0

Żeby nie było z nimi tak jak z Barçą która wygrała prawie wszystko jak miała tego bana na transfery

1

Ja nie wierze w to co czytam, jak można było tego nie widzieć, to się staje już coraz bardziej śmieszne i żałosne

0

Ta pierwsza to raczej nie była bramka na pustaka :)

0

Pewnie chodziło o poprzednia sytuacje jak Vidal podawał a nie strzelal

0

Obejrzyj sobie powtórki kolego zanim coś skomentujesz

0

Nie było ręki

0

Canal + Sport 2

0

Puchar króla jest na Canal + Sport 2

0

ja właśnie o tym samym myślałam, to też dziwne ze Messi nie ma ani jednej takiej piłki w domu :/

0

Mówi się ze Rafinha najwcześniej wróci już w marcu. Mam nadzieje ze w tym sezonie jeszcze zagra

0

Wejdź na meczyki.pl

0

Dwie dla Espanyolu a bramkę strzelił Pique

0

Wlasnie tez to zauważyłam

0

nie wiem czy w telewizji ale masz tutaj linka:
http://www.futbolhd.pl/stream2.php

0

Już wyrównany

0

Ciekawe ile sędzia doliczy hahaha

0

0

Slysze, ze pan Szpakowski czyta argentyńska nazwę klubu po angielsku, pozdrawiam

2

W telewizji to na TVP Sport masz, a w necie no to raczej bedą na meczykach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?