0

Chelsea niezła intensywność

0

@Nazio87 Niczym przez Wisłe

5

'Jak zostane politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie na mnie szmato' ~Paweł Kukiz

5

@matirix20 wziął rozwód na sekundę od Jarka ale potem wrocil i dal dupy

0

Pawello juz od początku leciał po bandzie a Jego jedynym podpunktem były jednomandatowe okręgi wyborcze które kompletnie zabetonowały by scenę polityczną, ehh Paweł Ty idioto :) Idiota - to nie wulgaryzm

2

Nieoficjalnie Kukizy beda za powtórzeniem , jeśli tak bedzie to ja je****,

1

@Tomo_95 Braun i Berki

2

Żeby konfa się nie sk***** i nie głosowała przeciwko TVN bo zapowiedzieli ze się wstrzymają (wtedy by to przeszlo), stąd to odroczenie i dodatkowo szansa ze w pisie bedzie się gotowało, zresztą odejście Gowina to miod, Gowin w dupie i PiS w dupie, ale znając Gowina spadnie na cztery łapy i trafi do Koalicji Polskiej xD

0

Moderatorzy nauczyli się La Ramblowskiego poczucia humoru :D

93

@ściah to załóż fcpsg.com

0

Nawet w rmf maja beke z Naszej sytuacji finansowej ... :)

0

@Konriii Liga Francuska najmniejsze ryzyko wizerunkowo, jakby poszedl do takiego City i niedajboze nie ygrsl by mistrzostwa nie wykręciły liczb było by podważane ze mu idzie tylko w lidze hiszpańskiej, we francuskiej bedzie miał 2x wiecej sytuacji, a z drugiej strony w wieku 35 pewnie już mu się nie chce aż takich wyzwań, wystarczy LM

1

@Azi aż do zdobycia LM

0

Jest jakaś stronka z kontraktami zawodników? Tzn chce zobaczyć zarobki wszystkich Naszych rodzynków

1

@Odcinkowy Od razu lepiej człowiekowi się robi:)

1

@raku207 dlaczego niby ?

0

@Bykunn Ci......... :P

1

A jakby kazdy usunal konto i przestal zaglądać na fcbarca.com moderatorzy by byli o suchym dziobie przez caly miesiac to nie było by banow za byle co ? I każdy przeciętny Janusz taki jak Ja byłby traktowany z gracją i uszanowaniem !

0

Powinniśmy wysłać młodych trenerów do Chorwacjii i skopiować ich cały system szkolenia

1

@damian16161212 ziomek jak cenzura to do końca:D

0

@raku207 ciapaki hatfuuu

10

Moja Żona powiedziała ze postara się dostać Moderatora czy tam Admina i wykasowac w cholere stronę bo 'rzekomo' tylko w telefonie 'siedzę' :)

0

A ja zycze dobrze Messiemu a zle PSG, i jak to połączyć? :) odpadnięcie final LM - krol strzelców, Liga Francuska 2 miejsce krol strzelców?

0

Właśnie a Nasza Kryśka Narodowa prawie się otarła o Messiego..

0

202mln funtów okolo psg na pensje na rok xD

0

Żeby wrocil nowy ład wpierw trzeba zrobić porządek z grubymi rybkami, cou dembele ta dwojka to priorytet- pozbyć się, grizza na razie zostawić, nie łamie się a w lidze gwarantuje bramy z asystami +10, i resztę szrotu się pozbyć, tylko pytanie kogo kiedy jesteśmy w stanie wypchnąć?

5

@Joe_Pesci czlowiek cofa się do małpy

0

Misja teraz Naszego klubu, ogrywac Mlodych i wypierdzielić darmozjadów milionerowych

1

Wszystko ładnie piękniutko ale trzeba redukować wynagrodzenia :))

1

o tyle jak R10 odchodzil to byl Messi juz jaki zastępca, teraz jak Messi odszedł to w sumie nie mamy jakiegoś kota pocieszenia, ale nie jest źle jakoś ten sezon przekulamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?