2

Szczęsny Ty MIERNOTO

3

Psychika mental nastawienie mpbilozaja- ile tajemnic kryją te pojecia, by grać przeciętnie z gorszym rywalem, i inny mental i zaangażowanie z lepszym, przecież zaden czlowiek nienmauczy się lepiej grac po kilku dniach

1

Kiedyś Błaszczu Turbogrosik, dzisiaj Puchacz i Juzio

0

@Baron77 mieszkam kolo Trójmiasta i nie rozumiem tego zachwytu :P

0

@Nolife1899 Schreiber out z PiSu, no jak to do TVNu....

3

Fc Barcelona Vida la Vida, jakie to jest piękno, człowiek Stary slucha to po raz nasty i cały czas ciarki i wspomnienia, ach te wspomnienia..

2

@Kgorecki2500 polecam również, dla samej pamięci historii kto może to obowiązek :)

2

@Encore bedzie tak ze lipsk i borussiae rozkupią angole dając 150% ceny co Bayern

0

Nadejdą w końcu takie czasy ze wszyscy będą vs psg&angole, kwestia czasu, jak będą duże różnice kadrowe.i finansowe coraz wieksze

0

@norbi77 Kocham sformułowania 'pewnie' :))

7

@Mathew86 masz racje dałby podwyżkę żeby ich zatrzymać:))

0

Ansu- Nasza nadzieja na lepsze jutro

4

Takimi Transferami jak de jong kompromitują Nasz klub który jest juz wystarczająco skompromitowany

2

Pozbycie się Grizza OKEY
Przybycie de jonga ? Z CZYM DO LUDZI
Lepiej w ogóle nie sciaga takich graczy bo PO CO ?
Czy my.jestesmy klubem spełniającym marzenia pilkarzy ??

2

@marcin000019 poprostu jutro rozpoczecie roku szkolnego

1

To juz jest smutne, co się dzieje z Naszym klubem od kilku lat, klub MEM określenie nawet nie oddaje tego co się dzieje, Barcelono kiedy sie odrodzisz w chwale ?

1

@masq przy założeniu że wszyscy będą zdrowi no i bombelek ansu to jedna wielka niewiadom

1

Mamy potężnego desta na prawej obronie i wzorowego Robertinho, na lewej mamy wiecznie młodego Albe, środek nie pewny, Nasza obroną to jest dramat a my się zajmujemy 9tką i wyprzedaza jako takiego zmiennika którym szanse się wybić, do ataku wroci fati cou, troszkę później Dembele i Aguero, serio wy widzicie najwiekszy problem w ofensywie ? To Ofensywa straciła 8 bramek z Bayernem ? To ofensywa traci tyle bramek ostatnio przez rok ? Dopóki nie będziemy mieli solidnej obrony to możemy sobie pograć ale co najwyżej o nie ciezki top 3 w La liga, wystarczy spojrzeć na Real w zeszłym sezonie np, w ataku tylko karim i długo nikt a defensywa szczelna i doszli na tym w LM daleko, o ligę tez się bili

1

@sergio5 pewnie wcinają hawajską z nowej pizzerii ktora rozdawała pierwszy dzien darmoszke

0

Upadamy jednak nisko

4

@NaFazieHitman ja chce lepsza pogode w Zakopcu na juz jesli mozna prosić

0

Trzeba zrobić wszystko co tylko możliwe żeby Gryzak mial komfort na boisku, żeby się odblokował, żeby nie byl blokowany przez innych, to będzie Nasz prawdziwy transfer, dajmy mu szanse

0

@AdiKingu96 jesli bez kontki to dlaczego by nie miałby 15stu mieć?

0

@arasz1819 ja pierdziele czlowiek na luzaku pisze a tu kazdy widzę obrońca dokładnych nazwisk, ehhhh... no dobra masz racje nie ma.u Nas nikogo z takim nazwiskiem możesz być zadowolony za zwrócenie mi uwagi :))

0

Myslicie ze jak długo Kuman u Nas bedzie ? Druga kwestia.nawet jeśli Kuman bedzie beee to który szanujący trener przyjdzie do bankruta trenować? Jedynie ktoś z miłości.do klubu tzn LE bądź PG

2

@WisniaKala oczywista oczywistość :D

11

Jeśli My jesteśmy w dupie ? To gdzie jest Juve i Arsenal ?

0

@Messibestplayerintheworld a gdzie miałby? Chce odejść do najlepiej obsadzonej druzyny obecnie, a Real to marka i Jego klub marzen

2

Tak jak ktoś słusznie napisał, lepiej żeby francuz trafil do Realu teraz aniżeli za rok.za darmo

0

Kazdy klub ma swoj kregoslup u Nas
Lengleton
Roberton
Brajtłajton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?