0

Ktoś tutaj pisał dzisiaj ze nie wierzy w przegrana a nawet w remis...

0

Normalnie nie poznaje Barcelony

0

Mam to samo w domu na wsi. To jest przez to ze nie używasz długo dekodera ale kurczę niestety nie wiem do końca jak ci pomoc, zawsze jak dzwonimy na infolinie to mówią co trzeba zrobic. Zadzwoń jeszcze raz i powierz ze długo nue używałeś, albo tez jest możliwe ze musi sie dekoder zaktualizować, ja tak miałam ostatnio :)

0

Pewnie to ze kobieta mowi o okresie ;)

0

Żalę, widać ze mężczyźni prowadzą ta stronę :)

0

Komentarz usunięty

5

Prosta odpowiedz: Lewandowski ;)

0

Ja mam pakiet sportowy w NC+ a i tak musiałam wykupić dodatkowo Eleven, wiec wydaje mi sie ze mozesz po prostu kupić 2 kanały Eleven, ale nie jestem pewna

0

alltube.tv i tam wybierasz który chcesz odtwarzacz i czy z lektorem czy z napisami :)

4

Niestety to samo przezywają bramkarze, mogą bronić wyśmienicie ale jak puszcza jakiegoś babola to wszyscy sie z nich śmieją

0

Zazdroszczę im :)

0

Nie, bo ten przelicznik bramek na pkt w lidze francuskiej jest 1.5 a w Hiszpanii jest 2

0

W sumie gdzieś widziałam ze maja taka dama ilośc meczów w LM, ale nie jestem pewna czy to było prawdziwe

0

No sory ale jak jest ich dwóch a jeden gada przez 5 min bez przerwy, potem następny 5 min bez przerwy to jednak można sie zmęczyć słuchałem ich.

PS. Czytaj uważniej i proszę odpowiadaj mi z czasownikami w rodzaju żeńskim :)

0

Czy tylko mnie strasznie irytują ci komentatorzy, którzy komentują mecz Realu. Mówią tak jakby komentowali w radiu, ciagle to co sie dzieje na boisku, bez żadnej przerwy, aż głowa boli, nie podają żadnych ciekawostek. Juz sie nawet zastanawiałam czy nie napisać cos co NC+ zeby im jakos powiedzieli, zeby mniej mówili

0

A reszta to juz historia

1

chyba chodziło mu o to, że od razu przejdą na grę w ustawieniu 3-4-3 z Roberto w pomocy :) tylko na papierze będą grać 4-3-3

0

Taki prezent to by było coś :)

2

Oby chłopki zrobili mi fajny prezent na urodziny :)

2

Jak zawsze genialny :)

0

Ja wlasnie tez i mam nadzieje ze sprawia dobry prezent chłopaki

0

Można tez sie spytać, a uprzejme osoby mogą odpowiedzieć :)

0

O której gra Atleti?

0

Wlasnie to samo zauważyłam ostatnio

0

Centymetry i by nie trafił, ale udało mu sie i jest ładna bramka

1

W czerwcu chyba, ja bym go jeszcze wypożyczyła na jeden sezon

0

Teraz zamknął ci buzie?

0

ty tak na serio?

0

Czy są tutaj jacyś jeźdźcy skokowi?

1

Środa 18:30 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?