gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Pierre-Emerick Aubameyang
0
@deyna2018 możliwy palec w dupe
0
Pora na ławke i dać szanse Neto :)
0
@marcin000019 +1
0
Ter stegen na ławkę!!
1
@barcelonaLM uderzy w ciągu paru godzin ?
0
@Criss18Barca czemu Barca go sprzedałą ?
0
@Sulimo śledzisz temat Idy za pare h walnie w usa ?
0
@mikiiki ja ostatnio też bez formy jak coś będziesz miał to skorzystam :D
0
Kataklizmy w Polsce i na świecie
45 min ·
#Ida osiągnęła 4. kategorię w skali Saffira-Simpsona na ok. 12 godzin przed prognozowanym uderzeniem w stan Luizjana. Nie chcę ferować wyroków, ale jeśli nic jej nie przeszkodzi w dalszej intensyfikacji, na co się nie zanosi, niewykluczona jest 5. kategoria.
1
@Deviler @Transu96
0
@Transu96 a do jakiej piosenki bys wyszedł do walki ?
0
@Transu96 zawalcz w oktagonie podaj wage i wzrost i zróbmy to
2
4:0 kto da wiecej !
0
@Encore piękne to będzie jak zostanie, a real szykuje już prezentacje XD
1
@Xwowrak jakimowicz trafi do paki już niedługo to zwykły śmieć
2
@Garbatyy Ewka ogień w łożku
1
@Lionel_Messi10 jak film i jakie piwko puszka czy butla ?
1
@LS
0
@Fabik87 xD(15znaków)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk do Psg za 180 idzie
1
Komentarz usunięty
0
@MNSbEstEver na oko ile potrwa ?
0
@Xwowrak powiedz co byś zrobił na miejscu Bidena ?
0
@zadafcb a tam :)
0
O i tak z innej beczki: czy widzicie relną szanse ze Barcelona może nie wyjść z grupy z LM przy dużym szczęściu. No bo zobaczcie Bayern razy 2 (zakładamy dwie porażki), Benfika (bardzo trudny wyjazd pewnie stracą punkty u siebie nie wiadomo ) strata choć dwóch punktów z innym rywalem i gotowe ? NOTATNIK o nas mówi
0
Maciej Szlufik
Kibice Barcelony smarujcie dupę. z notatnika smarujemy już dupke ?