@DonMatteo901 Może radykalne restrykcje wzięły się stąd, że hotele akceptują gości i wystarczy przy zameldowaniu w karcie pobytu uzupełnić rubrykę "wyjazd służbowy" , a może dlatego, że hotele potrafią być pełne gości, którzy są nieoficjalnymi gośćmi i przebywają w roli spotkań szkoleniowym na przykład "szachów". Za bardzo interpretujesz ruchy pewnej grupy polityków.
@Abominacja Chyba normalne, że skoro masz najwięcej zebranych głosów, co daje jeszcze większy rozgłos, to nie chcesz przekładania. Daleko nie trzeba szukać. U nas w wyborach prezydenckich było identycznie. To trzeba zrozumieć i nie kierować się empatią.
@estrellas My też mogliśmy ten mecz spokojnie wygrać. Ręka do karnego, to przypadek, de Jong miał bramkarza przed sobą ale wolał poprawić piłkę, wolej Griezmanna po świetnym przerzucie Sergio, główka Martina w pierwszej połowie, nie zauważony faul na de Jong na 18 metrze itp. Nie zgadzam się. Ten kto analizuję grę, to zauważyłem choćby poruszanie się bez piłki zawodników czy poprawienie zaangażowania i dynamiki. To u nas leżało od dwóch - trzech lat.
@Lucassito Słowo przeciwko słowu. Jest ambitny i walczy o swoje. Wczoraj przypieczętował awans, a nie musiał brać odpowiedzialności na siebie i stanąć z boku.
@estrellas A to stek marudzeń :) Ogólnie rzecz biorąc Barcelona nie zagrała żenujacego meczu. W dogrywce zespół wyglądał na wypompowany. Puig chce pokazać, że chce zostać i grać dla swojego ukochanego klubu. Nie widzę w tym nic złego, mało tego będę teraz patrzył na jego grę z innej perspektywy. W poprzednim roku nasłuchałiśmy się tłumaczeń zasłużonych piłkarzy. Teraz jest potrzebna energia, którą Barca pokazywała w pierwszej połowie i którą przekazuje Riqui. Liczy się awans. Na styl poczekaj.
@El dominatore Też obserwowałem Ivana przez 45 min. Beznadziejny w sumie jak cały zespół ale on drepcze i zagrywa do boku. Zero agresji. Bardzo dobry ruch pozbycie się Chorwata.
@Bobo25 Zgadzam się, nie zdobędą już większości parlamentarnej. Ale co do TVN, to od lat nie było tam pozytywnego słowa o pisie. Pisząc kropla w morzu oznacza dla mnie, że akceptujesz same negatywy o rządzie.
@Bobo25 A właśnie z samodzielną. A nie zastanawiałeś się, że po prostu opozycja jest taka słaba? Przecież oni też naganiają ludzi na swojej stacji i to dłużej niż TVP.
@Krzychu83924 Ma to usprawnić funkcjonowanie przeciążonych sądów, które oczywiście są niewydolne. Chyba nikt przestrzegający prawa nie ma ochoty czekać miesiącami czy latami na wyrok. A czy to rozwiązanie sprawiedliwe i tak zostawiające otwartą furtkę obywatelowi, to ciężko jednoznacznie określić, tym bardziej, że nie lubimy jak nam się "coś zabiera". Często w programach z drogówką słychać i widać w tle , że kierowcy karygodnie łamiący prawo decydują się nie przyjmować mandatu. I o to właśnie chodzi.
@FC1899Barca@baczmus Co z tego, że prywatna firma skoro ogólnoświatowa i ogólnodostępna. Nie powinno się wykluczać ludzi. Czyli ta prywatna firma czy firmy mogą się zmówić i decydować czyj kandydat wygra wybory na Prezydenta Szczecina, Polski czy USA powiedzmy? Argumentem będzie, to że ich faworyt później wykluczy konkurencyjne firmy do zmówionych. I później już idzie jak po sznurku.
To chyba nie tak działa i kolejny raz można przytoczyć ostatnio moje ulubione powiedzenie "słowo przeciwko słowu" :)
0
@Kris_1993 Napisałeś to za mnie :)))
0
@DonMatteo901 Może radykalne restrykcje wzięły się stąd, że hotele akceptują gości i wystarczy przy zameldowaniu w karcie pobytu uzupełnić rubrykę "wyjazd służbowy"
, a może dlatego, że hotele potrafią być pełne gości, którzy są nieoficjalnymi gośćmi i przebywają w roli spotkań szkoleniowym na przykład "szachów". Za bardzo interpretujesz ruchy pewnej grupy polityków.
1
@Chaoss Oni cały czas to robią :)
1
@Abominacja Chyba normalne, że skoro masz najwięcej zebranych głosów, co daje jeszcze większy rozgłos, to nie chcesz przekładania. Daleko nie trzeba szukać. U nas w wyborach prezydenckich było identycznie. To trzeba zrozumieć i nie kierować się empatią.
0
@koksik2700 Nawet o takie rzeczy pytają użytkownicy :)
1
@tbas I obyś nie widywał za często.
1
@Dalhi Podobnie sądzę.
0
Ostatnie zdanie powinno zapisać się na całe życie :D
2
@estrellas My też mogliśmy ten mecz spokojnie wygrać. Ręka do karnego, to przypadek, de Jong miał bramkarza przed sobą ale wolał poprawić piłkę, wolej Griezmanna po świetnym przerzucie Sergio, główka Martina w pierwszej połowie, nie zauważony faul na de Jong na 18 metrze itp. Nie zgadzam się. Ten kto analizuję grę, to zauważyłem choćby poruszanie się bez piłki zawodników czy poprawienie zaangażowania i dynamiki. To u nas leżało od dwóch - trzech lat.
1
@Lucassito Słowo przeciwko słowu. Jest ambitny i walczy o swoje. Wczoraj przypieczętował awans, a nie musiał brać odpowiedzialności na siebie i stanąć z boku.
5
@estrellas A to stek marudzeń :) Ogólnie rzecz biorąc Barcelona nie zagrała żenujacego meczu. W dogrywce zespół wyglądał na wypompowany. Puig chce pokazać, że chce zostać i grać dla swojego ukochanego klubu. Nie widzę w tym nic złego, mało tego będę teraz patrzył na jego grę z innej perspektywy. W poprzednim roku nasłuchałiśmy się tłumaczeń zasłużonych piłkarzy. Teraz jest potrzebna energia, którą Barca pokazywała w pierwszej połowie i którą przekazuje Riqui. Liczy się awans. Na styl poczekaj.
0
@El dominatore Też obserwowałem Ivana przez 45 min. Beznadziejny w sumie jak cały zespół ale on drepcze i zagrywa do boku. Zero agresji. Bardzo dobry ruch pozbycie się Chorwata.
0
Żenujący wywiad Leszka Millera dla Gościa Wydarzeń w Polsacie. Polecam jak to jest czarne nazywać białe...
0
@Bobo25 Zgadzam się, nie zdobędą już większości parlamentarnej. Ale co do TVN, to od lat nie było tam pozytywnego słowa o pisie. Pisząc kropla w morzu oznacza dla mnie, że akceptujesz same negatywy o rządzie.
0
@Murazor Jak cena podskoczy, to poczytasz o zainteresowaniu Barcy ;]
2
@Bobo25 A właśnie z samodzielną. A nie zastanawiałeś się, że po prostu opozycja jest taka słaba? Przecież oni też naganiają ludzi na swojej stacji i to dłużej niż TVP.
1
@Krzychu83924 Ma to usprawnić funkcjonowanie przeciążonych sądów, które oczywiście są niewydolne. Chyba nikt przestrzegający prawa nie ma ochoty czekać miesiącami czy latami na wyrok. A czy to rozwiązanie sprawiedliwe i tak zostawiające otwartą furtkę obywatelowi, to ciężko jednoznacznie określić, tym bardziej, że nie lubimy jak nam się "coś zabiera". Często w programach z drogówką słychać i widać w tle , że kierowcy karygodnie łamiący prawo decydują się nie przyjmować mandatu. I o to właśnie chodzi.
3
@333tricampeones333 A dlaczego w najnowszym sondażu pisiory zdobywają większość w parlamencie?
0
@bartekvisca ... albo każdy uważa, że zrobiłby lepiej :)
0
@fcbarcafan19 Tylko MediaExpert.
0
@clyde Brawo za polski wybór!
0
@Criss18Barca Rozrywkowy tryb życia ma się nijak z byciem prawdziwym profesjonalistą (czyt. Ronaldo, Lewandowski itd.).
3
@FC1899Barca @baczmus Co z tego, że prywatna firma skoro ogólnoświatowa i ogólnodostępna. Nie powinno się wykluczać ludzi. Czyli ta prywatna firma czy firmy mogą się zmówić i decydować czyj kandydat wygra wybory na Prezydenta Szczecina, Polski czy USA powiedzmy? Argumentem będzie, to że ich faworyt później wykluczy konkurencyjne firmy do zmówionych. I później już idzie jak po sznurku.
To chyba nie tak działa i kolejny raz można przytoczyć ostatnio moje ulubione powiedzenie "słowo przeciwko słowu" :)
0
Przecież to prawie jak loteria.
0
@NaFazieHitman Nie każdy chce już pamiętać tamte wydarzenia @tobiasson92
0
@Bykunn Jest to nieoficjalna informacja, tyle. Można też o tym pisać jako "szansa granicząca z pewnością" :) pozdrawiam
1
@tobiasson92 Zaraz zacznie się spotkanie na którym ma zostać podjęta decyzja o ewentualnym przedłużeniu. Nie prasa o tym decyduje.
1
@tobiasson92 Są to nieoficjalne informacje :) W głuchy telefon byśmy nie pograli :)
2
Spora ilość osób zarażonych jest efektem Świąt i Sylwestra.
0
@zombie Ciężko nie spotkać się z uszczypliwością Polaka :)