haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powiem tak, gdyby Nasz Andrzej dzisiaj bronił dla Bialych było by już z 4-0 dla City, przykre ale prawdziwe
1
A wiecie co, niech to City w dupsko dostanie xD
0
Jedyne co powoduje podziw to Hymn Realu, na prawdę mają kozacki
0
@mekston xD.........
1
Przychodzi trener Nowak i jako jedyny cos sensownie mowi w tym pseudo zgrupowaniu, reszta nawet nie ma jakiegokolwiek zdania, ba nawet nie maja pomyslu co taki trener moglby zmienic w przerwie
0
z drugiej strony... zarabiscie by bylo gdyby byl final hiszpanski :D
0
@Chaoss co nie zmienia faktu że oprawa kibicowska na PP to w sumeinajwazniejsY element tego pseudopucharu bez znaczenia, decyzją o braku flag itd zabija otoczkę sportową
2
Nasza Liga to takie dno że to bez znaczenia kto ma PP czy Ekstraklape, i tak bd eurowpi*****, dla niektórych klubów to nie jest na rękę, szybsze przygotowania do sezonu prze to, przedwczesne odpadnięcie i nie ma zastrzyku finansowego
1
@fcbarcafan19 obie ekipy nie miały wejsc na swoje sektory za bramka bez flag
1
Jestem z Gdańska,wiadomo blizej mi do Rakowa, ale słaba akcja, bardzo słaba akcja, tak się wyłamać, dla Lecha szacunek za niewylamanie się
1
Trzeba sobie jasno powiedzieć, jesli masz problemy finansowe i nie mozesz sciagnac ilosc x5 zawodnikow, to przeanalizuj sobie wlasny potencjal defensywny i ofensywny, najwieksze braki mamy w obronie, ja bym sie skupil tutaj na wzmocnieniach, bo jesli nie mamy hajsu i juz mamy wybierac, to lepiej jechac w deffa niz w offa w tym momencie
1
@Michael27061990 z własnego doświadczenia, jesli masz możliwość kupuj od razu następnego, nie bedziesz miał czasu na rozmyslanie
3
Cóż za mecz proszę Państwa, dlatego kochamy futbol, coś pieknego
0
Nie wiem czy się cieszyć czy plakac, to pokazuje jak daleko Nam do elity, ale My się podniesiemy, Nas czas nadejdzie :) teraz napawajmy się GuardiolaTeam
6
Brawo Raków !!!!
3
@Kvothe07 niech korzystają, mi to nigdy nie przeszkadzało, udostępniają materiały na yt za darmo, wykorzystują lata wcześniejszej ciężkiej pracy, teraz mają wyrobione nazwiska i ciągną profit, kogo to wkurza wnerwia jest zwyczajnie zazdrosny że nie ma tak jak Oni :)
0
Wydaje się troszkę dzbaństwo z Ich strony, mają zawodnika który gwarantuje przy swoim prowadzeniu solidne 2 sezony, mieli by czas na pozyskanie jakiegoś Mlodego żeby żeby ogrywał u boku Roberta, tylko ze Bayern jest prowadzony 'zdrowo'i możliwe że to Oni maja rację i lepiej na tym wyjdą
0
A mogło być 3pkt i trochę z zapasem jechać na Anotea, teraz trzeba pokazać jaja
1
Oj będzie batalia o top4 do końca z takim zjazdem formy..
1
Hahahhaa a co ten swiruje pawiana
3
@HighestInTheRoom tak samo mieli nie mieć szans z PSg, to są ich rozgrywki, nie ma drużyn nie do przejscia
8
To jest ta różnica między Nami a Nimi
0
@Danny Gaucho można się spotkać w Warszawie:)
2
Mam swoje lata, wiem ze jeśli ktoś zajdzie na sam szczyt resztę dupa boli, nie jestem nikogo fan boyem, ale kto jedzie po Lewym od tak bo tak fajnie, bo tak inni piszą, pie******* sciana w łeb, na prawdę dzbaństwo totalne, rozwydrzone gówniarze którzy nic w życiu nie osiągnęli, korzystają z internetu w 90% opłacanych przez rodziców bo jeszcze się nie usamodzielnili,
1
Szkoda ze internet jest tak anonimowy, jak to prosto przychodzi ubliżanie poprzez klawiaturę, hatfu dla takich...
0
@Pitinho o cholera chyba zapomniałem co jest najważniejsze w piłce nożnej... hmmm co to było? A nie przypadkiem strzelanie bramek ????:-)
5
Naszym najlepszym ofensywnym wzmocnieniem okazało by się przedłużenie kontraktu Dembele i brak kontuzji, i zdrowy fati, i przód mamy obsadzony :) tylko to jest jedna wielka niewiadoma :/
1
@Pampek1994 Stary analogicznie gdyby odwrócić sytuację i u Nas tacy by się znaleźli:D ludzie wbrew pozorom wiele się nie różnią, tylko sympatią do innego klubu
0
W końcu trener z jajami, nie cipeczka, a chłop z jajami, takie gestykulację mają uświadomić że koncentracja do końca!
0
Wielki Bór, i jak żyć?