0

Mam nadzieję że Nasz zarząd wyniesie wnioski z tej edycji LM, która gałąź 11stki jest mega ważna

4

Smutne jest to że tylko wyniki przechodzą do historii a nie styl gry :D

0

Jest takie przesyt pilki ze Oni nawet nie skaczą ze szczecią xd

3

@damianex10 grealish tak strzelił

4

Alaba włączył mu się instynkt przodków xD

0

@tomek8756 albo kielicha po każdej zrypanej akcji przeciwko Realowi xd

2

@dafik85 każda sytuacja bramkowa stwarzana przez przeciwnika wynika z Twoich mniejszych badz większych błędów, dlatego nie graja beż omyłkowo, sporo błędów robią tylko niewytłumaczalnie wygrywają już któreś z kolei spotkanie

1

Takie są finały, do historii przechodzi wynik, nie styl rozegranego spotkania

0

Poprostu półfinały były tak kozackie ze ten finał będzie w cieniu 1/2

0

@Traba727 podobna sytuacja była w finale PP Lechia vs Jaga

1

Franek i Nadal xD

3

Na zachodzie sobie poradzili ze wszystkim :-)

0

@Ojciec5tkidzieci po ile kupiłeś ?:D

0

Ja tam liczę na Live :D

0

Cholerka, beczka beczką, no bo jest beczką, ale kompletnie nienrozu rozumiem dlaczego tak zrobił, dla Nas lepiej, ale czy dla Niego ?

36

Doceńmy to gdzie jesteśmy obecnie, jeszcze na początku roku bralibyśmy w ciemno 2gie miejsce, niezależnie od stylu i tak dalej, mamy to co chcielismy, teraz mądre transfery na miarę Naszych możliwości finansowych, dobre przygotowanie do nowego sezonu i walka od samego początku

0

Nie stać Nas na bramkarza obecnie , kolejny sezon powinien być ostatecznym egzaminem dla Andrzeja i wtedy trzeba będzie myśleć i szukać środków na ten cel, bo musimy w końcu sobie powiedzieć jasno, trzeba zacząć od przebudowy defensywy, z przodu zawsze cos wpadnie

7

Mamy takich bramkarzy ze jakby bronili za Kurtuła w Madrycie przeciw City to guardiola rozwalil by Bialych z 6-0

0

@kamiVeB w końcu derby Trójmiasta i darmowe 6pkt do Gdańska :)

0

@JimMorrisonFCB mam nadzieję że ktoś w końcu otworzy oczy i określi że priorytet to defensywa, trzeba się modlić o zdrowie fatiego i fajnie jakby Dembus został za rozsądne pieniądze i że zdrowiem

0

@FCB24 ogólnie mam podobne rozkminy, jeśli masz mega obronę, to i średni atak sobie da radę, na odwrót nie ma szans

1

@JimMorrisonFCB czyli generalnie wpierw trzeba obstawić obronę- bo tutaj najbardziej kuleje sytuacja

1

Jak Panowie Waszym zdaniem - ale tylko realnie i rozsądnie, jakie transfery potrzebujemy na przyszły sezon ? I tak na prawdę co My jako Cules możemy się spodziewać od przyszłego sezonu, jakie powinny być wymagania sportowe

4

Ogólnie to można bialym pozazdrościć emocji, ogólnie kurka Liga Krajowa jest spoko, ale jak zachodzisz do finału LM to jest wisienka na torcie, a po drodze masz cala drabinkę, każdy dwumecz- zazwyczaj ktoś mocny z Europy, i się pasjonujesz tym jako kibic, żyjesz tym, My w Europie od kilku lat leżymy, gdzieś tam zachodziliśmy dalej po to żeby się zblaznic totalnie, a powrot na szczyt może być dlugi, musimy być cierpliwi, a to nie ułatwia jeśli Twój rywal z podwórka napi******* na każdym szczeblu mimo braku jakiejś olśniewającej gry

1

@budel17 tylko na to się wszystko nakłada ze w każdym z tych dwucmeczu Real był slabszy

0

@michal26 jakby strzelił na 2-0 by było o jakie wejscue smoka

0

Jak Real awansuje można stawiać domy na bramkę Benza I win bialych w finale

2

W tym momencie zazdroszczę białym tych emocji... tak wyczajnie, po ludzku, zazdro

0

Nie znam bardziej farxiarskiej drużyny na świecie nie ma :D

0

Cały Real :D...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?