1

Myślałam ze na tym portalu tylko ja mam takie odczucia

0

Ty potem widzisz ten faul jeszcze 15 razy, on ma jakieś 2 sekundy żeby zareagować. W tej sytuacji moze troche więcej ale jest tez pod presja, polecam sędziowanie meczów na takim poziomie zobaczymy jak bedzie łatwo ;)

1

Co ty masz do siedziego, akurat dobrze sędziuje, to ze sie nie nabiera na nurkowanie Neymara to raczej dobrze

0

Gdzie miałaby być czerwień ?

0

Canal + Sport 2

0

Tak, był :) bardzo śmieszne okładki

0

Bravo nigdy nie jest powołany za mecze PK

2

Chyba kolejne losowanie

0

Mam tak samo :)

0

Tak sądziłam, że wiedziałeś. Znam jeszcze taki bardziej dla dzieci - "Ona to on"

1

Klasyka - GOL 1, 2, 3 :)

0

Tak z Celta na CN :)

2

Niestety tak :(

1

Według mnie całkiem dobry kandydat, nie wymaga dużo gry, zna już ligę hiszpańska i bedzie takim naszym jokerem :)

0

Ja to ledwo wytrzymałem przez 2 dni

0

Z tym jest mały problem żeby dać przez kabel ale chyba nie będę miał innego wyjścia

0

Niestety nadal sie to samo robi -.-

0

Dzięki, zaraz spróbuje :)

0

Moze wy mi pomożecie. Gram w FIFE 16 na PC i na moim nowym laptopie po około 2 minutach po zalogowaniu sie do serwerów wywala mnie, za każdym razem. Na innym komputerze nigdy mi sie to nie przydarzyło, a niestety nie zawsze moge korzystać z tego drugiego. Próbowałem już chyba wszystkiego, "naprawiałam" grę, odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem i ciagle pojawia mi sie "Utracono połączenie z serwerami EA. Upewnij sie ze twój kabel Ethernet jest podłączony. Wszystkie funkcje sieciowe pozostaną niedostępne, dopóki nie zalogujesz sie ponownie". Proszę o pomoc :) z góry dzięki

0

Drugi komplet podobny do bodajże 3 kompletu z 2010 roku ale coś takiego. Podobają mi sie

1

0

Dzięki wielkie :)

0

Wyjaśniłby mi ktoś do czego służą te kamizelki co m. in. mial Arda na sobie?

0

Jak zawsze sobie dobrze radzi :)

1

Ach szkoda tej sytuacji Iniesty

0

Co ten Munir hahahaha

0

Tez nie nad tym zastanawiałam ale wydaje mi sie ze to było na pograniczu faulu

0

Oj i to jakie ciary

0

Polecam autobiografie Suareza, co prawda nie ma tam nic o Barcelonie bo skończył ja pisać w październiku 2014 przed debiutem ale jako ze jest to jeden z naszych najlepszych zawodników to warto przeczytać

0

Obyście mielo racje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?