haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nammah dlaczego ?????????;DD rok założenia ziomek wszystko Tobie wyjasni :-)
0
grupa F mega ciekawa
0
Grupa A - o zesz w morde
0
ja się cieszę że mamy topową drużynę w grupie
0
@Sulimo rok temu to samo było pisane, a ledwo ledwo
0
Hahahahhahahahaha
2
A mi się podoba ten Nasz humor :D takie czasy dla Nas ze kazdy jest trudny :D
1
Lewy boj się nazario !!!!!!!!
0
Nasz ziomek wygląda jak edek przedsklepowy
2
Kulki kuleczki kuleniuńki
2
Panowie to tak jak w skokach narciarskich, wlacza się w połowie... :P
2
@AllBundy komary mają coraz większe IQ, ostatnio skubany ukrył się na podłodze
0
@Garbatyy bardziej mi chodzi o strukturę samej defensywy, zle sprecyzowałem
1
Musimy brać przykład z atleti, mocna Obrona to jest podstawa, Oni nie muszą 3 strzelać żeby wygrac
3
A mnie najbardziej bolało brak koncepcji, jeśli wiesz dokładnie jak rywal zagra, masz bądź co bądź lepszych wykonawców na papierze, przygotuj się taktycznie pod tego przeciwnika, mniej jakiś pomysł, jakieś zalozenie taktyczne
1
Czego oczekuje od Naszego Trenera ? Ze gra.obronna bedzie na wyższym poziomie od zeszłego sezonu, to jest podstawa podstaw, na tym musimy pracować, to jest fundament, DEFENSYWA
5
Co tu się dziwić ze PL jest ponad Hiszpanską, byle jaki mecz leci to emocje gwarantowane albo przynajmniej intensywność, taka prawda, pilka techniczna przechodzi w zapomnienie bo sama w sobie już teraz tyle nie daje, dla oka lepsza intensywność i zapitalanie do samego konca
0
Patrze na termin na przyszły rok i idealnie się sklada ze będziemy grać u siebie z Mallorcą na majówkę, tylko jak to będzie z tymi biletami to jedna wielka nie wiadoma i kwestia ile kibicow bedzie mogło być na stadionie, trzeba będzie czekać i obserwować
0
Myslicie ze jest jakieś zagrożenie ze Pedri nie przedłużyć kontraktu ? Chodzi mi o Niego i reszcie Naszej młodej paczki, będą inni kusic $$
7
To juz jest zboczenie, Zona obok, Syn się bawi a człowiek bierze bezcelowo telefon i wpisuje fcbarca.com nie wiedząc dlaczego to wpisal bo nawet nie myslal o tym, taki automatyzm :)
1
@QuiqueSetien1958 chyba 1 podpunkt pod arbitrażem jest ze wada wzroku obowiązkowa
1
My tak mówimy ze bez Messiego bedzie padaka, tak na prawdę od 2 lat nie mamy Mistrza a o LM nie wspomnę, gorzej nie bedzue bo wystarczy ze 4 zawodników bedzie lepiej grało o 15%,
0
@mihau9 kupujesz odpowiedni dekoder kody i masz nawet wszystko
4
Walić tą hołotę pilkarsko-najemniczą w Naszym klubie , gwizdac na tych pachołków którzy zasłużyli swoja postawą
0
Piket to jest swój chłop
0
Było już o tym ze Radomiak szuka sparingpartnera na Twitterze ? xD
0
@tomono to działa tak jak np dofinansowania z Unii na firmę, jeśli Ty wykladasz własny hajs na dana firme to statystycznie wiecej takich planów daje rade, bo przemyślisz 100x założenie firmy żeby się udało, a jeśli dysponujesz nie swoimi pieniędzmi wykonujesz to 100x gorzej
2
Panowie a jakie jest Wasze zdanie na temat socios ? Chodzi mi o ogolna opinie, czy powinno tak być, taki system, co powinno być zmienione, czy może powinien być prywatny wlasciciel ?
0
@barcowy1899 pod względem zadłużenia nr 1
1
@barcelonaLM to i tak delikatne określenie