14 stycznia 2016, 14:07
0
Żeby nie było z nimi tak jak z Barçą która wygrała prawie wszystko jak miała tego bana na transfery
14 stycznia 2016, 09:55
1
Ja nie wierze w to co czytam, jak można było tego nie widzieć, to się staje już coraz bardziej śmieszne i żałosne
13 stycznia 2016, 22:49
Ta pierwsza to raczej nie była bramka na pustaka :)
13 stycznia 2016, 22:47
Pewnie chodziło o poprzednia sytuacje jak Vidal podawał a nie strzelal
13 stycznia 2016, 22:25
Obejrzyj sobie powtórki kolego zanim coś skomentujesz
13 stycznia 2016, 21:15
Nie było ręki
Canal + Sport 2
13 stycznia 2016, 20:51
Puchar króla jest na Canal + Sport 2
12 stycznia 2016, 21:56
ja właśnie o tym samym myślałam, to też dziwne ze Messi nie ma ani jednej takiej piłki w domu :/
11 stycznia 2016, 00:16
Mówi się ze Rafinha najwcześniej wróci już w marcu. Mam nadzieje ze w tym sezonie jeszcze zagra
9 stycznia 2016, 16:08
Wejdź na meczyki.pl
6 stycznia 2016, 22:13
Dwie dla Espanyolu a bramkę strzelił Pique
6 stycznia 2016, 21:22
Wlasnie tez to zauważyłam
2 stycznia 2016, 15:28
nie wiem czy w telewizji ale masz tutaj linka: http://www.futbolhd.pl/stream2.php
30 grudnia 2015, 21:15
Już wyrównany
Ciekawe ile sędzia doliczy hahaha
20 grudnia 2015, 12:10
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
20 grudnia 2015, 12:08
Slysze, ze pan Szpakowski czyta argentyńska nazwę klubu po angielsku, pozdrawiam
19 grudnia 2015, 17:30
2
W telewizji to na TVP Sport masz, a w necie no to raczej bedą na meczykach
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Żeby nie było z nimi tak jak z Barçą która wygrała prawie wszystko jak miała tego bana na transfery
1
Ja nie wierze w to co czytam, jak można było tego nie widzieć, to się staje już coraz bardziej śmieszne i żałosne
0
Ta pierwsza to raczej nie była bramka na pustaka :)
0
Pewnie chodziło o poprzednia sytuacje jak Vidal podawał a nie strzelal
0
Obejrzyj sobie powtórki kolego zanim coś skomentujesz
0
Nie było ręki
0
Canal + Sport 2
0
Puchar króla jest na Canal + Sport 2
0
ja właśnie o tym samym myślałam, to też dziwne ze Messi nie ma ani jednej takiej piłki w domu :/
0
Mówi się ze Rafinha najwcześniej wróci już w marcu. Mam nadzieje ze w tym sezonie jeszcze zagra
0
Wejdź na meczyki.pl
0
Dwie dla Espanyolu a bramkę strzelił Pique
0
Wlasnie tez to zauważyłam
0
nie wiem czy w telewizji ale masz tutaj linka:
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
Już wyrównany
0
Ciekawe ile sędzia doliczy hahaha
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Slysze, ze pan Szpakowski czyta argentyńska nazwę klubu po angielsku, pozdrawiam
2
W telewizji to na TVP Sport masz, a w necie no to raczej bedą na meczykach