haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki old spice w sztyfcie byle nie kólka;)
2
@NorbiTBOB jakbyś robil screeny to pewnie z 80% hejtujacych pisało wcześniej ' Nasz szefu,przyszly prezydent, prawdziwy Cule, ma jak nalo kto Barce w sercu':)
6
Niby jyz pora na Naszych Amigosów, ale po ludzku człowiekowi jest przykro, bo po każdym odejściu czlowiek na nowo zdaje sobie sprawę że czasy wstecz nie wrócą, czasy tej magii.. kawal pięknej historii, dziękuję Geri
4
W końcu to My strzelamy w samej koncowe i zgarniamy 3pkt, cudowne uczucie !!!! :)
0
@Chaoss DNAAAAAAA
0
Ale tutaj się zrobiło bagno, ehhh.. te media społecznościowo-sportowe :)
0
A my dalej linia obrony 50m od bramki :)
2
@norbi77 to jest naturalne, większość tutaj użytkowników wychowało się na grze Xaviego, działają sentymenty, to normalne zjawisko
1
Jak mawia klasyk, szukajmy pozytywów, pracuje od poniedziałku do czwartku, LE na chillu bedzie oglądana :)
1
@Ksavix ja nie widzę tu żadnego usprawiedliwienia mając taki sklad
1
@Faro zalezy, ja jestem zdania ze Alemany TOP, ale jak na chłodno sobie przemyślisz niektóre poczynania rynkowe to było to robione na zasadzie 'bierzemy, pokażemy ze Nas stac, jesteśmy TOP, wracamy do gry" czasami emocje nie są dobrym czynnikiem w takich kwestiach
28
Fakty są takie ze nie wyjście z grupy w tym roku jest to kompromitacja, nie ma żadnego usprawiedliwienia, rozsądnie myslac na rozliczenia sezonu bedzie czas na samym końcu, zadne zmiany w przerwie nie maja większego znaczenia ze względu na mundial
0
Jeszcze 77 + doliczone :)
0
@pacior95 tu nie ma sentymentów, to jest najwyższy poziom rozgrywkowy, w tej gierce liczy się hajs, a dostajesz go wiecej jak wygrywasz
1
@Bocheno1 ja powiem tak, jedni są warci drugich, beka z tych dwóch ugrupowań którzy są za i przeciw :D
0
@Zoker Pilka.. inaczej.. sporty drużynowe wraz z rozwojem techniki suplementacji medycyny mają to do siebie ze ewoluują, zmienia się wydolność zawodników, wydłużony wiek sportowca, a także idzie za tym zmiana stylu na bardziej skuteczny, tacy zawodnicy jak Busi czyli mniej mobilni idą na odstawkę, dlatego uważam że nie mamy nic do stracenia, Frankie na DMa do końca sezonu badz do mundialu (bo nie wiadomo czy zimą Lapcio.nie będzie chciał go spieniezyc)
11
@Zoker a taki Casemiro mial mega przeglad pola ?
0
Frankie 25 lat, może gdyby zalapal regularnosc na DMa to nie musimy szukać zastępcy Busiego, My juz go Mamy
22
Barca chce Iniesta 2, Barca chce trenerów DNA, Barca chce Xaviego2, Barca chce Davidsa2, może czas najwyższy nieporównywac wszystkiego do przeszłości tylko utworzyć coś nowego i skutecznego ?
2
Busi nie dojezdza, Panie Xavi czas zacząć testing, wystawić tam Garcie potem de jonga, zobaczyć jak to się układa, troszkę pokombinować, a co najważniejsze, jeśli wiesz ze druzyna przeciwna ma.mega kontrataki nie grac tak wysoko defensywa, niby takie proste a jednak za trudne...
1
Ciekawe jest to ze mamy w statystykach wiecej sytuacji bramkowych, większe posiadanie i tak dalej, a komentatorzy mówią że Real w pełni kontrolował spotkanie, serio ?
0
Nie byl spalony ??
5
Ja bym powiedział basta, Busi przyspawany do ławki do końca sezonu, czas na zmiany
0
Busi kończ karierę u Nas, czas najwyższy, miej honor, nie daj się wpuścić do pierwszej 11stki
0
Potrzebujemy dynamiki w środku pola, dawać pitbulla Gaviego
0
Zero zmian, nie no brakuje czasami poprostu JAJ żeby coś spróbować
0
@pomi11 ja wymagam o wyciąganie wniosków z poprzednich spotkan, wysoko postawiona linia defensywa ukazuje ze Xavi ma to w du*ie :)
0
@supraomnes1 Młodego juz nie biczujmy, pierwsze el clasico
0
Powiem tak... nawet ze średniodobrych zawodników idzie zrobic w miarę sensowną linie defensywną, obecnie nie widzę żadnego pomysłu u Xaviego na budowanie druzyny od tylu, pamiętajmy, że ofensywie lżej się gra jak defensywa w miarę ogarnia, morale.sa.cholernie ważne w każdym sporcie, Panie Xavi czas wyciągać wnioski, i podporządkować swój styl pod rywala czyli tak zwana elastyczność taktyczną, grałeś Pan w piłkę, powinieneś coś ogarniać w tym temacie, pobudka
1
Solidny trener charakteryzuje się tym ze wyciaga wnioski z poprzednich spotkan, my dalej gramy ultra wysoko defensywą, sam nie rozumiem dlaczego tak, porque?