gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damiano996 przyjacielu a jak będzie wygrana liga to usuniesz konto ?
0
@masa11 tak tak
0
@clyde o której idziesz spac?
0
@sergio5 cola zero czy jaka i jaki smak chipsów ????
1
@Dojaar a o co chodzi ?:P
3
Gerard Romero: Miralem Pjanić obniży wynagrodzenie z 8 do 4 mln euro. Samuel Umtiti zejdzie do 5 mln euro.
3
1
@Kgorecki2500 vs kukiz na fame mma ?
0
@Grzbiet co dzis na obiad?
2
@KrwawiaceoczyVEB jak zadzwonisz to pozdrów Ramble :)
5
Zdecydowanie bardziej interesujące informacje przekazują jednak brytyjskie media. To Willian miał wystąpić do klubu z prośbą o rozwiązanie kontraktu. Rozmowy przebiegały bardzo szybko z jednego istotnego powodu - Brazylijczyk sam zaproponował, że zrzeknie się pozostałych pieniędzy, które miał zarobić zgodnie ze swoim kontraktem! Szaman i Pjanić brać przykład
0
@Fenyx daj pewniaczki na us open
1
@DaPidejpi @bimix Top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Pierre-Emerick Aubameyang
0
@deyna2018 możliwy palec w dupe
0
Pora na ławke i dać szanse Neto :)
0
@marcin000019 +1
0
Ter stegen na ławkę!!
1
@barcelonaLM uderzy w ciągu paru godzin ?
0
@Criss18Barca czemu Barca go sprzedałą ?
0
@Sulimo śledzisz temat Idy za pare h walnie w usa ?
0
@mikiiki ja ostatnio też bez formy jak coś będziesz miał to skorzystam :D
0
Kataklizmy w Polsce i na świecie
45 min ·
#Ida osiągnęła 4. kategorię w skali Saffira-Simpsona na ok. 12 godzin przed prognozowanym uderzeniem w stan Luizjana. Nie chcę ferować wyroków, ale jeśli nic jej nie przeszkodzi w dalszej intensyfikacji, na co się nie zanosi, niewykluczona jest 5. kategoria.
1
@Deviler @Transu96
0
@Transu96 a do jakiej piosenki bys wyszedł do walki ?
0
@Transu96 zawalcz w oktagonie podaj wage i wzrost i zróbmy to
2
4:0 kto da wiecej !
0
@Encore piękne to będzie jak zostanie, a real szykuje już prezentacje XD
1
@Xwowrak jakimowicz trafi do paki już niedługo to zwykły śmieć