haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Nasz zarząd wyniesie wnioski z tej edycji LM, która gałąź 11stki jest mega ważna
4
Smutne jest to że tylko wyniki przechodzą do historii a nie styl gry :D
0
Jest takie przesyt pilki ze Oni nawet nie skaczą ze szczecią xd
3
@damianex10 grealish tak strzelił
4
Alaba włączył mu się instynkt przodków xD
0
@tomek8756 albo kielicha po każdej zrypanej akcji przeciwko Realowi xd
2
@dafik85 każda sytuacja bramkowa stwarzana przez przeciwnika wynika z Twoich mniejszych badz większych błędów, dlatego nie graja beż omyłkowo, sporo błędów robią tylko niewytłumaczalnie wygrywają już któreś z kolei spotkanie
1
Takie są finały, do historii przechodzi wynik, nie styl rozegranego spotkania
0
Poprostu półfinały były tak kozackie ze ten finał będzie w cieniu 1/2
0
@Traba727 podobna sytuacja była w finale PP Lechia vs Jaga
1
Franek i Nadal xD
3
Na zachodzie sobie poradzili ze wszystkim :-)
0
@Ojciec5tkidzieci po ile kupiłeś ?:D
0
Ja tam liczę na Live :D
0
Cholerka, beczka beczką, no bo jest beczką, ale kompletnie nienrozu rozumiem dlaczego tak zrobił, dla Nas lepiej, ale czy dla Niego ?
36
Doceńmy to gdzie jesteśmy obecnie, jeszcze na początku roku bralibyśmy w ciemno 2gie miejsce, niezależnie od stylu i tak dalej, mamy to co chcielismy, teraz mądre transfery na miarę Naszych możliwości finansowych, dobre przygotowanie do nowego sezonu i walka od samego początku
0
Nie stać Nas na bramkarza obecnie , kolejny sezon powinien być ostatecznym egzaminem dla Andrzeja i wtedy trzeba będzie myśleć i szukać środków na ten cel, bo musimy w końcu sobie powiedzieć jasno, trzeba zacząć od przebudowy defensywy, z przodu zawsze cos wpadnie
7
Mamy takich bramkarzy ze jakby bronili za Kurtuła w Madrycie przeciw City to guardiola rozwalil by Bialych z 6-0
0
@kamiVeB w końcu derby Trójmiasta i darmowe 6pkt do Gdańska :)
0
@JimMorrisonFCB mam nadzieję że ktoś w końcu otworzy oczy i określi że priorytet to defensywa, trzeba się modlić o zdrowie fatiego i fajnie jakby Dembus został za rozsądne pieniądze i że zdrowiem
0
@FCB24 ogólnie mam podobne rozkminy, jeśli masz mega obronę, to i średni atak sobie da radę, na odwrót nie ma szans
1
@JimMorrisonFCB czyli generalnie wpierw trzeba obstawić obronę- bo tutaj najbardziej kuleje sytuacja
1
Jak Panowie Waszym zdaniem - ale tylko realnie i rozsądnie, jakie transfery potrzebujemy na przyszły sezon ? I tak na prawdę co My jako Cules możemy się spodziewać od przyszłego sezonu, jakie powinny być wymagania sportowe
4
Ogólnie to można bialym pozazdrościć emocji, ogólnie kurka Liga Krajowa jest spoko, ale jak zachodzisz do finału LM to jest wisienka na torcie, a po drodze masz cala drabinkę, każdy dwumecz- zazwyczaj ktoś mocny z Europy, i się pasjonujesz tym jako kibic, żyjesz tym, My w Europie od kilku lat leżymy, gdzieś tam zachodziliśmy dalej po to żeby się zblaznic totalnie, a powrot na szczyt może być dlugi, musimy być cierpliwi, a to nie ułatwia jeśli Twój rywal z podwórka napi******* na każdym szczeblu mimo braku jakiejś olśniewającej gry
1
@budel17 tylko na to się wszystko nakłada ze w każdym z tych dwucmeczu Real był slabszy
0
@michal26 jakby strzelił na 2-0 by było o jakie wejscue smoka
0
Jak Real awansuje można stawiać domy na bramkę Benza I win bialych w finale
2
W tym momencie zazdroszczę białym tych emocji... tak wyczajnie, po ludzku, zazdro
0
Nie znam bardziej farxiarskiej drużyny na świecie nie ma :D
0
Cały Real :D...