gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx kiedy niby :D
1
@Jonyx loteria straszna to jest
0
@VegetaPolska Bieniek top?
3
@Nazio87 a wieczorem jaki plan?
0
@Jonyx barmanki tam są top, bywałem często tam i warka
1
@Darkfin jestem z Rzeszowa i chcialem zaprosic na piwko , ale przy okazji mozemy zrobic dymy na rambli
0
@Kamilos84 jesteś z mielca ?
1
@lj89 podkarpackie zapraszam :D
0
@FanBarcy123 jesteście ze sobą blisko ?
0
@osa91 zero czy klasyczna ?
1
@AmigoBlancos dobre wiesci ?
1
@zadafcb zagranie Top ?
0
@tobiasson92 cudowne to było klęczek jak niechciane dziecko :P
2
Online: 1452 Culés marzenie isć pod sejm i zrobic zadyme , ale też rodzi sie pytanie jakby wsadzili @Chakalaka i @BarcaInfo do jednej celi czy by nie doszło do walki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Uukasz_93 ja zemdlałem 5 min po Johnsonie ale jest git wszystko
0
@Norkusik kawa czy herbata?
0
@Janiama jak zdrowie, masz jakieś objawy do teraz udaru?
0
@Ciachbajera tu każdy ma wakacje na rambli
0
@BombowiecKrawczyk norek !!
2
@Encore 6/7 u mnie
0
@barcelonaLM i Rip Polska poniżej 75.5 pkt :D
0
Set 3 plus 10.5 na wenezule kurs 1.5 warto czy nie ugraja 15 pk t :D
7
@Wilczeq jedziemy calą Ramblą zrobić im przekope ?
6
@LeoMessiah masturbacja
0
@LeoMessiah gdy są 100 % dowody to odrazu czapa , bo każdy powie o przypadku tomka komendy
0
@marko111122 ktoś z Milanu
0
@Kusco15 spokojnie nie uda się to PiS
1
@Comentateiro będzie jakieś piwko w pociągu ?
0
@DonAndrzejos nie kłam !