0

Gramy w niedziele a potem we wtorek mecz z Arsenalem?! Kiedy tu czas żeby odpocząć?!

0

Chodziło mi o Messiego w tej sytuacji :) Alves w tym meczu to porażka jak wgl ostatnio. Odkąd jest Vidal to jest słabszy zamiast lepszy

1

To samo myślałam hahaha

0

Wreszcie mu sie udało

0

Hahaha ten karny pokazuje ze Messiemu nie zależy na granicy 300 bramek

2

Skoro maja problem z wykonywaniem normalnych rzutów karnych to moze to jest sposób

0

Woooooooow ale to zrobił

8

Jak on ta piłkę przy nodze trzyma

0

Wiem wlasnie i troche mnie to martwi ale z drugiej strony cieszy mnie, ze Roberto gra

6

Sergi Roberto zasłużył na wyjściową XI meczem z Valencią, fajnie ze Luis na niego stawia mając takich zawodników jak Rakitić i Turan

0

Super artykuł, miło sie czytało :)

0

o to samo mi chodziło

0

Przecież Bartra jest powołany

1

Ale trzeba przyznać ze ładna ta bramka Kroosa

0

Od jutra chyba ale nie wiem jakie kanały

1

Pato jest bardzo fajny

29

Tak, bo sa ludzie który oczekują ze każdy mecz wygrają gładko 7:0

5

Żeby to bardziej wyglądało jak prawdziwy mecz a ni gra

2

Suarez to przynajmniej sie nie cacka pod bramka, Messi to by pewnie podał jeszcze do Neymara a Suarez na szczęście jak rasowy napastnik strzelił

0

Czy zawodnicy dzisiaj lecą do Walencji (?) czy jutro rano? Będę dzisiaj na lotnisku w Barcelonie i zastanawiam sie czy moze bedzie szansa ich spotkać :)

0

ściągnę oba i zobaczę jak sobie będę radziła

0

Dzięki wielkie :) już ściągam

0

drodzy koledzy i koleżanki, mam do was prośbę, czy moglibyscie polecic jakiś dobry program do robienia filmikow na komputerze, ponieważ zrobiłam dużo filmów z nart i chciałabym to jakoś w jedno złożyć
Z góry DZIEKUJĘ :)

0

Chciał żeby Ney tez miał gola skoro on i Suarez już maja, gra zespołowa. Tym różnimy sie od białych :)

0

Mi sie podobało bardzo, jak dla mnie moze nawet lepsze od filmów chociaż jestem wielka fanka Jennifer Lawrence. Na prawdę polecam jeżeli sie zastanawiasz :)

0

Wszystkie 3 części czytałam, a co?

0

Byłam tam przez 3 tyg w Anglii, chętnie pomogę jeżeli będę mogła :)

0

Rzadko który gwiazdor odpisuje na snapy. To jest chyba tam ze ty go masz niby w znajomych i widzisz jego My Story ale dopóki on nie zaakceptuje twojego zaproszenia to nie możesz mu wysyłać snapow a on nie widzi twojego My Story. Nie wiem czy tak jest ale coś mi sie obiło o uszy, jak nie to wybaczcie

0

A masz drugiego pada? Żeby zobaczyć czy to wina adaptera czy pada

4

Przed El Clasico było takie jakby studio przed Santiago Bernabeu na żywo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?