0

Ja miałam wczoraj i 100% wleciało, opowiedz poprostu jakieś śmieszne historie bo atmosfera tam jest taka luźna i przyjemna, przynajmniej moja komisja była taka przyjemna

0

Nowy sezon najprawdopodobniej będzie we wrześniu lub październiku

0

Polecam aplikacje TV Time w która przypomina ci kiedy wychodzi kolejny odcinek serialu, jak i zapisuje dane i pokazuje ile czasu w życiu straciłeś na oglądanie seriali :)) ja już bez tej aplikacji nie mogłabym spamiętać seriali które oglądam

0

Juventus bo więcej bramek na wyjeździe

1

Tak.

0

Na czym najlepiej zacząć obstawiać? Z góry dzięki za pomoc :)

0

mam plan pojechać na zakończenie sezonu na mecz Barcelony z Realem Sociedad, jak polecacie kupić bilet na ten mecz?

0

Ja mam od jakiegoś tygodnia i mi się super gra, fajna grafika ale trochę są chyba te historie pomieszane, jakby nie mogli się zdecydować który etap Star Warsow wybrać

0

*maja :’)))

0

Ja

0

Z tego co zrozumiałam z postu Barcelony na instagramie to jutro nie maja treningu tylko dzień wolny

0

Wybrałeś akurat piosenkę z nienajlepszym tekstem ale jednak większość ma swój klimat i są bardzo ładne jak się wsłuchasz :)

2

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale jako, że zdj profilowe zobowiązuje to Lana Del Rey odwiedziła wczoraj jedna ze szkółek Barcelony w Stanach Zjednoczonych i pochwaliła się tym jak próbuje robić zwody. https://instagram.com/p/BfAL13ahRxE/ Jeden z ostatnich filmików :)

0

W okresie zimowym na pewno możesz go zobaczyć od środka z lodowiska które jest tam rozłożone, można tez przejechać z jednego końca stadionu na drugi po linie (tak było w zeszłym roku przynajmniej) nie wiem natomiast jak to wyglada z takim ogl zwiedzaniem :)

0

Te małe od Sony są super i w dobrej cenie, naprawdę dobry dźwięk i basy

1

Właśnie jakiś czas temu podpisała kontrakt na kolejne dwa sezony i stała się najlepiej opłacana aktorka telewizyjna

1

Jestem duża fanka ale przetrwałam tylko 8 sezonów bo potem już wszyscy poodchodzili i zero przyjemności dla mnie jak została tylko garstka oryginalnej obsady :)

1

Netflix, pierwszy miesiąc jest za darmo i potem możesz zrezygnować

0

Jak się chce i wykupi dobry kurs to można i w 15 dni wyjeździć te 30 godz, wszystko zależy z jakim tempem chce iść kursant. Najczęściej to chyba trwa koło 3 miesięcy

0

Właśnie zaczęłam The Crown o rodzinie królewskiej a wlasciwie o królowej Elżbiecie i mega wciąga, ponad to Orphan Black mogę polecić, Lucyfera czy Sherlocka :)

9

A czy skoro jesteśmy Polakami to potrafimy mówić po rosyjsku? To są dwa inne języki przecież

1

Koleżanka mi wysłała jakiegoś screena z wiadomością od jakiegoś faceta który się tym zajmuje czy jakoś tak :)

0

Jest podobno jakaś awaria w Polsce jeśli chodzi o Snapchat, będzie zażegnana późno w nocy lub jutro nad ranem

0

Na PC jest

0

Mi się zainstalowało w jakieś 30 min

0

Dobra odwołuje alaram po jakiś 15 min włączyło wreszcie :)

0

Czyli nie macie żadnego pomysłu dlaczego gra mi się nie chce do końca włączyć? Odinstalowałam fife 17 bo może za duże obciążenie dla laptopa ale on jest taki ze każda grę powinien ogarnąć, odinstalowałam i znowu zainstalowałam 18 ale nadal nic, ciagle zatrzymuje się na pierwszym ładowaniu

1

Edycja z Ronaldo i można grać 3 dni przed premiera :) chociaż w moim przypadku chyba jednak mi to nie wyjdzie. Ziomeczka jak coś ;)

0

Ma ktoś fife na PC i tez mu gra się zatrzymuje na tym pierwszym ładowaniu i zdjęciu CR7 przy pierwszym uruchamianiu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?