2

@Kgorecki2500 a jak Julia dostanie stanowisko w rządzie i zamknie ramble ?

0

@gumaz 15 30 , 16 30 , teraz 17 !!

2

16:20

Blok głosowań w Sejmie został przesunięty na godz. 17 - dowiedział się Onet

0

@SenseiFCB to możesz kupić koszulke prezes

1

@WielebnyS to ty Chwytliwy ?

0

@barcelonaLM o której głosowanie bo miało byc 15 30

0

@barcelonaLM a wedlug ciebie pis tych wyborow nie wygra ?

1

@agaFCB Aga może bys go poprosiła grzecznie żeby odszedł:(

0

@cules100pro o czym tu mówic :)

0

@barcelonaLM jak go wywalą to nowe wybory czy ile oni wtedy maja szabel ?

0

@LuismessiJr mniej

0

@Nazio87 co zrobiles na bana pokazales naganiacza?

2

@Alan_fcbfan ironia przeciez to :P

2

@pele1282 było to juz 100 razy ;d

7

@kaamil1910 mam nadzieje że to sprawi że odejdzie :)

0

1

@PatrykBarcelona ma roksa.pl

1

Aguero myśli o odejściu xd

4

@Barca1992 korzeniowski brał leki jednak to dużo mu dawało

0

@AmigoBlancos finał?

0

Panowie taka sytuacja jest impreza z rambli, i zerkacie a tu za drzewkiem całuję się dwóch gości odrazu wiecie jakie to nicki czy dylemat?

1

@kamilop 13 30 Anitka po zloto

0

@LuisSalvano jakby wtedy skład wyglądał jak wszyscy odejda i rezerwa?

0

Panowie co jest dla was najważniejsze, jak jedziecie na wyjazd co pakujecie w 1 kolejnosci ?ładowarke żeby na rambli być 24 h ?

0

@lambard gorzej jak kontuzje złapie :D

3

@Messibestplayerintheworld 20 -30 i elo blagam !

0

@Cvzx kiedy niby :D

1

@Jonyx loteria straszna to jest

0

@VegetaPolska Bieniek top?

3

@Nazio87 a wieczorem jaki plan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?