haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale kozak Material Swiecickiego na yt o Messim i Barcelonie
11
@ShawnC to powiedz mi jaką koncepcje wdrożył Holender na przestrzeni roku ? Czynwidac rękę taktyczną
0
UWAGA ; Panie i Panowie czas wziac sprawy w swoje ręce, czas na zrzutkę, CEL ; 12mln wiadomo na co
2
Jeśli się zaczyna rewolucje kadrową to musi tez byc do tego odpowiedni trener z wizją taktyczną, i z dobrym okiem do Mlodych grajkow, takiego potrzebujemy na juz, Holender tego nie gwarantuje i tylko marnujemy czas
2
Różnica między Nami a Białymi jest taka ze My juz byśmy z dwójkę od Interu przytulili
4
Brugia wygląda lepiej od Nas bo najzwyczajniej w świecie potrafią biegać (uwaga sztab od przygotowania fizycznego), i trener ma jakieś zalozenie taktyczne które wpoił piłkarzem (uwaga sztab trenerski) u Nas tego nie ma to co się dziwić ze nie mamy strzału w swiatlo bramki
2
Generalnie sztab medyczny do wymiany, jakieś koksy od przygotowania fizycznego nie drodzy, i jakiś trener z wizją taktyczną z dobrą ręką do Mlodych-niekoniecznie duze nazwisko- jakieś pomysły?
0
Osobiście chciałbym zmianę trenera, a dlaczego? Bo uważam że mlodzi zawodnicy nie wejdą lvl wyżej tak szybko przy Holendrze, a argument ze stawia na mlodych mozna do kosza wyrzucić, jesteśmy w takiej sytuacji ze nie miał wyjścia, tylko pytanie główne kto jest na rynku realnie do wzięcia ktoś to bedzie mial koncepcje do Mlodych ktos z wizją taktyczną to jest mega ważne
6
Patrz Barcelono jak wygląda strzal w swiatlo bramki, to nie jest takie trudne, ja juz nie wspominam o golu, tylko o strzale
0
Brrruuuuuuuugiaaaaaa
1
@tomek8756 a sorka zarpyalem się:D
0
@cules100pro tzn wiem ale w zeszłym sezonie nie komentowała para z meczu PSG
0
Od kiedy komentatorzy z Eleven komentuja Lm w Polsacie?
0
@tomek8756 oczywiscie ze tak, nie jest sztuka wystawiać mlodych kiedy nie ma się innej opcji, sztuka jest pokierować treningiem Mlodych i innych grajkow żeby weszli na wyższy poziom i mieć koncepcje, z całym szacunkiem do Rudego ani to ani to
1
Real na starcie sprint, Nasi pewnie już by była zadyszka
0
Uważacie ze System 'Socios' to dobry system czy do obalenia ?
1
Nam nic innego nie pozostaje jak czekać za Fatim Bomblem i Aguero, ogrywac Mlodych, jakims cudem ciulac pkt w La Liga, wyjść z grupy z 2giego miejsca, a potem się zobaczy co Nas czeka
1
w ogóle jak czas na rewoltę ti czas od DEFENSYWY
0
Lewa strona jak Balde się wyrobi nie bedzie zla, ale strona prawa to lipa,
2
Czas ogrywac Balde regularnie, przetrwać w la lidze do powrotu Fatiego Bombelka i Aguero
0
Jeśli My mamy ukształtować mlodziez i sprawić żeby piłkarze stali 'lepsi potrzebujemy innego lepszego trenera, ktoś kto powoduje poziom wyżej, ja wiem ze ciężkie czasy i tak dalej.. ale argument ze Holender przynajmniej wystawia mlodych mozna wywalić do kosza bo każdy by stawiał w takiej sytuacji jestwsmy
0
Panowie jestem na Ergo Polska-Rodja, ale drugą częścią serca bede na CN :)
0
@Mr8lack może podatki zaczal samodzielnie płacić:P
0
Weekend sie zaczyna i oczywiscie choróbsko musiało złapać....
0
A może po końcu kontraktu Pepcio na 1 trenera asystent Xavi? Potem Pep na odpoczynek a Xavi pierwsze skrzypce ?
1
Najwiekszym złem nie są piłkarze, największym złem są menadżerowie
0
Pytanie bo planuje bilety kupić w ciemno, jak PL wygra z Finlandia w siate to kolejny mecz o której i kiedy ? Chodzi o cwiercfinal
0
Panowie to jak z tą bramką ? Wina Szczeny ?
2
Ciekawe czy psiapsiolka Szczesnego PAN PER WISNIEWSKI bedzie bronił swojego pupila :>
0
a juz w najbliższym foottrucku 'szczena za zarabiacie odwalcie sie od Niego'