haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pieknie !!!!!!!!!!
1
Toć Brazylia teraz mental zero
2
@cris2706 tu bardziej pewnie chodzi o spieprzebie przed rezerwą :P
3
Niech zrobią oddzialy multipanstwowe , Ukraińców mamy sporo
0
Lewy ehh, głową nie dojechała, a szkoda, mam poczucie że można było im napsuć krwi
1
Lewy , idealnie ukazałeś swój poziom na tym turnieju.. ehh
2
Szacunek za ten mecz, pokazaliśmy ze można, ale mam nadzieję że Lewy zostanie słusznie oceniony po meczu
4
Lewy i Kiwior dzisiaj najsłabiej, tylko wiecie jak to będzie ? KIWIOR pocisniety przez Wszystkich i ekspertów, Lewy taryfa ulgowa bo strach powiedzieć coś złego, lepiej mieć dobry kontakt i tak dalej..
3
Lewy, zostało 25min , wez się rusz presingiem, znajdziesz tyle sil, nie stoj, daj jako kapitan sygnał do jakiegoś zrywu, nic nie mamy do stracenia
3
Lewy nic nie presuje, stoi 2m i nic stoi i pokazuje, słabiutko z Jego strony
0
@tbas dokładnie, On zna się na tym biznesie, wie co się opłaca a co nie
0
Tak sobie myślałem po cichu... a gdyby Zielu grał z francuzami jako ten pomocnik bliżej lini defensywnej? Chodzi o dwa aspekty, jeden taki ze miałby czesciej piłkę przy nodze i prawdopodobne jest to ze lepiej bu rozrzucał piłki do przodu, druga sprawa czy dslby radę to połączyć z obowiązkiem defensywnym
0
Glikson Ty wiesz co musisz i z kim zrobić..
5
AE mnie Messi wk***** , pierwszy raz negatywnie ze tak negatywnie, czyli jednak jest ze mną dobrze, tylko POLSKA!!! Wywalic ich jakimś cudem z Mundialu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FabianMrozek trochę sie środowisko ocxysci jak Ronaldo i Messi zakończą kariere
6
Z pilķą nożną jest tak... każdy wybiera sobie ulubieńca ktoremu kibicuje, tu chodzi mi o barwy klubowe, często jest tak ze się kibicuje drużynie dzięki jakiemuś zawodnikowi, często bywa tak ze jak ikona odejdzie' szybciej ' zaczyna się kibicować innej drużynie, i się robi takie koło, ja sam tego nie rozumiem bo choć jestem za Barcą od czasów r10, nawet po Jego odejściu jakoś mega nie śledziłem. Tak samo mam z Messim, kompletnie nie sledze Jego poczynań w PSG, nie żeby było mi to na 100% obojętne, ale Barca mnie interesuje w 100%, nie zaden zawodnik, nie oglądam Barcy bo jest pedri,Lewy itd.. oglądam dla samego klubu bo czlowiek ma przywiązanie, reasumując nie rozumiem takiego skakania po klubach, a tymbardziej jeśli ktoś jest na tyle zakochany w gościu którego większość na żywo nie widziała i nie chce kibicować POLSKIEJ REPREZENTACJI, zawodnikom którzy pochodzą z PL i mówią w Naszym języku i rperezentują Nasz kraj, jest to śmieszne i niedojrzale
1
@galix22 zwyczajne fan boye, mam kumpla.co ma 33 lata, był za CR7 United, potem Real, potem za Juve a jak Cr7 upadł jak teraz to znowu Real bo najlepiej grają :P
4
Powiem tak, ten kto będzie kibicował dzisiaj Argentynie powinno być mu zwyczajnie wewnetrznie wstyd, do boju POLSKO!!
0
@Criss18Barca nic dziwnego, Gedania mega się rozwinęła jeśli chodzi o szkółkę, teraz będą zbierać tego owoce :)
0
@Herato wtedy muszą Nam wj***ć jak najwięcej bramek
0
@Oskar00 ale jak Nas nie zdominowała ? Chyba inne spotkania oglądaliśmy
3
Co jest przerażające w mentalności Nas kibicow ? Jak cieniutka jest granica, z Meksykiem 0-0 dziady, gdyby Lewy strzelił bylo by ze taktyka Boga, piękne rozpoczęcie turnieju solidny wystep Polaków, Arabia Nas zdominowała jesli chodzi o grę ale wygraliśmy i narracja jesteśmy najlepsi lecimy dalej super gra, ja nie kumam, nie rozumiem
12
Prawd jest taka ze jak się oglada to się praktycznie nie zwraca uwagi na te małe pomyłki językowe bo One kompletnie nie zmieniają narracji wypowiedzi, tylko jest teraz moda od kilku lat ze się wszystko wyłapuje i jest modne ' a szpaku zrobil babol 'prawdamkest taka ze nikt nie ma takiego charakterystycznego głosu jak Szpaku, bedzis mi go brakowało
2
Neymar mial wszystko żeby wejść choc w jakimś stopniu w buty Messiego, tylko brakło mozgu
0
Zawodnicy poprostu są zjechani fizycznie, taki natłok spotkan od początku sezonu i prawie żadna przerwa.. toć ten mundial wizerunkowo terminowo i w ogóle jest katastrofą
0
Czas wrócić do gry na 4 obrońców, bo chociaż będziemy coś bronić, My inaczej nie potrafimy grac, czas sobie to uświadomić ze w najbliższym czasie a przynajmniej za Naszego życia nie będziemy orłami w grze kombinacyjnej, za dużo czynników się na to sklada, począwszy od szkolenia po idiotyczne zarządzanie klubami w ekstraklasie, nie Mamy ludzi którzy się znają na piłce i dodatkowo którzy maja smykałkę przedsiębiorczą, My się nadajemy do ulepszania gry defensywnej i próbować jakieś kontry, szkolić stale fragmenty i liczyć na Cud, taka smutna prawda, zawsze się Nam trafi 3-4 klasowych zawodników w danym czasie, ale pamiętajmy ze o sile kraju nie decydują Ci najlepsi, tylko Ci co są za Nimi, czyli duza solidna konkurencja
4
Liczę, że go nie zdobędziesz. Przykro mi, ale liczę na zwycięstwo Polski :-)
3
Tak patrząc na mundial i się oburzamy co Katar robi jakie zasady ustala itd, to bardziej powinny być oburzenia w kierunku instytucji i ludzi którzy wybrali taką opcję, a ostatnimi czasy o tym cicho, mowi się Katar be Katar be, Katar jest taki sam jak w latach ubiegłych a wcześniej się o tym nie mówiło, jechac z dziadami z Fifa
1
Gerardzie.... ku*** mać, jestes Kozakiem, nigdy w tancu się nie pie******es , mówiłeś 'jak jest', wystarczył upadek sportowy + jakiś tam skandal obyczajowy żeby Twoj pomnik byl naruszony, a ja to mam w dupie, każdy jest człowiekiem i popelnia błędy, Nas jako szaraków mniej się ocenia, najwazniejsze ze wiem ze masz Dumę Kataloni w serduszku, dziękuję za piękne lata, życzę szczęścia i dużo zdrówka Visca el Barca !!