gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 a jak Julia dostanie stanowisko w rządzie i zamknie ramble ?
0
@gumaz 15 30 , 16 30 , teraz 17 !!
2
16:20
Blok głosowań w Sejmie został przesunięty na godz. 17 - dowiedział się Onet
0
@SenseiFCB to możesz kupić koszulke prezes
1
@WielebnyS to ty Chwytliwy ?
0
@barcelonaLM o której głosowanie bo miało byc 15 30
0
@barcelonaLM a wedlug ciebie pis tych wyborow nie wygra ?
1
@agaFCB Aga może bys go poprosiła grzecznie żeby odszedł:(
0
@cules100pro o czym tu mówic :)
0
@barcelonaLM jak go wywalą to nowe wybory czy ile oni wtedy maja szabel ?
0
@LuismessiJr mniej
0
@Nazio87 co zrobiles na bana pokazales naganiacza?
2
@Alan_fcbfan ironia przeciez to :P
2
@pele1282 było to juz 100 razy ;d
7
@kaamil1910 mam nadzieje że to sprawi że odejdzie :)
0
@Janas11224 tzn
1
@PatrykBarcelona ma roksa.pl
1
Aguero myśli o odejściu xd
4
@Barca1992 korzeniowski brał leki jednak to dużo mu dawało
0
@AmigoBlancos finał?
0
Panowie taka sytuacja jest impreza z rambli, i zerkacie a tu za drzewkiem całuję się dwóch gości odrazu wiecie jakie to nicki czy dylemat?
1
@kamilop 13 30 Anitka po zloto
0
@LuisSalvano jakby wtedy skład wyglądał jak wszyscy odejda i rezerwa?
0
Panowie co jest dla was najważniejsze, jak jedziecie na wyjazd co pakujecie w 1 kolejnosci ?ładowarke żeby na rambli być 24 h ?
0
@lambard gorzej jak kontuzje złapie :D
3
@Messibestplayerintheworld 20 -30 i elo blagam !
0
@Cvzx kiedy niby :D
1
@Jonyx loteria straszna to jest
0
@VegetaPolska Bieniek top?
3
@Nazio87 a wieczorem jaki plan?