0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Pierre-Emerick Aubameyang

0

@deyna2018 możliwy palec w dupe

0

Pora na ławke i dać szanse Neto :)

0

0

Ter stegen na ławkę!!

1

@barcelonaLM uderzy w ciągu paru godzin ?

0

@Criss18Barca czemu Barca go sprzedałą ?

0

@Sulimo śledzisz temat Idy za pare h walnie w usa ?

0

@mikiiki ja ostatnio też bez formy jak coś będziesz miał to skorzystam :D

0

Kataklizmy w Polsce i na świecie

45 min ·

#Ida osiągnęła 4. kategorię w skali Saffira-Simpsona na ok. 12 godzin przed prognozowanym uderzeniem w stan Luizjana. Nie chcę ferować wyroków, ale jeśli nic jej nie przeszkodzi w dalszej intensyfikacji, na co się nie zanosi, niewykluczona jest 5. kategoria.

1

0

@Transu96 a do jakiej piosenki bys wyszedł do walki ?

0

@Transu96 zawalcz w oktagonie podaj wage i wzrost i zróbmy to

2

4:0 kto da wiecej !

0

@Encore piękne to będzie jak zostanie, a real szykuje już prezentacje XD

1

@Xwowrak jakimowicz trafi do paki już niedługo to zwykły śmieć

2

@Garbatyy Ewka ogień w łożku

1

@Lionel_Messi10 jak film i jakie piwko puszka czy butla ?

1

@LS

polecam

0

@Fabik87 xD(15znaków)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk do Psg za 180 idzie

1

Komentarz usunięty

0

@MNSbEstEver na oko ile potrwa ?

0

@Xwowrak powiedz co byś zrobił na miejscu Bidena ?

0

@zadafcb a tam :)

0

O i tak z innej beczki: czy widzicie relną szanse ze Barcelona może nie wyjść z grupy z LM przy dużym szczęściu. No bo zobaczcie Bayern razy 2 (zakładamy dwie porażki), Benfika (bardzo trudny wyjazd pewnie stracą punkty u siebie nie wiadomo ) strata choć dwóch punktów z innym rywalem i gotowe ? NOTATNIK o nas mówi

0

Maciej Szlufik

Kibice Barcelony smarujcie dupę. z notatnika smarujemy już dupke ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?