haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pilkarze piłkarzami, ale to trener ustala taktykę i tak dalej... po jakiego ch*** my gramy tak wysoko defensywą Panie Xavi ? Wcześniejsze spotkania niczego nie nauczyly ? Może czas zacząć budowę druzyny od poukładania w tyłach? Nowych skutecznych założeń?
0
Real juz pokazywał ze w LM nie liczy się styl tylko wynik, takie mecze stylowo zawsze będą się zdarzały, ale trzeba chociaż remis wygryźć, ja jestem nadzwyczajnie spokojny, nie możemy siać paniki, robić swoje, rewanże u siebie :)
1
@Kapitan hawk tak często jest:)
0
Może faktycznie Ziela powinno sie przesunąć bliżej lini środkowej?
1
@PaPo grasz tak na ile przeciwnik Tobie pozwala
0
Bramkarz ; pasveer 250 tys
Obrona ;Ake 25mln / van dijk 55mln / Timber 45mln
Wartość ; 125mln
Pomoc ; blind 7mln / de jong 60mln /koopmeiners 25mln / dumfries 25mln
Wartość; 117mln
Ofensywa ;
Gakpo 35mln / bergwijn 27mln / depay 35mln
Wartość 97mln;
Razem ; 339.25 mln
Bramkarz ; Szczęsny 15mln
Obrona ; bednarek 22mln / glik1mln / kiwior 3mln
Wartość 26mln
Pomoc; Frankowski 8mln / krychowiak 8mln / linetty 3.5mln / Zalewski 12mln
Wartosc 31.50mln
Ofensywa ; Szymański 14mln / zielu 40 / lewy 45
Wartość 99mln
Razem ; 171.5 mln
Wiem ze nie zawsze pieniądze graja, musimy mieć w końcu jakiś styl ale nosz kurde musimy w wkoncu znać swoje miejsce w szeregu, dostajemy 2 w czape od repry ktora jest 2x więcej warta, prócz ataku i bramkarza cala pomoc i obrona kazda jednostka solidniejsza, kazda, jak słucham pseudo ekspertów wszędzie do okoloa w tv, słyszę tylko lament, a ja się pytam? Czego Oni oczekiwali jesli gramy z rpera o klasę lepszą ? Może w końcu niech się spikną wszystkie mądre glowy i pomyśla w końcu jak uleczyć Naszą PL piłkę? Chyba to powinien być proorytet w dniu dzisiejszym, nie robiąc nic w tym kierunku w ogóle się nie rozwija.y i wszyscy Nam odjeżdżają, za co mają te barany płacone, nie mam pojęcia
0
@kuz i co ? Czytaj ze zrozumieniem, jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie odpisuj ;)
1
@eydeem Ziomek, pisałeś na depaya skomentowałem 'hahahahha' a Ty kasujesz post xD to trochę mało poważne :D i tutaj niestety tak dużo osób ma ;)
1
@eydeem hahahahahahahajajah
0
@marcin62 jest takie powiedzenie, i tak na samym końcu decyzje podejmuje czlowiek
2
Mam wrażenie że gramy ch**** spotkanie, 0 strzałów na brame przeciwnika, a nie... czekaj... ogladam na szczęście spotkanie i nie czytam komentarzy ... :-)
0
@krzywy efekt zlotu dzieciaków:)
0
Panowie a mi wiekszosci z Was chce się śmiać, pierwszy raz od dawna gramy z drużyną z Top jak rowny z równym, doceniajmy to co mamy obecnie, jeszcze rok temu Naszym top grajkiem byl Depay i w Nim pokładaliśmy nadzieje jako zbawcy, kuleje skuteczność, ale nie widzę w oczach strachu, dalej próbujemy, są takie spotkania ze nic nie wpada, jeszcze 3 miechy temu w ciemno byśmy brali nie może wynik, ale styl gry, na prawdę chłodna glowa Pany, to jest początek nowego rozdania, bez negatywnych emocji, Vamos !
0
@DonMatteo901 norma, francuska dzicz
0
Tak pomijając czy ktoś był królem, królowa, papieżem, mistrzem szachów, zwykłym Januszem jak , jedyna sprawiedliwością na tym świecie jest to ze kazdy pójdzie do piachu, AMEN
0
@FCB_dimiC oby to podniósł Lewy.. :D
0
@PatrychoO przewyższa inteligencją piłkarską
4
Nastaje taki czas, jesteś starszym zawodnikiem, doświadczenie, wiesz kiedy podać, wiesz kiedy oddać strzal, wiesz kiedy się zastawic, grasz dla drużyny, i mam wrażenie że takim schematem gra Lewy
3
Zobaczcie jaka to jest wartosc jesli bramkarz broni coś nadto, w zeszłym.sezonie mogło by być na początku 1 badz 2-0 dla Sevilli i bylby kłopot, w dzisiejszym futbolu żeby coś ugrać bez topowego bramkarza musisz mieć konkretnego potwora w polu, dlatego Marku, zachowaj rowny poziom, wtedy się nikogo nie obawiam :)
2
@J4no Muller zawsze się wypowiadał z szacunkiem do Lewego
1
@fart sama nazwa, Liga Mistrzów, emocje, jak zaczynac- to na grubo, bedzie ogien :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChampionLW wierze wierze :))
0
Klubem Łodzi jest ŁKS!!!
0
@SuperGamon ja zadaje pytanie, nie lamentuje, podchodzę na spokojnie do sytuacji :)
1
@MesQueUnClub96 tylko czy wszystkie dadzą radę :)
1
Wszystko ładnie pięknie, może pyknie Lewy, chcą azpi kounde i teraz pytanie zasadnicze Panie i Panowie, jak teraz jest problem z rejestracja, to w jaki sposób resztę zarejestrują ?:)
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@YNS sorki Kolego, dla Ciebie definicja słabszy co tak na prawdę oznacza ? Bo chybA mówimy o innym znaczeniu słowa
0
Reasumując, na przyszły sezon Lewy on, jakiś top bramkarz On i śmigamy po LM beż kompleksów:)