@Majki1 To tak, cały Świat tak reaguje, co znaczy, że wszystkie gospodarki. Skromnie zadałem Ci kilka pytań i nie doczekałem się merytorycznych odpowiedzi, także do niczego nie prowadzi ta dyskusja :)
@Majki1 Niezły wywód. To ja znowu w skrócie. A nie pomyślałeś, że możesz zarazić bliższą Ci stars osobe w podeszłym wieku. To, że jesteś mlody nie oznacza, że mozesz świecić egoizme. Może powinieneś bardziej analizować albo po prostu dorosnąć do pewnych decyzji...
@banann16 No i jesteśmy w punkt :) A teraz pomyśl, że wiceprezesem jest trener i ma coś do powiedzenia w tym temacie. Probierz boi się odpowiedzialności.
@Majki1 A miałeś kogoś w podeszłym wieku chorego na tego "śmiesznego wirusa"? Jako obywatel powinno Ci zależeć, żeby Państwo robiło wszystko aby ograniczać rozprzestrzenianie się choroby a co tu pisać o śmierci kilku procent obywateli. Łatwo zmanipulować wirusa, jak Ty to robisz. Oczywiście nie zgadzam się z wszystkim co robi rząd ale się z tym liczę.
@ElTomas Ale nie chodzi o to, żeby Messi cały mecz wracał do obrony i wywierał pressing, bo tak się nie gra. Messiego atuty, to nie gra w obronie a rozprowadzanie piłki, kreowanie akcji i jej wykańczanie. Musimy wykorzystywać takiego zawodnika a nie obarczać jego niemalże ciągłą grą obronną.
@Alan_fcbfan Bełkot u mnie i Koeman się myli, tak? A może trener widzi młodych na treningu i sądzi, że po tych kilku tygodniach nie są gotowi na tak ważny mecz. Nie jestem zwolennikiem Antoine i klepania niemal identycznymi nazwiskami ale jest jeszcze dużo meczów do wprowadzania nowych zawodników, a przede wszystkim ich sprawdzanie. Nikt nie powiedział, że kogoś nie wypożyczą na przykład w zimie.
@YoungMan Akurat dzisiaj przeciwko tak wymagającemu rywalowi nie ryzykowałbym wstawianiem w/w zawodników. Nawet przez ich słabszą grę w defensywie od doświadczonego Francuza.
A tak to Suarez będzie łupał bramki dla Atletico i będzie przynajmniej inaczej smakowało dla Aspasa jak i większości zespołów jak nie będzie strzelał w koszulce Barcy :)
0
Ja widzę Griezmanna na 9. Obecna gra na prawym skrzydle powoduje, że powinien wylądować na ławce.
1
Fati już w tym wieku debiutował na Camp Nou. Niesamowite.
0
@BarcaInfo Geniusz pisane wielkimi literami! On po prostu myślał więcej niż inni.
0
@Majki1 To tak, cały Świat tak reaguje, co znaczy, że wszystkie gospodarki. Skromnie zadałem Ci kilka pytań i nie doczekałem się merytorycznych odpowiedzi, także do niczego nie prowadzi ta dyskusja :)
0
@zmiter912576 I to jest odpowiedź. Pozdrawiam.
1
@zmiter912576 Nie gorączkuj się. Domyślam się, że nie jesteś egoistą i zależy Ci na dobru obywateli. Miałem na myśli procent od zachorowalności.
0
@Unikatowy Może się po prostu uczą tej nowej choroby? Nam jest łatwo oceniać z tylnego miejsca.
0
@Majki1 Niezły wywód. To ja znowu w skrócie. A nie pomyślałeś, że możesz zarazić bliższą Ci stars osobe w podeszłym wieku. To, że jesteś mlody nie oznacza, że mozesz świecić egoizme. Może powinieneś bardziej analizować albo po prostu dorosnąć do pewnych decyzji...
1
@banann16 No i jesteśmy w punkt :) A teraz pomyśl, że wiceprezesem jest trener i ma coś do powiedzenia w tym temacie. Probierz boi się odpowiedzialności.
1
@Majki1 A miałeś kogoś w podeszłym wieku chorego na tego "śmiesznego wirusa"? Jako obywatel powinno Ci zależeć, żeby Państwo robiło wszystko aby ograniczać rozprzestrzenianie się choroby a co tu pisać o śmierci kilku procent obywateli. Łatwo zmanipulować wirusa, jak Ty to robisz. Oczywiście nie zgadzam się z wszystkim co robi rząd ale się z tym liczę.
1
Jeden Polak w składzie Cracovii w Sulerpucharze. Czy ten klub idzie dobrą ścieżką?
0
@ElTomas Ale nie chodzi o to, żeby Messi cały mecz wracał do obrony i wywierał pressing, bo tak się nie gra. Messiego atuty, to nie gra w obronie a rozprowadzanie piłki, kreowanie akcji i jej wykańczanie. Musimy wykorzystywać takiego zawodnika a nie obarczać jego niemalże ciągłą grą obronną.
0
@ElTomas Nie lepiej zamienić pozycjami Messiego i Griezmanna?
0
@Pawel1985 Nie ma w Barcelonie kondrata.
0
3mln euro. Legię i Lecha byłoby stać na nasze promocje.
1
@BARCA1899Messi ja tak w niego wierzyłem od kontuzji do kontuzji. Ale Griezmann rzeczywiście slabo wygląda. Prędzej na 9.
0
Obecnie piłkarz do średniaka La Liga.
0
@Alan_fcbfan Bełkot u mnie i Koeman się myli, tak? A może trener widzi młodych na treningu i sądzi, że po tych kilku tygodniach nie są gotowi na tak ważny mecz. Nie jestem zwolennikiem Antoine i klepania niemal identycznymi nazwiskami ale jest jeszcze dużo meczów do wprowadzania nowych zawodników, a przede wszystkim ich sprawdzanie. Nikt nie powiedział, że kogoś nie wypożyczą na przykład w zimie.
0
@YoungMan Akurat dzisiaj przeciwko tak wymagającemu rywalowi nie ryzykowałbym wstawianiem w/w zawodników. Nawet przez ich słabszą grę w defensywie od doświadczonego Francuza.
0
Super sprawa występować w Premier League. I nie mówimy o pilkarzu na dorobku.
0
Tych słów Pepa jeszcze nie słyszałem. Kocham wręcz transfery gdzie pilkarz idzie tam gdzie mu się marzy.
1
Ciekawe gdzie będą za dwa lata nie powołani do mlodej kadry Alena i Miranda.
0
@wroclawskifan Kwestia czytania ze zrozumieniem, analizowania, interpretacji itd.
0
@aiven Czyli według Ciebie nie ma szans na poprawę, a więc chociażby zbliżyć się do swojego najlepszego poziomu?
1
Celowo trener wystawia ten sam skład. W sumie, to fajnie czuć, że wspiera zawodników po słabszym występie.
0
Celta - Barcelona 1:1
0
@Midast Ale on nie prezentuje nic ciekawego.
1
A tak to Suarez będzie łupał bramki dla Atletico i będzie przynajmniej inaczej smakowało dla Aspasa jak i większości zespołów jak nie będzie strzelał w koszulce Barcy :)
0
Emerson może pożegnać się z grą w Barcelonie.
3
@sebixonator Barcelona kupowała jego za drobne, żeby opchnac. Tu nie bylo opcji rozwoju.