Warta Poznań 100% kadry na dzisiejszy mecz o awans do finału, to Polacy. Bruk-Bet Nieciecza 55%, to rodacy. Nie miałem przed meczem drużyny. Już to się zmieniło.
@dantek321@capoN Dla odmiany w Zachodniopomorskiem jedno z najgorszych, bądź najgorszych zdawalnosci matur od lat. Bastion komunistów i opozycyjnej KO.
@Criss18Barca Są tacy pieniacze, którzy mogliby wyjechać skoro tak łatwo im przychodzi rzucać takie zastraszające groźby w stronę chyba wyborców PiS, bo do kogo. Nie obraziłbym sie, a i im może byłoby łatwiej, a może w ogóle to oni mają ze sobą problem. Tak demonizuje ludzi TVN. Jest tylko KO, a PiS jest najgorszą partią jaka mogła nam się trafić, krzyczą. Nikt nie weźmie pod uwagę, że ja albo inny szaraczek mogą tak sądzić ale w drugą stronę. Niesamowicie TVN wpłynął na życie milionów Polaków. Ja nie napisze, że TVP info jest mega obiektywną telewizja ale spotykam tylko tutaj osoby, które tak sądzą o TVN i nie dadzą sobie nic wmówić.
Skoro nie desygnuje się do gry najcięższy zespół z Fatim i Puig, to ten cały Bartomeu jako dowodzący musi być świadomy, że możemy zostać w 3 lidze. W Barcelonie liczy się to co jest tu i teraz. Żenada.
@Bagsik88 Szczerze ciężko Was zero jedynkowców zrozumieć. Na pewno amerykańskiemu TVN, z Prokopem i Mullerem nabijających się z PiS w programach śniadaniowych najbardziej zależy na Polsce. Stacja prezentuje tylko błędy rządu z tymi elitami krzykaczami, dzięki którym elektorat PiS jest jeszcze mocniejszy. Ale wedlug Ciebie jest tam rzetelność. To chyba zmieniła się definicja rzetelności. Zapamiętaj, PiS kolejny raz wygrywa z całą Polską opozycją i czy Wam się to podoba czy nie musicie się z tym liczyć. Dziękuję za dyskusję. Dobranoc.
Póki co nie jest to piłkarz na Barcelonę. Mało tego, na pewno nie jest póki co na Barcelonę. Teraz tacy kojarzą mi się z nieudolnym, bez przejawiania chęci do walki jak Firpo.
@inViNcibl3 Tak właśnie odpieram cześć elektoratu KO. Jest tylko KO i jakiś PiS, którego staracie się wysmiewac i wszystkie programy społeczne odwracać do góry nogami. Na wszystko macie "ale" i z wyborami demokratycznymi nie możecie się pogodzić. Za to nieprofesjonalne podejście elektorat PiS bardzo się mobilizuje.
@Bagsik88 Od tego momentu zacząłem oglądać TVN. Wydawał się profesjonalny, taki był na bodato ale z czasem się przejadł gdy zacząłem się zastanawiać co to za zła partia z tego PiS...
@damiano996 Nie przeginaj. Wiesz dlaczego dług publiczny pod koniec rządów PO zmalał? Jak nie znasz odpowiedź, to na pewno Ci jej udzielę. Wyczytałem, że pisałeś o drogach. Pamiętasz firmy, które upadły że względu na nie wywiązywanie się z umów i ilość nie skończonych dróg w terminie deklarowanym?
@arasz1819 Jak PO była u władzy, to miała wszystkie media u swych rąk. Czego mieli się bać. Byli na tyle pewni swego, że na własne życzenie utracili władzę. Wtedy m. in. Kurski postawił się amerykańskiemu TVN i postanowił robić takie same media ale w inna stronę. Tu nie ma. Nic skomplikowanego. TVN od dawien dawna wspiera opozycję. Oczywiście, że jestem za tym, żeby działała opozycja i czasami jestem zadowolony z jej działania, nacisków ale w większości są to jednak puste sprzeciwy jak choćby poseł Pihowicz argumentując przyznanie środków z UE bez oparcia o praworządność. Określiła to największa aferą ostatnich lat. Czy to nie głupie? W czyim ona imieniu stoi?
@Bagsik88 A może byłoby najlepiej gdyby obie stacje wzięły przykład z Polsatu. Bardzo bronisz TVN. Oglądałem kiedy tą stacje i jest ukierunkowana mocno w przywdziewanie garnituru opozycyjne KO. Zresztą podałem wystarczająca ilość świeżych komentarzy.
@Bagsik88 Też bym chciał zmienić ten jad od kilkunastu lat. Nawet programy śniadaniowe mają wątki antypisowskie. Oni zapoczątkowali stronniczości w Polsce.
@BarcaInfo 10-16 mln za Rafinhę :) Nasi piłkarze są "produkowani" wyłącznie pod nasz styl. Zero zarobku. Jeszcze niedawno on i Suarez dostawali chyba po 5 czy 6 szansie w Barcelonie.
@arasz1819 Jesteś świadomy co wyprawia TVN od kilkunastu lat? Spieszę się w skrócie wyjaśnić. Otóż rząd PiS robi wyłącznie wszystko źle, komentatorami w tych sprawach jest KO, których każdy pomysł jest rozwiązaniem, a także nieprzychylni politolodzy. Obejrzyj powtórkę Polsat News jakieś dwie godziny po ogłoszeniu wyników, co wyprawiał tam teoretycznie ekspert od strony KO. Był tak zdenerwowany wynikami, że pojawił się biały nalot na usta i nawet prowadzący i szef niezależnego stowarzyszenia mediów w Polsce próbowali uspokoić. Mówił podobnie jak Ty, wszystko jest źle. Następny przykład wywiad Olejnik z Derą i jej karygodne zachowanie,skaczac na krześle do gościa z obwinianiem za wybór Prezydenta. Tutaj nie ma stronniczości? Jeżeli oglądasz i słuchasz wyłącznie jedną stronę, to później jesteś zero jedynkowy i wysyłasz takie manipulacyjne wiadomości. Jesteśmy po kolejnych wyborach demokratycznych, a piszesz jakby PiS sobie wydrukował wyniki.
@msmsms Pep jest za duży, żeby pozwolić sobie na utratę kolejnego tytułu. To będzie jego ostatni sezon. Później Turyn. Przepowiedziałem rok wcześniej City. United i Chelsea za rok zaczną walkę o tytuły.
Spokojnie. Nawet jak w finale zagrają super a nie da to awansu, to nic z tego nie będzie. Szkoda, że małe rzeczy cieszą. Awans, to jest rzeczywiście super sprawa ale awans do ligi wyżej a nie do finału. Trzymam mocno kciuki!
1
@Triv44 Dzięki za uwagę i przepraszam kibiców tej drużyny. Poprawione :)
2
Warta Poznań 100% kadry na dzisiejszy mecz o awans do finału, to Polacy. Bruk-Bet Nieciecza 55%, to rodacy. Nie miałem przed meczem drużyny. Już to się zmieniło.
5
@capoN To dlaczego napisałeś, że Podkarpacie, to Polska B? W oczy mnie kłuje jak widzę taką niesprawiedliwość.
5
@dantek321 @capoN Dla odmiany w Zachodniopomorskiem jedno z najgorszych, bądź najgorszych zdawalnosci matur od lat. Bastion komunistów i opozycyjnej KO.
6
@capoN Dawno nie czytałem takich głupot. Byłem na Podkarpaciu i spotkałem zupełnie inną atmosferą. Chyba za dużo się nasłuchałeś polityki.
0
@FCB24 No właśnie. Został wypchniety z Barcelony.
3
Co się dzieje w tym klubie!
0
@messiandiniesta Obawi się, że w ciągu najpóźniej tygodnia pytanie nie będzie potrzebne :)
0
@Criss18Barca Są tacy pieniacze, którzy mogliby wyjechać skoro tak łatwo im przychodzi rzucać takie zastraszające groźby w stronę chyba wyborców PiS, bo do kogo. Nie obraziłbym sie, a i im może byłoby łatwiej, a może w ogóle to oni mają ze sobą problem. Tak demonizuje ludzi TVN. Jest tylko KO, a PiS jest najgorszą partią jaka mogła nam się trafić, krzyczą. Nikt nie weźmie pod uwagę, że ja albo inny szaraczek mogą tak sądzić ale w drugą stronę. Niesamowicie TVN wpłynął na życie milionów Polaków. Ja nie napisze, że TVP info jest mega obiektywną telewizja ale spotykam tylko tutaj osoby, które tak sądzą o TVN i nie dadzą sobie nic wmówić.
0
Skoro nie desygnuje się do gry najcięższy zespół z Fatim i Puig, to ten cały Bartomeu jako dowodzący musi być świadomy, że możemy zostać w 3 lidze. W Barcelonie liczy się to co jest tu i teraz. Żenada.
1
@Bagsik88 Szczerze ciężko Was zero jedynkowców zrozumieć. Na pewno amerykańskiemu TVN, z Prokopem i Mullerem nabijających się z PiS w programach śniadaniowych najbardziej zależy na Polsce. Stacja prezentuje tylko błędy rządu z tymi elitami krzykaczami, dzięki którym elektorat PiS jest jeszcze mocniejszy. Ale wedlug Ciebie jest tam rzetelność. To chyba zmieniła się definicja rzetelności. Zapamiętaj, PiS kolejny raz wygrywa z całą Polską opozycją i czy Wam się to podoba czy nie musicie się z tym liczyć. Dziękuję za dyskusję. Dobranoc.
0
@Bagsik88 Dobrze, że zrozumiałeś mój przekaz nierzetelnych mediów. A myślałem, że dyskusja z elektoratem KO, to strata czasu :)
0
Póki co nie jest to piłkarz na Barcelonę. Mało tego, na pewno nie jest póki co na Barcelonę. Teraz tacy kojarzą mi się z nieudolnym, bez przejawiania chęci do walki jak Firpo.
0
@inViNcibl3 Tak właśnie odpieram cześć elektoratu KO. Jest tylko KO i jakiś PiS, którego staracie się wysmiewac i wszystkie programy społeczne odwracać do góry nogami. Na wszystko macie "ale" i z wyborami demokratycznymi nie możecie się pogodzić. Za to nieprofesjonalne podejście elektorat PiS bardzo się mobilizuje.
0
@Bagsik88 Od tego momentu zacząłem oglądać TVN. Wydawał się profesjonalny, taki był na bodato ale z czasem się przejadł gdy zacząłem się zastanawiać co to za zła partia z tego PiS...
0
@damiano996 Pytałem jasno o dług publiczny. Zaraz przejdziemy do tego co nie zrobił PiS i dlaczego KO jeszcze istnieje.
0
@damiano996 Nie przeginaj. Wiesz dlaczego dług publiczny pod koniec rządów PO zmalał? Jak nie znasz odpowiedź, to na pewno Ci jej udzielę. Wyczytałem, że pisałeś o drogach. Pamiętasz firmy, które upadły że względu na nie wywiązywanie się z umów i ilość nie skończonych dróg w terminie deklarowanym?
0
@damiano996 Zawsze coś się znajdzie, żeby zapolaczkować ;)
0
@arasz1819 Jak PO była u władzy, to miała wszystkie media u swych rąk. Czego mieli się bać. Byli na tyle pewni swego, że na własne życzenie utracili władzę. Wtedy m. in. Kurski postawił się amerykańskiemu TVN i postanowił robić takie same media ale w inna stronę. Tu nie ma. Nic skomplikowanego. TVN od dawien dawna wspiera opozycję. Oczywiście, że jestem za tym, żeby działała opozycja i czasami jestem zadowolony z jej działania, nacisków ale w większości są to jednak puste sprzeciwy jak choćby poseł Pihowicz argumentując przyznanie środków z UE bez oparcia o praworządność. Określiła to największa aferą ostatnich lat. Czy to nie głupie? W czyim ona imieniu stoi?
0
@Bagsik88 A może byłoby najlepiej gdyby obie stacje wzięły przykład z Polsatu. Bardzo bronisz TVN. Oglądałem kiedy tą stacje i jest ukierunkowana mocno w przywdziewanie garnituru opozycyjne KO. Zresztą podałem wystarczająca ilość świeżych komentarzy.
0
@Bagsik88 2008@Bagsik88 2008 roku. Według Ciebie jest to rzetelny i sprawiedliwy przekaz informacji?
1
@Bagsik88 Też bym chciał zmienić ten jad od kilkunastu lat. Nawet programy śniadaniowe mają wątki antypisowskie. Oni zapoczątkowali stronniczości w Polsce.
0
@Karzel A gdzie chcesz szukać w internecie? Obecnie Polsat News jest najlżejszym wydadniem polityki.
0
@mextexperu Jednak Pep jest bardziej utytułowany.
0
@Bagsik88 Nigdzie nie napisałem, że tam nie ma stronniczości.
0
@BarcaInfo 10-16 mln za Rafinhę :) Nasi piłkarze są "produkowani" wyłącznie pod nasz styl. Zero zarobku. Jeszcze niedawno on i Suarez dostawali chyba po 5 czy 6 szansie w Barcelonie.
10
@arasz1819 Jesteś świadomy co wyprawia TVN od kilkunastu lat? Spieszę się w skrócie wyjaśnić. Otóż rząd PiS robi wyłącznie wszystko źle, komentatorami w tych sprawach jest KO, których każdy pomysł jest rozwiązaniem, a także nieprzychylni politolodzy. Obejrzyj powtórkę Polsat News jakieś dwie godziny po ogłoszeniu wyników, co wyprawiał tam teoretycznie ekspert od strony KO. Był tak zdenerwowany wynikami, że pojawił się biały nalot na usta i nawet prowadzący i szef niezależnego stowarzyszenia mediów w Polsce próbowali uspokoić. Mówił podobnie jak Ty, wszystko jest źle. Następny przykład wywiad Olejnik z Derą i jej karygodne zachowanie,skaczac na krześle do gościa z obwinianiem za wybór Prezydenta. Tutaj nie ma stronniczości? Jeżeli oglądasz i słuchasz wyłącznie jedną stronę, to później jesteś zero jedynkowy i wysyłasz takie manipulacyjne wiadomości. Jesteśmy po kolejnych wyborach demokratycznych, a piszesz jakby PiS sobie wydrukował wyniki.
0
@msmsms Pep jest za duży, żeby pozwolić sobie na utratę kolejnego tytułu. To będzie jego ostatni sezon. Później Turyn. Przepowiedziałem rok wcześniej City. United i Chelsea za rok zaczną walkę o tytuły.
0
@BarcaInfo Kurcze, to są ciągle małe sprawy. Wyczuwam tu transfer na zatkanie tymczasowo ust kibicom,po nieudanych próbach z Rodrygo i Reinierem.
0
Spokojnie. Nawet jak w finale zagrają super a nie da to awansu, to nic z tego nie będzie. Szkoda, że małe rzeczy cieszą. Awans, to jest rzeczywiście super sprawa ale awans do ligi wyżej a nie do finału. Trzymam mocno kciuki!