Moj tata miał pęknięta i operacja u niego trwała 20 min, ale zalezy chyba jak i gdzie zrobisz. Moj tata po miesiącu pojechał na narty i wszystko normalnie było :)
To chcesz sędziego który zawsze gwiżdże na korzyść Barcelony? Pewnie potem sie dziwisz ze inni piszą Uefalona. Sędzia naprawdę super sędziował, miał spotkanie pod kontrola. Ty oglądasz mecz z powtórkami, z innej perspektywy, on ma kilka sekund na podjecie decyzji i jeszcze podbiegaja do niego zawodnicy a trybuny na pewno nie pomagają w słusznej decyzji
Nike SB Janoski, naprawdę polecam sa super wygodne, az trudno po nich chodzić w jakis innych butach. Na miniramp.pl sa przeceny na nie wiec moze sobie cos znajdziesz. Sa niezniszczalne, wgl sie nie rozklejają po bokach :)
Nie wszyscy Polacy kibicują Barcelonie. Sa ludzie jak moj tata, którzy po prostu chcą zobaczyć Polaka w LM i za to płaca, więcej osób bedzie to oglądać niz mecz Barçy z Atletico gdzie nie ma żadnego Polaka ;) ja wolałabym zeby te ciekawsze mecze były główne a nie te które maja większa oglądalność
0
Nie jestem z Krakowa ale wydaje mi sie ze jak pójdziesz na rynek to beda rożne bary gdzie bedzie wystawiony telewizor
1
http://iitv.pl/gra-o-tron
0
Chyba 97 albo cos koło tego
0
Milik to nasz polski Suarez chyba
0
Ja a co sie stało ?
0
iitv.pl bardzi szybko dodają
0
Tam chyba w miare szybko po premierze pokazują sie nowe odcinki zawsze :)
0
http://iitv.pl/gra-o-tron/s06e03-oathbreaker
0
Chodzi ci ze kto skończył jeden sezon czy co?
7
Przecież on nie pchnął sędziego tylko jakiegos swojego dyrektora czy cos to za co maja go ukarać ?
0
Najtańsze Janoski widziałam za 240 zł O.o w wawie wszystko drożdże :/
0
Tanie buty to do ilu złoty? Ja uwielbiam Janoski ale to tak gdzieś koło 300 zł
0
Moj tata miał pęknięta i operacja u niego trwała 20 min, ale zalezy chyba jak i gdzie zrobisz. Moj tata po miesiącu pojechał na narty i wszystko normalnie było :)
0
Mam dokładnie takie same odczucia
0
Dobra dzieki, chciałam sie tutaj upewnić :)
0
Wlasnie gdzieś mi sie pokazało na Facebook'u ze Neymar bedzie miał bana za to uderzenie butelka w tunelu chyba, ktoś cos jakies pewne info?
1
Turan pauzuje za kartki
0
Ja sie śmieje
1
No i stało sie jak chciałeś
0
To chcesz sędziego który zawsze gwiżdże na korzyść Barcelony? Pewnie potem sie dziwisz ze inni piszą Uefalona. Sędzia naprawdę super sędziował, miał spotkanie pod kontrola. Ty oglądasz mecz z powtórkami, z innej perspektywy, on ma kilka sekund na podjecie decyzji i jeszcze podbiegaja do niego zawodnicy a trybuny na pewno nie pomagają w słusznej decyzji
1
Myslalam ze tylko ja tak myśle na tej stronie, ze dzisiaj całkiem całkiem ten mecz mu wyszedł
1
Vader podobno ma byc w nowym filmie :)
0
Nike SB Janoski, naprawdę polecam sa super wygodne, az trudno po nich chodzić w jakis innych butach. Na miniramp.pl sa przeceny na nie wiec moze sobie cos znajdziesz. Sa niezniszczalne, wgl sie nie rozklejają po bokach :)
0
Nie wszyscy Polacy kibicują Barcelonie. Sa ludzie jak moj tata, którzy po prostu chcą zobaczyć Polaka w LM i za to płaca, więcej osób bedzie to oglądać niz mecz Barçy z Atletico gdzie nie ma żadnego Polaka ;) ja wolałabym zeby te ciekawsze mecze były główne a nie te które maja większa oglądalność
0
Pewnie według statystyk Polacy wola oglądać Bayern gdzie gra inny Polak i sie tym jarac ze on tam gra :)
0
Nadal wolisz Roberto zamiast Neymara?
35
co ty gadasz w ogóle?
0
No niestety, ale i tak uważam ze film jest super :)
1
Wyspa Tajemnic, oglądałam go z 5 razy i za każdym razem zastanawiam sie jak to sie właściwie kończy
2
Pani tez ci moze odpowiedzieć? Jezeli tak to chyba nazywają sie Nike Radiant, ale nie jestem pewna ;)