0

Nie jestem z Krakowa ale wydaje mi sie ze jak pójdziesz na rynek to beda rożne bary gdzie bedzie wystawiony telewizor

1

0

Chyba 97 albo cos koło tego

0

Milik to nasz polski Suarez chyba

0

Ja a co sie stało ?

0

iitv.pl bardzi szybko dodają

0

Tam chyba w miare szybko po premierze pokazują sie nowe odcinki zawsze :)

0

Chodzi ci ze kto skończył jeden sezon czy co?

7

Przecież on nie pchnął sędziego tylko jakiegos swojego dyrektora czy cos to za co maja go ukarać ?

0

Najtańsze Janoski widziałam za 240 zł O.o w wawie wszystko drożdże :/

0

Tanie buty to do ilu złoty? Ja uwielbiam Janoski ale to tak gdzieś koło 300 zł

0

Moj tata miał pęknięta i operacja u niego trwała 20 min, ale zalezy chyba jak i gdzie zrobisz. Moj tata po miesiącu pojechał na narty i wszystko normalnie było :)

0

Mam dokładnie takie same odczucia

0

Dobra dzieki, chciałam sie tutaj upewnić :)

0

Wlasnie gdzieś mi sie pokazało na Facebook'u ze Neymar bedzie miał bana za to uderzenie butelka w tunelu chyba, ktoś cos jakies pewne info?

1

Turan pauzuje za kartki

0

Ja sie śmieje

1

No i stało sie jak chciałeś

0

To chcesz sędziego który zawsze gwiżdże na korzyść Barcelony? Pewnie potem sie dziwisz ze inni piszą Uefalona. Sędzia naprawdę super sędziował, miał spotkanie pod kontrola. Ty oglądasz mecz z powtórkami, z innej perspektywy, on ma kilka sekund na podjecie decyzji i jeszcze podbiegaja do niego zawodnicy a trybuny na pewno nie pomagają w słusznej decyzji

1

Myslalam ze tylko ja tak myśle na tej stronie, ze dzisiaj całkiem całkiem ten mecz mu wyszedł

1

Vader podobno ma byc w nowym filmie :)

0

Nike SB Janoski, naprawdę polecam sa super wygodne, az trudno po nich chodzić w jakis innych butach. Na miniramp.pl sa przeceny na nie wiec moze sobie cos znajdziesz. Sa niezniszczalne, wgl sie nie rozklejają po bokach :)

0

Nie wszyscy Polacy kibicują Barcelonie. Sa ludzie jak moj tata, którzy po prostu chcą zobaczyć Polaka w LM i za to płaca, więcej osób bedzie to oglądać niz mecz Barçy z Atletico gdzie nie ma żadnego Polaka ;) ja wolałabym zeby te ciekawsze mecze były główne a nie te które maja większa oglądalność

0

Pewnie według statystyk Polacy wola oglądać Bayern gdzie gra inny Polak i sie tym jarac ze on tam gra :)

0

Nadal wolisz Roberto zamiast Neymara?

35

co ty gadasz w ogóle?

0

No niestety, ale i tak uważam ze film jest super :)

1

Wyspa Tajemnic, oglądałam go z 5 razy i za każdym razem zastanawiam sie jak to sie właściwie kończy

2

Pani tez ci moze odpowiedzieć? Jezeli tak to chyba nazywają sie Nike Radiant, ale nie jestem pewna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?