haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na Real trzeba wychodzić z kontrą i nie dac się zaskoczyć szybkością Viniego, tylko tyle albo aż tyle
0
I co z tego że są akcje , to jest LM, madryciarE nawet nie mając strzału na bramkę.moga wygrac 2-0
0
4 minuta, gdyby poszła normalna prostą pila huz by były dwie sety, Real tego nie przewali, nawet jak będą 0-2 dostawać to i tak jakims cudem dadzą radę, to nie jest najstarsztyk madryciarzy a raczej paraliż mózgu przeciwników
7
Kolejna seta zwalona w LM przeciwko Realowi? Nowe, nie znalem
1
Jakie to jest przykre że każdy kolejny bajzel w klubie już człowieka nie ruszą i się raz dwa do tego przyzwyczail
0
Predzej Real przewali w LM w roli faworyta niż na odwrót
0
Myslicie ze do 20stu lat przyjdzie do Naszego klubu system bez socio?
1
@michal26 tak tylko musisz mieć właściciela z nieograniczonym budzetem
2
U Nas dostal był zjeby ze strzelał spoza pola karnego
15
Jprdl ale ta liga upadła, skoro grajac taką kaszankę mamy +13 nad 2gim i 25 nad 5tym :D
0
@mr Barca chleb z masłem i solą
2
@Kondziubarca skoro to i tak nie działało to w praktyce wiele to nie zmienia
2
@VENOMStyle nie dresy, Ja nie napisałem że zajebiscue super pięknie, tylko jako Ojciec - ROZUMIEM, a że większość użytkowników na LR to dzieci sukcesów w erze Messiego i żyją na garnuszku mamy - nie zrozumie
5
Mam wrażenie że Ci co się śmieją z zachowania Fede bądź mówią że zachował się jak Zwierze skończyli dopiero szkole vadz do niej uczęszczają i nie mają jeszcze dzieci, ja go nie usprawiedliwiam, ale jako Ojciec rozumiem, ja sam mam dwójkę dzieci, oczywiscie jeśli to prawda że Ziomek z Villa tak powiedział, większy hejt można wrzucić jakby tak zrobił podczas spotkania, przy kamerach, miliony osob oglda, zrobil to w zaciszu- Jego wybor, na pewno poniesie jakieś konsekwencje, ale jeszcze raz podkreślę, kto nie ma Zony i dzieci, raczej nie zrozumie
2
Nie wiedziałem że jeden strzał z pieści jest jednoznacznie powiązany z erą kamienia łupanego, dobrze że człowiek w tym wieku jeszcze może sie coś z LR nauczyć
8
@VENOMStyle Ziomek, jakby ktoś tak zrobił od Naszych pisałbyś już tu pochwalne rymowanki jak to zachował honorowo
2
@Barca1992 czy ja wiem czy katastrofę, można było się poniekąd tego spodziewać, 1sza połowa na 0rawde dobra w Naszym wykonaniu, po 2giej bramce siadło u Nas prawie wszystko, jeszcze rok temu modliliśmy się o top 3 w La lidze, teraz będziemy mieli majstra, wygraliśmy w tym roku 3/4 klasyki, mamy SPH, wiele katastrof wizerunkowych, a i tak sportowo większość dojechaliśmy, My się cieszmy ze jesteśmy na miejscu jakim jesteśmy i że nie upadamy jak wcześniejsze wielkie marki które wracały na jakiś poziom latami, czas docenić to co mamy, robić progres coroczny i wymagać co roku trochę więcej
0
Tak nie stękajmy, wywalmy Viniego Modricia Krosa i np Alabe, no takie k9ntki mamy, a i tak jeszcze jest cień szansy,
0
Alonso Ty baranie zejdz
0
Najbardziej boli to ze samą.grą Nas nie gniotą..
0
Sędzia ì Raphinia do zmiany na cito
14
Sedzia już jest totalnie obsrany i sobie nie radzi, szkoda że nie ma opcji zmiany głównego w ciągu spotkania
20
Kurwa tam faul był a ten ślepy dzban puszcza
1
Vini vs Gavi w klatce, 3x3min, łokcie i baniaki, ku*** to by się oglądalo
2
vini to typowy murzyn, taka typowa malpa
6
Gavi króciutko tam z pajacami, jak go tu nie Uwielbiać, Nasz barceloński pitbulek
1
Ktoś ma jakieś dobre myczki domowe na przewlekły miesięczny suchy męczący kaszel ? Lekarze to pi*** żadne tabsy i syropy nie ładziają a od tego kaszlu to już pluca napieprzają
3
Ogolnie polityka opiera się na kompromisach, chcesz jedno, musisz poprzeć drugie- niekoniecznie dobre, i tak to się kręci, My jako Panstwo musimy zmienić myślenie, od podstaw, wyzbyc się złych nawyków, złego myślenia z przeszłości, potrzebna jest świeże i racjonalne myślenie, potrzebna jest zmiana pokoleniowa, strategiczne założenia jeśli chodzi o przyszłość, w końcu patrzeć na swoje korzyści, nie wystawiać tyłka za wszystkich i wszedzie
1
@Sau_Ron ja już nie patrze nigdy na ogol parti bo w każdej jest syf, poprostu jest kilka.ludzi którzy przyciągają eolna gospodarką ale też się nie zgadzam w wielu innych kwestiach, nie ma partii ani ludzi z którymi w 100% można się zgodzić
0
WINCYJ PREMI WINCYJ dla pseudogwiazdeczek !!!