Czy zawodnicy dzisiaj lecą do Walencji (?) czy jutro rano? Będę dzisiaj na lotnisku w Barcelonie i zastanawiam sie czy moze bedzie szansa ich spotkać :)
drodzy koledzy i koleżanki, mam do was prośbę, czy moglibyscie polecic jakiś dobry program do robienia filmikow na komputerze, ponieważ zrobiłam dużo filmów z nart i chciałabym to jakoś w jedno złożyć
Z góry DZIEKUJĘ :)
Mi sie podobało bardzo, jak dla mnie moze nawet lepsze od filmów chociaż jestem wielka fanka Jennifer Lawrence. Na prawdę polecam jeżeli sie zastanawiasz :)
Rzadko który gwiazdor odpisuje na snapy. To jest chyba tam ze ty go masz niby w znajomych i widzisz jego My Story ale dopóki on nie zaakceptuje twojego zaproszenia to nie możesz mu wysyłać snapow a on nie widzi twojego My Story. Nie wiem czy tak jest ale coś mi sie obiło o uszy, jak nie to wybaczcie
0
Gramy w niedziele a potem we wtorek mecz z Arsenalem?! Kiedy tu czas żeby odpocząć?!
0
Chodziło mi o Messiego w tej sytuacji :) Alves w tym meczu to porażka jak wgl ostatnio. Odkąd jest Vidal to jest słabszy zamiast lepszy
1
To samo myślałam hahaha
0
Wreszcie mu sie udało
0
Hahaha ten karny pokazuje ze Messiemu nie zależy na granicy 300 bramek
2
Skoro maja problem z wykonywaniem normalnych rzutów karnych to moze to jest sposób
0
Woooooooow ale to zrobił
8
Jak on ta piłkę przy nodze trzyma
0
Wiem wlasnie i troche mnie to martwi ale z drugiej strony cieszy mnie, ze Roberto gra
6
Sergi Roberto zasłużył na wyjściową XI meczem z Valencią, fajnie ze Luis na niego stawia mając takich zawodników jak Rakitić i Turan
0
Super artykuł, miło sie czytało :)
0
o to samo mi chodziło
0
Przecież Bartra jest powołany
1
Ale trzeba przyznać ze ładna ta bramka Kroosa
0
Od jutra chyba ale nie wiem jakie kanały
1
Pato jest bardzo fajny
29
Tak, bo sa ludzie który oczekują ze każdy mecz wygrają gładko 7:0
5
Żeby to bardziej wyglądało jak prawdziwy mecz a ni gra
2
Suarez to przynajmniej sie nie cacka pod bramka, Messi to by pewnie podał jeszcze do Neymara a Suarez na szczęście jak rasowy napastnik strzelił
0
Czy zawodnicy dzisiaj lecą do Walencji (?) czy jutro rano? Będę dzisiaj na lotnisku w Barcelonie i zastanawiam sie czy moze bedzie szansa ich spotkać :)
0
ściągnę oba i zobaczę jak sobie będę radziła
0
Dzięki wielkie :) już ściągam
0
drodzy koledzy i koleżanki, mam do was prośbę, czy moglibyscie polecic jakiś dobry program do robienia filmikow na komputerze, ponieważ zrobiłam dużo filmów z nart i chciałabym to jakoś w jedno złożyć
Z góry DZIEKUJĘ :)
0
Chciał żeby Ney tez miał gola skoro on i Suarez już maja, gra zespołowa. Tym różnimy sie od białych :)
0
Mi sie podobało bardzo, jak dla mnie moze nawet lepsze od filmów chociaż jestem wielka fanka Jennifer Lawrence. Na prawdę polecam jeżeli sie zastanawiasz :)
0
Wszystkie 3 części czytałam, a co?
0
Byłam tam przez 3 tyg w Anglii, chętnie pomogę jeżeli będę mogła :)
0
Rzadko który gwiazdor odpisuje na snapy. To jest chyba tam ze ty go masz niby w znajomych i widzisz jego My Story ale dopóki on nie zaakceptuje twojego zaproszenia to nie możesz mu wysyłać snapow a on nie widzi twojego My Story. Nie wiem czy tak jest ale coś mi sie obiło o uszy, jak nie to wybaczcie
0
A masz drugiego pada? Żeby zobaczyć czy to wina adaptera czy pada
4
Przed El Clasico było takie jakby studio przed Santiago Bernabeu na żywo :)