0

Ja tam uważam że to plus na jeden sezon jak Dani bedzie, wniesie atmosfere, z ławki zawsze wartosc dodana i młodzi może jeszcze coś od Niego skubną

5

Chłop ma swoje juz ugrane, niech dziękuję losowi ze dostał przedwczesnego cynka bo nie wszyscy mieli tyle szczęścia, piekny czas w życiu jeszcze przed Nim, pracować nie musi ma fundusze które pozwolą mu zyc na konkretnym poziomie do końca, teraz czas żeby się bawil życiem z rodziną, zdrowia Kun!:)

0

takie pytanie, jak np Bialorus Nas zdobędziei znikniemy z mapy to artykuły na stronie w jakim języku będą podawane?

0

@Kgorecki2500 prawda jest taka ze jak jest wojna to i niewidomego by zabrali xd

1

Ehh ta Nasza Ekstraklapa krajowa, cały czas te same stare mordy obsadzane na ławce trenerskiej, i jak tu ma się polepszyć na lepsze ?

10

Jest malutka różnica nieprawdaż ?

1. Chłopie tutaj już nic nie zrobisz to jest maksimum
2. Możecie dac z siebie wiecej

2

Piłkarzyki za nie podejście do kibicow powinni dostać honorowe lepy na treningu, brak honoru

2

Ja tam liczę że w przyszłym roku bedzie meczyk Radunia Stezyca-Legia Warszawa, I Liga :)

0

Przedłużyć umowę z Dembele i sprzedać, to jest Nasze zadanie

0

@Tasde. Wina sędziowska którą ciężko będzie wyeliminować, sędziowanie ma to do siebie ze kazdy sedzia ma inne spojrzenie i ni cholery nie mam pojęcia jak to pogodzić żeby było dobrze

1

@Woland10 wymagasz poprawy gry jeśli na stanowisku jest prawdopodobnie trener tymczasowy który prawdopodobnie wie ze jest trenerem tymczasowym

3

Panowie zrozumcie jak działa futbol, trenerka i tak dalej.... Koeman odszedł i mamy tymczasowego szkoleniowca, a co za tym idzie.. nie wiele może się zmienić, tak też sobie rozkminiam ze taki pilkarz tez ma w podświadomości 'to jest trener chwilowy' i tez taki trener nie wdraza drastycznych 'swoich zmian' bo wie ze zaraz może być out, dlatego pewnie rozruch, jakieś 2-3 szczegóły taktyczne w ataku, utrzymanie jako takiego klimatu w szatni i to na tyle, DOPIERO realnie możemy wymagać znaczącej poprawy po przyjściu trenera który będzie na dłużej i bedzie miał nowa koncepcje, mnie w tym momencie nie obchodzi jak ta gra wyglada, mają być jakims cudem 3 pkt, bo też hajsik za to wpada, ciężkie czasy, co zrobić? Nic nie poradzimy, musimy czekać

44

Prawda jest taka ze wartosc Messiego w Naszym klubie (bardziej przez kibicow) była niejednokrotnie podważana, a to blokuje innych, a to człapie, a to jest granie tylko na Niego, dlatego uważam że Jego odejście daje niesamowity pozytyw, teraz widzimy - co za chłop mial za skilla ze takiego trupa cały czas utrzymywał przy zyciu

19

Ci co placza je**jcie się w banie i to tak porządnie, skąd zarzad mial wiedzieć ze coś takiego bedzie ? Zamiast się cieszyć ze chlop nie padł tylko dostal cynk z góry ze juz czas zwijać się ze sportowej kariery, nie każdy miał to 'szczęście', Aguero zarobiony, swoje zdobył, jest wiekowy, nie ma co już ryzykować, cale życie przed sobą i wiele ciekawych możliwości, niech czerpie z życia garściami ale w inny sposób, zdrówka Kun!!!

1

@kaamil1910 tylko Jano czystych mocnych malo przyjął, zdecydowały zapasy i utrzymanie pozycji w parterze

0

a moze Janek się szczepił przed walką ?

0

Najwazniejsze ze nie było ciężkiego KO, zdrowie jest najwqzniejsze, to jest najwyższy poziom wystarczy słabszy dzien

4

Jano kurwa szacun pełny, to jest najwyzsza półka, wystarczy jeden cios który zlamie, na takim poziomie jest takie wyrównanie ze tylko niuansy decydują, szkoda, najwazniejsze ze zdrówko bedzie nic się nie stało, nie było ciężkiego KO, zdrowie najwazniejsze !

0

Ile jeszcze walk przed starciem Janka ?

0

Messiego nikt nie doscignie w zp narazie, chciałbym żeby Polak to wygrał, niezależnie czy zasługuje czy nie

0

Karwa kawunia Barca na majówkę gra z Mallorcą :)

0

Można się zapytać, dlaczego tak późno? Trochę czasu straciliśmy no nic,trzeba gonic miejsce dające LM w przyszłym sezonie, to powinien być Nasz cel

4

Jeżeli ta porażka ma spowodować Rudy aut, niech przerypią

1

Ja się pytam, gdzie są fan boye Holendra

0

@19Kristobal74 to byl taki tekst 'jajeczny':)

0

@LukaszFan uważasz Michniewicza na PL realia za złego trenera ? Problemem w Legiii nie jest trener tylko zwalony zarząd, jeśli piłkarze widza ze właściciel ma nie po drodze z trenerem automatycznie odbija się to na trener vs pilkarz, bo zdają sobie sprawe ze mogą sobie na niexo więcej pozwolić

0

Podbija cenę, dobrze !!

0

@LukaszFan Nasze kluby poprostu nie są nauczone grania na dwa fronty, jeśli cale życie w Naszej smiesznej lidze sa wszędzie zwalniani trenerzy na potęge po słabszym momencie i to NIC DAJE, może czas zostawić trenera na trochę dłużej?

0

Miodulski to jednak stan umysłu, jak 99% pseudo wlascicieli w Naszej smiesznej ekstraklapie

0

Jedno pocieszenie może być takie ze My wiemy że jesteśmy w dupie a Real mysli po klasyku że jest mocny i może to ich zgubić, a prawda jest taka ze My i Real porownujac do druzyn angielskich slabi jak... pajaka no wiecie o co chodzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?