haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea niezła intensywność
0
@Nazio87 Niczym przez Wisłe
5
'Jak zostane politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie na mnie szmato' ~Paweł Kukiz
5
@matirix20 wziął rozwód na sekundę od Jarka ale potem wrocil i dal dupy
0
Pawello juz od początku leciał po bandzie a Jego jedynym podpunktem były jednomandatowe okręgi wyborcze które kompletnie zabetonowały by scenę polityczną, ehh Paweł Ty idioto :) Idiota - to nie wulgaryzm
2
Nieoficjalnie Kukizy beda za powtórzeniem , jeśli tak bedzie to ja je****,
1
@Tomo_95 Braun i Berki
2
Żeby konfa się nie sk***** i nie głosowała przeciwko TVN bo zapowiedzieli ze się wstrzymają (wtedy by to przeszlo), stąd to odroczenie i dodatkowo szansa ze w pisie bedzie się gotowało, zresztą odejście Gowina to miod, Gowin w dupie i PiS w dupie, ale znając Gowina spadnie na cztery łapy i trafi do Koalicji Polskiej xD
0
Moderatorzy nauczyli się La Ramblowskiego poczucia humoru :D
93
@ściah to załóż fcpsg.com
0
Nawet w rmf maja beke z Naszej sytuacji finansowej ... :)
0
@Konriii Liga Francuska najmniejsze ryzyko wizerunkowo, jakby poszedl do takiego City i niedajboze nie ygrsl by mistrzostwa nie wykręciły liczb było by podważane ze mu idzie tylko w lidze hiszpańskiej, we francuskiej bedzie miał 2x wiecej sytuacji, a z drugiej strony w wieku 35 pewnie już mu się nie chce aż takich wyzwań, wystarczy LM
1
@Azi aż do zdobycia LM
0
Jest jakaś stronka z kontraktami zawodników? Tzn chce zobaczyć zarobki wszystkich Naszych rodzynków
1
@Odcinkowy Od razu lepiej człowiekowi się robi:)
1
@raku207 dlaczego niby ?
0
@Bykunn Ci......... :P
1
A jakby kazdy usunal konto i przestal zaglądać na fcbarca.com moderatorzy by byli o suchym dziobie przez caly miesiac to nie było by banow za byle co ? I każdy przeciętny Janusz taki jak Ja byłby traktowany z gracją i uszanowaniem !
0
Powinniśmy wysłać młodych trenerów do Chorwacjii i skopiować ich cały system szkolenia
1
@damian16161212 ziomek jak cenzura to do końca:D
0
@raku207 ciapaki hatfuuu
10
Moja Żona powiedziała ze postara się dostać Moderatora czy tam Admina i wykasowac w cholere stronę bo 'rzekomo' tylko w telefonie 'siedzę' :)
0
A ja zycze dobrze Messiemu a zle PSG, i jak to połączyć? :) odpadnięcie final LM - krol strzelców, Liga Francuska 2 miejsce krol strzelców?
0
Właśnie a Nasza Kryśka Narodowa prawie się otarła o Messiego..
0
202mln funtów okolo psg na pensje na rok xD
0
Żeby wrocil nowy ład wpierw trzeba zrobić porządek z grubymi rybkami, cou dembele ta dwojka to priorytet- pozbyć się, grizza na razie zostawić, nie łamie się a w lidze gwarantuje bramy z asystami +10, i resztę szrotu się pozbyć, tylko pytanie kogo kiedy jesteśmy w stanie wypchnąć?
5
@Joe_Pesci czlowiek cofa się do małpy
0
Misja teraz Naszego klubu, ogrywac Mlodych i wypierdzielić darmozjadów milionerowych
1
Wszystko ładnie piękniutko ale trzeba redukować wynagrodzenia :))
1
o tyle jak R10 odchodzil to byl Messi juz jaki zastępca, teraz jak Messi odszedł to w sumie nie mamy jakiegoś kota pocieszenia, ale nie jest źle jakoś ten sezon przekulamy :)