1

Pilkarze piłkarzami, ale to trener ustala taktykę i tak dalej... po jakiego ch*** my gramy tak wysoko defensywą Panie Xavi ? Wcześniejsze spotkania niczego nie nauczyly ? Może czas zacząć budowę druzyny od poukładania w tyłach? Nowych skutecznych założeń?

0

Real juz pokazywał ze w LM nie liczy się styl tylko wynik, takie mecze stylowo zawsze będą się zdarzały, ale trzeba chociaż remis wygryźć, ja jestem nadzwyczajnie spokojny, nie możemy siać paniki, robić swoje, rewanże u siebie :)

1

@Kapitan hawk tak często jest:)

0

Może faktycznie Ziela powinno sie przesunąć bliżej lini środkowej?

1

@PaPo grasz tak na ile przeciwnik Tobie pozwala

0

Bramkarz ; pasveer 250 tys

Obrona ;Ake 25mln / van dijk 55mln / Timber 45mln
Wartość ; 125mln

Pomoc ; blind 7mln / de jong 60mln /koopmeiners 25mln / dumfries 25mln
Wartość; 117mln

Ofensywa ;
Gakpo 35mln / bergwijn 27mln / depay 35mln
Wartość 97mln;

Razem ; 339.25 mln


Bramkarz ; Szczęsny 15mln

Obrona ; bednarek 22mln / glik1mln / kiwior 3mln
Wartość 26mln

Pomoc; Frankowski 8mln / krychowiak 8mln / linetty 3.5mln / Zalewski 12mln
Wartosc 31.50mln

Ofensywa ; Szymański 14mln / zielu 40 / lewy 45

Wartość 99mln
Razem ; 171.5 mln

Wiem ze nie zawsze pieniądze graja, musimy mieć w końcu jakiś styl ale nosz kurde musimy w wkoncu znać swoje miejsce w szeregu, dostajemy 2 w czape od repry ktora jest 2x więcej warta, prócz ataku i bramkarza cala pomoc i obrona kazda jednostka solidniejsza, kazda, jak słucham pseudo ekspertów wszędzie do okoloa w tv, słyszę tylko lament, a ja się pytam? Czego Oni oczekiwali jesli gramy z rpera o klasę lepszą ? Może w końcu niech się spikną wszystkie mądre glowy i pomyśla w końcu jak uleczyć Naszą PL piłkę? Chyba to powinien być proorytet w dniu dzisiejszym, nie robiąc nic w tym kierunku w ogóle się nie rozwija.y i wszyscy Nam odjeżdżają, za co mają te barany płacone, nie mam pojęcia

0

@kuz i co ? Czytaj ze zrozumieniem, jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie odpisuj ;)

1

@eydeem Ziomek, pisałeś na depaya skomentowałem 'hahahahha' a Ty kasujesz post xD to trochę mało poważne :D i tutaj niestety tak dużo osób ma ;)

1

@eydeem hahahahahahahajajah

0

@marcin62 jest takie powiedzenie, i tak na samym końcu decyzje podejmuje czlowiek

2

Mam wrażenie że gramy ch**** spotkanie, 0 strzałów na brame przeciwnika, a nie... czekaj... ogladam na szczęście spotkanie i nie czytam komentarzy ... :-)

0

@krzywy efekt zlotu dzieciaków:)

0

Panowie a mi wiekszosci z Was chce się śmiać, pierwszy raz od dawna gramy z drużyną z Top jak rowny z równym, doceniajmy to co mamy obecnie, jeszcze rok temu Naszym top grajkiem byl Depay i w Nim pokładaliśmy nadzieje jako zbawcy, kuleje skuteczność, ale nie widzę w oczach strachu, dalej próbujemy, są takie spotkania ze nic nie wpada, jeszcze 3 miechy temu w ciemno byśmy brali nie może wynik, ale styl gry, na prawdę chłodna glowa Pany, to jest początek nowego rozdania, bez negatywnych emocji, Vamos !

0

@DonMatteo901 norma, francuska dzicz

0

Tak pomijając czy ktoś był królem, królowa, papieżem, mistrzem szachów, zwykłym Januszem jak , jedyna sprawiedliwością na tym świecie jest to ze kazdy pójdzie do piachu, AMEN

0

@FCB_dimiC oby to podniósł Lewy.. :D

0

@PatrychoO przewyższa inteligencją piłkarską

4

Nastaje taki czas, jesteś starszym zawodnikiem, doświadczenie, wiesz kiedy podać, wiesz kiedy oddać strzal, wiesz kiedy się zastawic, grasz dla drużyny, i mam wrażenie że takim schematem gra Lewy

3

Zobaczcie jaka to jest wartosc jesli bramkarz broni coś nadto, w zeszłym.sezonie mogło by być na początku 1 badz 2-0 dla Sevilli i bylby kłopot, w dzisiejszym futbolu żeby coś ugrać bez topowego bramkarza musisz mieć konkretnego potwora w polu, dlatego Marku, zachowaj rowny poziom, wtedy się nikogo nie obawiam :)

2

@J4no Muller zawsze się wypowiadał z szacunkiem do Lewego

1

@fart sama nazwa, Liga Mistrzów, emocje, jak zaczynac- to na grubo, bedzie ogien :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW wierze wierze :))

0

Klubem Łodzi jest ŁKS!!!

0

@SuperGamon ja zadaje pytanie, nie lamentuje, podchodzę na spokojnie do sytuacji :)

1

@MesQueUnClub96 tylko czy wszystkie dadzą radę :)

1

Wszystko ładnie pięknie, może pyknie Lewy, chcą azpi kounde i teraz pytanie zasadnicze Panie i Panowie, jak teraz jest problem z rejestracja, to w jaki sposób resztę zarejestrują ?:)

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@YNS sorki Kolego, dla Ciebie definicja słabszy co tak na prawdę oznacza ? Bo chybA mówimy o innym znaczeniu słowa

0

Reasumując, na przyszły sezon Lewy on, jakiś top bramkarz On i śmigamy po LM beż kompleksów:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?