haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W KONCU NARÓD DOWIE SIE ZE U NAS NIE PROBLEM Z TRENERAMI TYLKO PSEUDO PILKARZYKAMI
0
Wincyj premi wincyj
0
Ja tylko żałuję jednego, że mało się kombinuje na tym najwyższym szczeblu ze składem, chodzi mi o to ze gdy odszedł Messi chciałem zobaczyć jakby wyglądał np 2 mecze pod rząd w lini pomocy, motoryka dobra, przegląd pola też zacny, tego już się nie dowiemy, a nóż było by to idealne rozwiązanie
0
@masq obowiązek zdemontowania WC w każdym domu rodzinnym !
0
Busi to człowiek do rotacji a nie na 1szy sklad
0
Dobra busi i roberto zjazd do bazy
1
@misteriosoVEB nie no u mnie jest +9 :D
0
@Compadre hahaha :D
6
Wiecie co jest najlepsze ? XD u Nas większość jedzie że komentatorzy się spuszczają nad Realem, u Nich na odwrót, a ja myślę że to wszystko jest wypośrodkowane i punkt widzenia jest od punktu siedzenia, od taka filozofia,
10
Roberto wlasnie sobie zapewnił robotę na kolejne 5 lat xD
0
Będzie grał przez następne 10 lat za tą bramkę xD
0
Frankie uderz czasami..
0
@Albatros jeszcze gorsze jest to ze Busi jeśli chodzi o samo podanie jest u Nas obecnie najbardziej błyskotliwy
0
Vinicjusz to nyzrum
0
Nie sledze dziennikarzy itd jest ktoś mi wstanie wymienić komentatorów, 1. Grupa- pro Barca, 2. Pro Real ?
0
Jak ta liga upadła jeśli gramy od dłuższego czasu bez napastnika i ogólnie ofensywy a cały czas na 1szym miejscu z taką przewagą, ja tu nie cisnę po Nas, tylko Nasza ofensywa jest bez formy, cisnę po słabości ligi
1
To nie jest tak ze Real potrafi cierpieć, tylko drużyny przeciwne dają dupy
0
Idę spać, oby Liverpool miał dobre losowanie w piątek, Dobranoc
1
Ehh jak człowiekowi brakuje Naszego grania w fazie pucharowej LM...
0
Ah ta lewicowa Hiszpania ..
0
Rozumiem że powinien być karny.. ale Wszyscy będą pie***lić do grudnia o tym karnym.. :D
0
@FcPortoFan1999 szkoda ze Sledziki nie sa w ekstraklasie tak to by były darmowe 6pkt
0
Już powoli Ten Cham łysy będzie miał ksywe lysa pala
0
Jazda z kurczakami Hej Barca jazda z kurczakami
2
I ta opinia teraz że Real jest w mega gazie xD
8
Kur** mać, człowiek mało spi w tygodniu, przychodzi weekend, myśli sobie, odeśpię, ch**a.... , tak pizga wiatrem ze to się nie da, z cyklu pomarudźmy z Kaszubem
0
@gaucho104 piłkarze są zajechani- to raz, coraz więcej hajsu, monotonia turniejowa, sport nie idzie w tym kierunku co powinien
10
Kolejny raz idealnie jest ukazane jak ważnym elementem jest Bramkarz, gdyby Nasz Szkopek miał formę sprzed 2 lat mogło by być mega mroźno u Nas obecnie w lidze, a tak to jest +3, nawet sobie z tego chyba Wszyscy sprawy nie zdają do konca
0
Prawda jest taka ze tylko Nam się udaje rozwalic Real w taki sposób że nie mają nic do powiedzenia
0
Panowie ja bym hamował Wszystkich, po porażkach rozważałbym chłodną głowę i nie wyrzucanie Wszystkich, analogicznie podczas wygranych tylko nie gloryfikowanie Naszych na Top Topow, mamy dużo Mlodych, Xavi narazie cały czas się szlifuje jako trener, nie wiadomo czy u Nas doszlifuje się wystarczająco dobrze, cieszę się z tego meczu, ciesY oko że gryziemy trawę i zapierdziela y, ale na spokojnie jeśli chodzi o wnioski na przyszłość dlugoterminową