0

@arasz1819 Przeczytałem Twoją interpretację. Ale nie widziałem odpowiedzi na moje pytania, więc się nie rozumiemy.

0

@Chakalaka Nie, świętuje zawarty kompromis z UE.

0

@arasz1819 Nie określił jako sukces ale powiedział, że mamy powody do zadowolenia a na kolejne pytanie dotyczące opozycji odpowiedział, że będą musieli coś wymyślić. To chyba jakieś argumenty na Twoje słowa mam i jeszcze brak odpowiedzi na moje pytania. Tyle w temacie.

0

@arasz1819 Dowiedziałem się tego akurat z Polsat News i głównie z rozmową gościa wydarzeń Kwaśniewskiego, także takie Twoje gadanie słowo przeciw słowu :) Nie sugeruję się zagranicznymi mediami, dlatego zapytałem co mówią w TVN ale nie raczyłeś odpowiedzieć. Czego oczekiwałeś po dzisiejszym spotkaniu w Brukseli napisz proszę, "Polaku"?

0

@arasz1819 To wysłuchałeś w TVN? Rzeczywiście gdyby tylko TVP takie było :)

1

Brawo Polski rząd! Mało komentarzy co do kompromisu.

2

@NaFazieHitman No właśnie tak Świat jest manipulowany przez media. Napiszę tak, oglądając regularnie TVN ciężko jest nie nienawidzić PiS. Ta potęgująca agresja ludu, która zazwyczaj nie chce nikogo słuchać, bo ufa bezgranicznie amerykykanskiej stacji jest na gigantyczną skalę kraju. Mało się o tym mówi i pisze. Także tutaj.

0

Mnie osobiście bardziej przekonuje Pedri. Mało pożytku jest z Holendra. Spodziewałem się choćby więcej prostopadłych piłem... ale to chyba nie system Barcelony.

0

@NeroTFP Jak wygrywa się, to wtedy mówi się o takich zawodnikach "charakterni". Teraz pajacami, błaznami itp. Wszystko zależy od sytuacji.

0

Barcelona - Juventus 1:1

2

@Kgorecki2500 Raczej tak.

0

Ale jest tak, że jak strzeli dwie bramki i wygramy jedną, to będzie to normalny dzień dla wszystkich. Teraz nic nie zmienimy z jego sytuacją, więc nie ma co pisać setek komentarzy co mecz.

0

W trakcie meczu myślałem o jego kolejnej kontuzji. Mnie nie dziwi.

0

Cadiz dobrze przygotowany fizycznie do początku sezonu. Dobrze wyglądają.

0

@Borneo Po pierwsze jak korzystasz ze źródła TVN, to się nie dziwię i nie mamy o czym pisać, bo też kiedyś to oglądałem i miałem inne poglądy. Po drugie jak wchodziliśmy do UE nie było mowy o łączeniu praworządności z funduszami. Po trzecie Gowin, to żaden głos Zjednoczone Prawicy i wreszcie po czwarte jak podajesz przykład ludzi z ulicy i widzę ten wulgarny język na każdym kroku i jeszcze osoby, które się do tego odnoszą, to zdaję sobie sprawę, że dla takich osób Polska nie jest najważniejsza i one chcą podążać drogą choćby "Europejskiej" Holandii. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żebym był za restrykcjami dotykające nie PiS, a Polski. Nie interesuje mnie, że masz inny głos, zachowaj to dla siebie i dalej oglądaj tych swoich ludzi, którzy zachowują się jak bydło na ulicach, mimo, że być ich tam nie powinno ze względu na pandemię. To, że policja pozwala na te protesty, to jest skandal. Może na Polsacie zobaczysz, że protestującym już dawno przestało zależeć tylko na hasłach "aborcyjnych", a chcą bawić się w politykę, skoro takim haczykiem można przyciągnąć/zmanipulować ludzi. Proszę bez odbioru, bo nie spodziewam się niczego konstruktywnego.

0

@Encore Pomyśleć co by United zrobił bez tego asa.

0

@tobiasson92 Nie wiem dlaczego dla tylu osób podoba się, to zdanie. Dla Was chyba Polska jest zaraz za UE. O patriotyźmie nie będę wspominał.

1

Poseł Barbara Nowacka na krytykę o obecność podczas protestu: "Nie ma zakazu spontanicznych zgromadzeń". Bądź tu mądry :)

1

@NaFazieHitman Dokładnie. Prowokacje stają czymś z czym lewacy budzą się rano. Oni się nie zatrzymają. Bardzo dziwią mnie akurat te protesty gdzie ciągle używa się haseł wulgarnych i... nie ma się pomysłu na przyszłość. Ciężko byłoby mi uczestniczyć w proteście gdzie idę protestować o swoje ale takimi środkami. Te flagi tęczy mówią wszystko.

0

@Fawrf @Messibestplayerintheworld Również zauważyłem jak Oscar zaczepił Leo. Małe rzeczy ale nie każdy zauważy i tak samo nie każdego to interesuje.

0

@Mixtape To już wiesz jak prezentujemy się my.

1

@NaFazieHitman Rozumiem nasz dobrowolny wybór ale głosować na osobę pani Jachiry, to być skrajnym w swoich poglądach albo chęć posiadania przedstawiciela w parlamencie, któremu jest wszystko jedno czy spluje na siebie czy konkurenta do władzy.

1

@Messibestplayerintheworld Miód na me uszy :)

0

@ksobi Nie było tematu, bo jest bez końca.

0

@Mroziu To są przypuszczenia. W oficjalnym komunikacie Bar elona poinformowała o sprzedaży z możliwością odkupienia.

0

@ksobi Ale jednak to już nie manipulacja jak napisał gość w komentarzu. Dla mnie to nawet ze swoich bliskich możesz się nabijać. Mnie to nie interesuje.

1

@MesQueUnClub96 Manipulujesz. Jest tam komentatorem. A Świerzyński, to były polityk. Zajmij się czymś co nie będzie nakręcało ludzi.

0

@Mroziu Cuenca jako zawodnik z rezerw z perspektywą gry w pierwszej drużynie. Nie jak Mingueza, który ma perspektywę maksymalnie siedzenia na ławce w pierwszej drużynie mając 21 lat.

0

Bieda na tej pozycji. Szkoda, że nie przedłużyliśmy umowy z Cuenca. Aż dziw bierze, że tak doświadczony klub nie wyrobił się z 5 obrońcą.

0

@tobiasson92 Rozumiesz, że chodzi o to, że tak brakuje napastnika jak i funduszy na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?