haryveb944
Dołączył/a: sierpień 2019
Stara Kiszewa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 normalnie, wstać o 4 do roboty i za*****lac w poniedziałek do fajrantu
1
Ktoś wie ile z wynagordzen musi być zredukowane żeby zarejestrować nowych graczy do ligi?
1
Panowie juz nie przesadzajcie, od wygwizdania jeszcze nikt nie umarł na boisku
0
Demokracja na stadiojie- gwiżdżą? Widocznie mają powod, juz nie przesadzajmy, gościu ktory dostaje kilka baniek za sezon trochę gwizd dostanie, nie umrze od tego, krzywda mu się nie stanie
0
Wracam po baniku ale warto było, wracając do meczyku - oj trzeba popracować w obronie, miejmy nadzieję że Garcia wypali, z przodu tragedii nie bedzie, dawać się też Mlodym ogrywac, o La Lige mozna powalczyć a dlaczego by nie ? Real tez szalu nie robi ze skladem, Atleti to Atleti. O LM się nie spinać, poprostu każdą drabinkę wyżej traktować jako sukces i małymi kroczkami, bedzie brakowało Messiego - już brakuje, takiego drugiego juz Nigdy nie bedzie, uwielbiam Go - jako pilkarza , prywatnie nie Znam także jako człowieka szanuje-nic więcej, ale wiemy że kiedyś wroci, także Panowie cieszmy się grą Naszych, ja juz dawno się nie mogłem doczekać sezonu jak teraz, bedzie dobrze :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Odejście boli ale to było nie do uniknięcia, boli jedynie to ze nie zakonczy u Nas kariery Europejskiej tylko będzie strzelał bramy w innym klubie i jeszcze to nie szczesne P$G..
0
@goldmetaxa a co myślisz że SL powstanie i będzie grała Barca z Rwalem co tydzien ? Zanim reszta klubów.na to pójdzie to minie w ciul czasu, rządy beda się wbijać z polityka i znowu temat upadnie
1
Jeśli Grizz to Pan Piłkarz i jest wart wydanych pieniędzy, i nie gral jeszcze tego co mial pokazać bo nie byl wystawiany na swojej pozycji, to teraz juz nikt nie będzie miał żadnych argumentów, teraz jest ten czas żeby to pokazal, bo jak nie to WON
1
Ciekawe jak liczna będzie grupka 'wku***onych' a jak liczna będzie grupka 'zadowolonych' piłkarzy u Nas po odejściu Messiego :)
0
@NaFazieHitman to była ironia, każdy będzie pykał i zbyt dobry napad ;D juz teraz każdy nawala Francją bądź Psg :)
1
W nowej fifie powinien być zakaz grania online PSG
3
Wylew co niektórych komentarzy jest zalosny, może bierze sie to stad ze większość kibicuje Blaugranie dzięki Messiemu, Barca istniała przed Messim i będzie istniała po Nim, jest to Nasza Legenda, Legenda pilkarska na całym świecie, ale ON ZYJE MA SIE DOBRZE ZDROWIE DOPOSUJE, ma 34 lata, jakby został to jeszcze max 2 lata, Nasz klub jest w ruinie finansowej, widocznie tego byśmy nie udźwignęli, a Ci co wylewają pomyje na Laporte, gdyby był Bartrk to zapewne Messi by podpisal BO nie zwracali by uwagi jakie to skutki przyniesie, stąd taka.sytuacja finansowa BO nie brali niczego pod uwagę, przeplacani piłkarze transferowo- wynagrodzeniowo i mamy jak mamy, trudno się mówi, jest smutno ale nikt nie umarł, każdy żyje, czas leci do przodu, i czas stworzyć nowy projekt, ja się trochę cieszę, może trochę gniotów ubedzie z La Rambli i będzie większa kultura i merytoryka w komentarzach, z każdej sytuacji mozna wyjść na +, teraz się dopiero okaże na co stać Naszego prezydenta, i na co stać Naszych grajkow, dlatego tak niesamowicie czekam na ten sezon, NOWA ERA, NOWY PROJEKT. Pełen szacun dla Messiego, życzyć mu tylko dużo zdrowka i powodzenia dalej, a My robimy swoje dalej tylko z nowym projektem, Visca El Barca !
2
@ricardo0705 jeśli piszesz to nie dla beki to lepiej zamilcz usun konto i wroc do jaskini
0
Tak humorystycznie... Messi zdobyl COPA jak juz nie byl zawodnikiem Barcy, to może My wygramy LM ? :d
1
@Maciux7 chyba jak zniszczyłem Barce, Bartomeu.
1
Zobaczymy co się wydarxy o 11stejx prawda jest taka ze jeszcze nikt oficjalnie się nie wypowiedział, każdy milczy, nadzieja umiera ostatnia
5
O 11 Lapcio; Tebsior się przestraszył, Messi podpisze kontrakt na 5 lat, tak bedzie
3
Panowie oczywiście że jest to smutny czas dla Wszystkich Cules, najbardziej boli to ze jesli to juz oficjalka to ten czas jest nieodpowiedni, sam moment jest y, jeśli mial odchodzić miało być tak ze juz wiadomo pod koniec sezonu, ze bedzie godne pożegnanie Naszej Legendy, Legendy piłki Nożnej, ja kibicuje od 2001 roku Barcelonie, przez większość czasu kibicowania byl Messi, nie jestem fan Boyem, Barca bedzie istniała, mamy mega mlodziez, przez Cwela Bartka mamy taką a nie inną sytuacje finansową, może tak miało być ? Messi młodszy nie bedzie, zostaly mu 2 sezony ? Jesli nie bedzie Naszej Pchełki w przyszłym sezonie dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć jak na prawdę mamy wartościowych zawodników, juz nie bedzie pojęcia 'wszyscy graja na Messiego
2
Bartomru tY świnio mamnnadzieje ze to czytasz, przy Tobie Donek Tusk i Jarek Kaczynski to spoko ziomale, a tfu
6
ja pierdziele....
0
@Kamiloza91 przed
0
Nam blokować nie kazano
0
Nie sledze siatkówki stad Moje pytanko, mamy tyle młodych zdolnych, nie ma na zapleczu jakiegoś Mlodego Kota rozgrywającego?
1
@LeoMessiah szacun dla Nich, a dla dowództwa srogie potępienie
1
Cześć i Chwała powstancom którzy ginęli przez rozkaz idiotów którzy doprowadzili do tego powstania
0
Jak Argentyna za 3 pkt wygra to wyprzedzi Francje ?
7
Apel w obronie Tvnu podpisało nawet kilku dziennikarzy polskiego radia, nikt z Polsatu.
Polsat to sliska stacja, która wchodzi w dupe tym , którzy aktualnie rządzą? Stare, nie znalem
0
Jak obstawiacie, będziemy się bic o Majstra Hiszpanii ?
1
@PolskiBarcelonista10 kontuzje