1

Ale kozak Material Swiecickiego na yt o Messim i Barcelonie

11

@ShawnC to powiedz mi jaką koncepcje wdrożył Holender na przestrzeni roku ? Czynwidac rękę taktyczną

0

UWAGA ; Panie i Panowie czas wziac sprawy w swoje ręce, czas na zrzutkę, CEL ; 12mln wiadomo na co

2

Jeśli się zaczyna rewolucje kadrową to musi tez byc do tego odpowiedni trener z wizją taktyczną, i z dobrym okiem do Mlodych grajkow, takiego potrzebujemy na juz, Holender tego nie gwarantuje i tylko marnujemy czas

2

Różnica między Nami a Białymi jest taka ze My juz byśmy z dwójkę od Interu przytulili

4

Brugia wygląda lepiej od Nas bo najzwyczajniej w świecie potrafią biegać (uwaga sztab od przygotowania fizycznego), i trener ma jakieś zalozenie taktyczne które wpoił piłkarzem (uwaga sztab trenerski) u Nas tego nie ma to co się dziwić ze nie mamy strzału w swiatlo bramki

2

Generalnie sztab medyczny do wymiany, jakieś koksy od przygotowania fizycznego nie drodzy, i jakiś trener z wizją taktyczną z dobrą ręką do Mlodych-niekoniecznie duze nazwisko- jakieś pomysły?

0

Osobiście chciałbym zmianę trenera, a dlaczego? Bo uważam że mlodzi zawodnicy nie wejdą lvl wyżej tak szybko przy Holendrze, a argument ze stawia na mlodych mozna do kosza wyrzucić, jesteśmy w takiej sytuacji ze nie miał wyjścia, tylko pytanie główne kto jest na rynku realnie do wzięcia ktoś to bedzie mial koncepcje do Mlodych ktos z wizją taktyczną to jest mega ważne

6

Patrz Barcelono jak wygląda strzal w swiatlo bramki, to nie jest takie trudne, ja juz nie wspominam o golu, tylko o strzale

0

Brrruuuuuuuugiaaaaaa

1

@tomek8756 a sorka zarpyalem się:D

0

@cules100pro tzn wiem ale w zeszłym sezonie nie komentowała para z meczu PSG

0

Od kiedy komentatorzy z Eleven komentuja Lm w Polsacie?

0

@tomek8756 oczywiscie ze tak, nie jest sztuka wystawiać mlodych kiedy nie ma się innej opcji, sztuka jest pokierować treningiem Mlodych i innych grajkow żeby weszli na wyższy poziom i mieć koncepcje, z całym szacunkiem do Rudego ani to ani to

1

Real na starcie sprint, Nasi pewnie już by była zadyszka

0

Uważacie ze System 'Socios' to dobry system czy do obalenia ?

1

Nam nic innego nie pozostaje jak czekać za Fatim Bomblem i Aguero, ogrywac Mlodych, jakims cudem ciulac pkt w La Liga, wyjść z grupy z 2giego miejsca, a potem się zobaczy co Nas czeka

1

w ogóle jak czas na rewoltę ti czas od DEFENSYWY

0

Lewa strona jak Balde się wyrobi nie bedzie zla, ale strona prawa to lipa,

2

Czas ogrywac Balde regularnie, przetrwać w la lidze do powrotu Fatiego Bombelka i Aguero

0

Jeśli My mamy ukształtować mlodziez i sprawić żeby piłkarze stali 'lepsi potrzebujemy innego lepszego trenera, ktoś kto powoduje poziom wyżej, ja wiem ze ciężkie czasy i tak dalej.. ale argument ze Holender przynajmniej wystawia mlodych mozna wywalić do kosza bo każdy by stawiał w takiej sytuacji jestwsmy

0

Panowie jestem na Ergo Polska-Rodja, ale drugą częścią serca bede na CN :)

0

@Mr8lack może podatki zaczal samodzielnie płacić:P

0

Weekend sie zaczyna i oczywiscie choróbsko musiało złapać....

0

A może po końcu kontraktu Pepcio na 1 trenera asystent Xavi? Potem Pep na odpoczynek a Xavi pierwsze skrzypce ?

1

Najwiekszym złem nie są piłkarze, największym złem są menadżerowie

0

Pytanie bo planuje bilety kupić w ciemno, jak PL wygra z Finlandia w siate to kolejny mecz o której i kiedy ? Chodzi o cwiercfinal

0

Panowie to jak z tą bramką ? Wina Szczeny ?

2

Ciekawe czy psiapsiolka Szczesnego PAN PER WISNIEWSKI bedzie bronił swojego pupila :>

0

a juz w najbliższym foottrucku 'szczena za zarabiacie odwalcie sie od Niego'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?