniża wartość tej nagrody samej w sobie.
4
Mapet i Małpicjusz ciągną w dół ten przewartościowany klub. Elegancko.
3
https://i.imgur.com/ZSEJWsp.png
0
Xabi staaay, Xabi staaay