Ty potem widzisz ten faul jeszcze 15 razy, on ma jakieś 2 sekundy żeby zareagować. W tej sytuacji moze troche więcej ale jest tez pod presja, polecam sędziowanie meczów na takim poziomie zobaczymy jak bedzie łatwo ;)
Moze wy mi pomożecie. Gram w FIFE 16 na PC i na moim nowym laptopie po około 2 minutach po zalogowaniu sie do serwerów wywala mnie, za każdym razem. Na innym komputerze nigdy mi sie to nie przydarzyło, a niestety nie zawsze moge korzystać z tego drugiego. Próbowałem już chyba wszystkiego, "naprawiałam" grę, odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem i ciagle pojawia mi sie "Utracono połączenie z serwerami EA. Upewnij sie ze twój kabel Ethernet jest podłączony. Wszystkie funkcje sieciowe pozostaną niedostępne, dopóki nie zalogujesz sie ponownie". Proszę o pomoc :) z góry dzięki
Polecam autobiografie Suareza, co prawda nie ma tam nic o Barcelonie bo skończył ja pisać w październiku 2014 przed debiutem ale jako ze jest to jeden z naszych najlepszych zawodników to warto przeczytać
1
Myślałam ze na tym portalu tylko ja mam takie odczucia
0
Ty potem widzisz ten faul jeszcze 15 razy, on ma jakieś 2 sekundy żeby zareagować. W tej sytuacji moze troche więcej ale jest tez pod presja, polecam sędziowanie meczów na takim poziomie zobaczymy jak bedzie łatwo ;)
1
Co ty masz do siedziego, akurat dobrze sędziuje, to ze sie nie nabiera na nurkowanie Neymara to raczej dobrze
0
Gdzie miałaby być czerwień ?
0
Canal + Sport 2
0
Tak, był :) bardzo śmieszne okładki
0
Bravo nigdy nie jest powołany za mecze PK
2
Chyba kolejne losowanie
0
Mam tak samo :)
0
Tak sądziłam, że wiedziałeś. Znam jeszcze taki bardziej dla dzieci - "Ona to on"
1
Klasyka - GOL 1, 2, 3 :)
0
Tak z Celta na CN :)
2
Niestety tak :(
1
Według mnie całkiem dobry kandydat, nie wymaga dużo gry, zna już ligę hiszpańska i bedzie takim naszym jokerem :)
0
Ja to ledwo wytrzymałem przez 2 dni
0
Z tym jest mały problem żeby dać przez kabel ale chyba nie będę miał innego wyjścia
0
Niestety nadal sie to samo robi -.-
0
Dzięki, zaraz spróbuje :)
0
Moze wy mi pomożecie. Gram w FIFE 16 na PC i na moim nowym laptopie po około 2 minutach po zalogowaniu sie do serwerów wywala mnie, za każdym razem. Na innym komputerze nigdy mi sie to nie przydarzyło, a niestety nie zawsze moge korzystać z tego drugiego. Próbowałem już chyba wszystkiego, "naprawiałam" grę, odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem i ciagle pojawia mi sie "Utracono połączenie z serwerami EA. Upewnij sie ze twój kabel Ethernet jest podłączony. Wszystkie funkcje sieciowe pozostaną niedostępne, dopóki nie zalogujesz sie ponownie". Proszę o pomoc :) z góry dzięki
0
Drugi komplet podobny do bodajże 3 kompletu z 2010 roku ale coś takiego. Podobają mi sie
1
0
Dzięki wielkie :)
0
Wyjaśniłby mi ktoś do czego służą te kamizelki co m. in. mial Arda na sobie?
0
Jak zawsze sobie dobrze radzi :)
1
Ach szkoda tej sytuacji Iniesty
0
Co ten Munir hahahaha
0
Tez nie nad tym zastanawiałam ale wydaje mi sie ze to było na pograniczu faulu
0
Oj i to jakie ciary
0
Polecam autobiografie Suareza, co prawda nie ma tam nic o Barcelonie bo skończył ja pisać w październiku 2014 przed debiutem ale jako ze jest to jeden z naszych najlepszych zawodników to warto przeczytać
0
Obyście mielo racje :)