0

@Cvzx kiedy niby :D

1

@Jonyx loteria straszna to jest

0

@VegetaPolska Bieniek top?

3

@Nazio87 a wieczorem jaki plan?

0

@Jonyx barmanki tam są top, bywałem często tam i warka

1

@Darkfin jestem z Rzeszowa i chcialem zaprosic na piwko , ale przy okazji mozemy zrobic dymy na rambli

0

@Kamilos84 jesteś z mielca ?

1

@lj89 podkarpackie zapraszam :D

0

@FanBarcy123 jesteście ze sobą blisko ?

0

@osa91 zero czy klasyczna ?

1

@AmigoBlancos dobre wiesci ?

1

@zadafcb zagranie Top ?

0

@tobiasson92 cudowne to było klęczek jak niechciane dziecko :P

2

Online: 1452 Culés marzenie isć pod sejm i zrobic zadyme , ale też rodzi sie pytanie jakby wsadzili @Chakalaka i @BarcaInfo do jednej celi czy by nie doszło do walki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Uukasz_93 ja zemdlałem 5 min po Johnsonie ale jest git wszystko

0

@Norkusik kawa czy herbata?

0

@Janiama jak zdrowie, masz jakieś objawy do teraz udaru?

0

@Ciachbajera tu każdy ma wakacje na rambli

0

2

@Encore 6/7 u mnie

0

@barcelonaLM i Rip Polska poniżej 75.5 pkt :D

0

Set 3 plus 10.5 na wenezule kurs 1.5 warto czy nie ugraja 15 pk t :D

7

@Wilczeq jedziemy calą Ramblą zrobić im przekope ?

6

@LeoMessiah masturbacja

0

@LeoMessiah gdy są 100 % dowody to odrazu czapa , bo każdy powie o przypadku tomka komendy

0

@marko111122 ktoś z Milanu

0

@Kusco15 spokojnie nie uda się to PiS

1

@Comentateiro będzie jakieś piwko w pociągu ?

0

@DonAndrzejos nie kłam !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?