4

@MesQueUnClub96 co za różnica czy się szczepił czy nie ? Zaszczepienie nie działa na brak zachorowania

0

@Magicc89PL zauwaz roznice, masz kogoś praktycznie za free, i masz kogoś za 100mln+, różnica nieprawdaż?

1

Chlopaki dziękuję Wam za ten mecz, oby to spotkanie dalo Wam wiarę bo jest potencjał !

9

Ogolnie patrząc na Dembele to odnoszę wrażenie że jest glupi, no masz zawodników typu Casemiro i ogłaszasz ich mianem chama, swini, małpy, ale nie głupiej małpy, a Dembele takie wrażenie pospolitego głupka jakby się dziwił co chwile ze jest na boisku i gra mecz

2

Alba lepiej grac nie bedzie, myślę że to już czas ogarniać następcę, chociaż się obawiam że będzie jak z Alvesem xD alba okaże się najlepszym zastępca samego siebie :D

6

Kazdy tak propsuje komentatorów w eurosport jesli chodzi o skoki, a Oni emanują takim powerem w glosie zento się spać chce jak cholera.. do mnie kompletnie nie trafiają, nudziarze totalni

0

I tak Moim zdaniem taka liga zle wpływa np na Real, skoro są liderem z dosyć solidną przewagą wychodzą z założenia ze nie ma dramatu, kupią mbappe i będzie bajerka, ja bym to nawiązał do Naszej sytuacji sprzed lat ze wygrywaliśmy prze słabą ligę i maskowalismy Nasze słabości, tylko różnica była taka ze U Nas byl Per Prezesinio Genaldinho Bartłomiej Bartoszeu a u Nich potrafiący w biznesy Florian xd

0

Mówi sięze My jesteśmy w dupie, Atleti mimo wyjścia cudownego z grupy jest w takiej samej dupie tylko ze mają nowy stadion i troszkę lepsze finanse xD

2

Gdyby nie Młodzi bylibyśmy w dupie, Nasze Młode perełki jedynie dają Nam nadzieje na lepsze jutro, ave La Masia

1

Przepraszam bardzo, Cou może nie dzwignal presji kwoty transferu itd ale dembele to jest totalny dzban, Dzban dzbanowaty

18

Powiem tak, dla samego Leo BARDZO DOBRZE ze odszedł z Barcy, taki KOT na koniec kariery musi grac w topowej drużynie i nie może cały czas mieć wszystko na swoich barkach

6

Nie dość że jesteśmy w tragicznej sytuacji finansowej, jesteśmy w tragicznej sytuacji kadrowej, w tragicznej sytuacji moralnej, w tragicznej sytuacji sportowej(wyniki)- to zweryfikuje kto jest prawdziwym Cules

0

Powiem tak, My nawet nie zasługujemy na wyjście z grupy, no i nie wyjdziemy :)

0

Prawda jest taka ze dziadki pokroju Pique Alba i dodać do tego Francuskiego wirtuoza muszą odejść

0

Panowie dzisiaj to nie ma co się spinac na forum, można było jak graliśmy z Benfica- tam zawaliliśmy awans, nie teraz.

2

Panowie, kur** musicie , JESTESCIE BARCELONĄ !!

0

Uwielbiam wstępniaczki transmisyjne Pana Darka :D

0

Takie gdybanko, jak myślicie, które miejsce w lidze by było gdyby Mesjasz został z Nami ?

1

Plus jest taki ze może minie MIT WIELKIEGO BIEDNEGO RYSZARDA

5

Apropo meczu na TVP, nosz kurde smutno mi się zwyczajnie robi, ja wiem ze stała się moda na hejtowanie Pana Darka, sam niejednokrotnie cisnąłem beke, ale to jest Legenda komentatorska, on ma głos jedyny w swoim rodzaju, takiego drugiego nie bedzie juz nigdy, On ma coś w tym glosie, jest poprostu wyjątkowy, Panie Darku będe tęsknił za LM w Pana wykonaniu..

0

Szkoda Walusia, ale chłop z wiedzą sportową wiedział na co się pisal, selekcja naturalna, niestety, co nie zmienia faktu ze te gale to patologia :)

3

Czas leci, przerwa była a Szpaku niezmiennie xD mecz psg,City, 'warto zobaczyć bramkę Lewandowskiego' Darson jestes jedyny w swoim rodzaju :D

0

Cieszmy się ze Pepcio jest zdrowy, zyje ma się dobrze i raczy Nas piękną grą swojej druzyny

1

@SantinoFortelos jestem niezależnym źródłem xD

15

Donald Tusk jechal 107kmh na 50, stracił praw jazdy xD

2

Jaszczur i Ludwiczek 3msc w areszcie:D

4

Durczok RIP .

0

@papajak2137 Witamy witamy Pan Kolega tak samo ? :D

4

najzabawniejsze bedzie to jak się okaże że najlepszym następcą Daniego Alvesa okaże się On sam tylo 5 lat starszy ! Ale to wtedy tylko udowodni jakie daremne poczynania wczesniej wykonywaliśmy na prawej stronie :P

0

Skubany On nawet osobę która do tego lajtowo podchodzi potrafi wzbudzić euforie i wspomnienia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?