haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Już miernoty komentatorskie marzą o tym żebyśmy podzielili los Kubackiego
0
Wazne ze Mlody się nie boi, włącza się do gry ofensywnej, najwazniejsze żeby nie dostał genu psychicznego Alby
0
Nie żebym wybiegał w przyszłość ale... taki jest Real, zaraz 3 takie spitolimy a Oni coś wbiją i będzie 0-1, obym się mylil :)
1
Komentarz usunięty
3
Te pieprzone punkty to kryminał, a ocenianie sędziów to już w ogóle je**ny kryminał, jeśli np masz metr pod narty skoczysz 150m, dostajeszn19-19.5, będziesz miał 1m w plecy skoczysz 137m, dostaniesz max 18, ocenianie też jest dramatyczne, trzeba wszystko brać pod uwagę, także wiatr
1
Nie lepiej wpuścić na boisko nieuprawnionego zawodnika jak oniegdyś Polski klub w pucharach?
0
Gwałt rabunek napaść bandytyzm
0
Bogu dziękować ze nie upadamy na ryj tak mocno jak Juve
0
Dac Allegriego do Atleti xD
0
@mekston ciezko było tam zagrac, duża szansa ze któryś z obrońców by to musnął, miał Szczene na glebie, wystarczyło zachować spokoj
1
Co chlop zrypał
2
To jest szok, co chłop ma niestabilną sylwetkę podczas lotu i tak skacze,
1
Niech to obnizanie sobie w dupe wsadzą
0
Jaki to jest cham ten Norweg
1
@Rust_Cohle za c*pe dostanę bana
0
Teraz wyjdzie , czy granerud ma - jajka czy muszelke
0
Nie jestem i nie będę zwolennikiem Czesia, ale zrzucanie całego bałaganu na Niego to też nie jest qporzadku, a Nasze gwiazdeczki są niewinne? Trzeba zrobić odświeżenie kadry i to konkretne, i ustalenie zasad, że to trener rządzi i najlepiej jakby taki komunikat wewnątrz byl że strony PZPN do piłkarzy, że to nowy trener będzie szefem, nie Oni
1
@Gitarkafcb Moj Mlody nawrót zapalenia spojówek, gorączka, ropa w obu gałkach ocznych, jest bardzo dużo tego cholerstwa teraz
0
Teraz jesteśmy mądrzejsi po fakcie, jak zawsze w takich sytuacjach, mógł zrobić zmiany, ale z drugiej strony gdyby nie błąd indywidualny to nie było by zaistniałej sytuacji i Argentyna cieszyła by się już Tytułem a Saloni byłby wywalony na piedestał, mógł nie musiał, tak grali do momentu karnego że twierdził ze to niepotrzebne
3
Można być dumnym z sedziowania Naszego rodaka Marcina,
2
Bardziej przerażający jest fKt że do momentu karnego francuzi nie mieli nawet 10% jednej składnej akcji, dać się podłączyć komuś w tak glupi sposób,
3
Mając 2-0, dać się porwać na kontrę francuzom
5
Wlaczyl się Real Madryt francuzom
0
Włączył się Real Madryt
0
Ale pustki na trybunach KSW
0
chociaż pod nosem powiedzialem kilka słów niecenzuralnych w stronę Leo jak był karny dla Argentyńczyków w spotkaniu z Nami, emocje i tak dalej, patriotyzm się włączył, życzę mu Mistrzostwa z całego serca, jest nieprawdopodobny bol dupy większości że ma takową szanse, nie pojmuje tego jaka duzą grupę fanatykow i wyznania ma Cristiano, cokolwiek by nie zrobił to będzie ten dobry, tak samo w mediach jakby teraz rolę były zamienione to pół świata śmigało Niemca po kasku,
1
@IronSanHybrid no jak tak to jazda z dziadami :)
2
@MAGNETO druga sprawa kierowca jest dyspozycyjny pod telefonem i może dopiero wyjechać jak dostanie telefon od urzędasa, a że urzędas dzwoni kiedy mu się podoba i dopiero wtedy kiedy wstaje to już nie jest wina kierowcy, On sobie od tak nie może wziąć kluczy i pojechać, no chyba że jest wynajęta prywatna firma jednoosobowa
3
@IronSanHybrid nie drogowców tylko urzędasów, kierowca za to nie odpowiada
0
Hahahahahahahahhaah piknie