gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Garbatyy Ewka ogień w łożku
1
@Lionel_Messi10 jak film i jakie piwko puszka czy butla ?
1
@LS
0
@Fabik87 xD(15znaków)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk do Psg za 180 idzie
1
Komentarz usunięty
0
@MNSbEstEver na oko ile potrwa ?
0
@Xwowrak powiedz co byś zrobił na miejscu Bidena ?
0
@zadafcb a tam :)
0
O i tak z innej beczki: czy widzicie relną szanse ze Barcelona może nie wyjść z grupy z LM przy dużym szczęściu. No bo zobaczcie Bayern razy 2 (zakładamy dwie porażki), Benfika (bardzo trudny wyjazd pewnie stracą punkty u siebie nie wiadomo ) strata choć dwóch punktów z innym rywalem i gotowe ? NOTATNIK o nas mówi
0
Maciej Szlufik
Kibice Barcelony smarujcie dupę. z notatnika smarujemy już dupke ?
0
@PEDRIII słuchaj co robisz teraz?
0
@BordeR co robisz na dworze?
0
@Criss18Barca because?
7
Tragiczne zdarzenie miało mieć miejsce we wsi Kaliska na Pomorzu podczas Dnia Strażaka, zorganizowanego 13 sierpnia. 19-letni mężczyzna przekonuje, że jego 27-letni kolega zmusił go do przyjęcia tabletki odurzającej, a następnie zgwałcił go w toalecie remizy.
0
@Encore Araujo by nie dałrady ?
2
@Sulimo a jak zdrówko przyjacielu ?
0
@YNOSVT prezes sprawa ma sie tak , co chwile jest artykuł i młoda osoba lat zgineła nagle nie ma podanej przyczyny, wiec każdy nagle umiera sobie tak ? ja też nie znam dlatego pytam , nie sugeruje że szczepionki ale ćos jest nie tak
0
Pytam na serio znacie kogoś kto po szczepieniu zmarł nagle lub miał mega skutki uboczne ,pytam bo ostatnio dużo zgonów wsród młodych ludzi i nie podają przyczyn zgonu ?
1
@barcelonaLM ile godzin dziennie poświecasz na polityke ?
1
@gaq gdyby chciał na nich grać to by odszedl odrazu :)
2
@BulaKG zrób zbiórkę na rambli
0
@gaq ale co to da dalej będzie brał kupe kasy ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
SEVILLA !!! aaaaaaaaaaaaaa
0
@pauletaa kogo lubisz bardziej moribe czy najmana ?
0
@marko111122 a potem 3 razy k , kibel kupa i konwulsje ?
0
@Fenyx i jak sie czuje teraz?