0

Niesamowicie nakręcająca wypowiedź Generała! Czuć moc!

7

Za łatwo przychodzi taka góra pieniędzy, zgadzam się.

0

Nie ma szans na pierwszy zespół. Teraz dla Setiena i Bartomeu liczy się tylko wynik. Za duża presją jest na nich.

0

Wymiana za wypalonego, co za tym idzie bezproduktywnego w tym sezonie Rakitica, byłaby zdecydowanie świetnym rozwiązaniem dla nas a może i dla Juve.

1

Wspaniałe opowiada o piłkarzach! Szkoda, że zniknął z piłki europejskiej, po to był jeden z najlepszych gwizdków.

7

Środkowy z najlepszymi liczbami od dwóch lat. Kot, jakich teraz mało na tej pozycji.

0

Zgadza się ale nie od tych słów to się stało.

14

Brawo. Takie podejście mi, kibicowi się podoba. Bez ciężkiej pracy Barca nie wskoczy na ścieżkę zdobywania trofeów w sezonie.

0

@Bykunn To napisz w jaki sposób zniszczył, bo na przykład Niemcy na których wzoruje się opozycja także wprowadzają grupkę politykow do TK. Jeżeli chodzi o sądy, to raz się mówi, że są niewydolne, a później, że łamana jest demokracja. Nad "nadzwyczajną kastą" także powinien być ktoś bądź coś, kto będzie bronić przed wyrokami w stylu najsztubowym czy działać jak Tuleja. Jeżeli nie wiesz jak działa sądownictwo, to niepotrzebnie zabierasz głos w sprawie. Przypominam, że zostali wybrani kolejny raz zdecydowaną większością głosów i mieli w programie reformę sądowniczą. Teraz takie puste gadanie są jak z Twojej strony. Pamiętaj, że większość uważa, że oczekuje reform, do których trzeba mieć jaja, żeby je zapowiedzieć. Która party ia jest skuteczniejsza w działaniu według Ciebie. Tu piszesz, że się odwołuje do PO, bo Ty w ciemno krytykujesz a nie potrafisz kto jest czy byłby lepszy. To tez zwykłość Polaka.

0

@Bykunn Powtarzam, żyj w tej świadomości. Jak oglądasz telewizję, to polecam więcej niż jeden kanał informacyjny. Tak samo internet. Inaczej znienawidzisz świat i będziesz zmanipulowany. To, że nie dasz sobie więcej wytłumaczyć, to pierwszy krok.

0

@Darshan1010 I na takie komentarze rzadko pojawiają się odpowiedzi. Przynajmniej merytoryczne. Staram się mieć dystans do siebie. Pozdrawiam

0

@Bykunn Więc żyj w takiej świadomości ???? Ale jednak coś napisze co wpadło mi w oko dosłownie chwilę temu. Film jak Komorowski w rozmowie z Tuskiem gestykuluje i na obu twarzach szerokoki uśmiech. Pozostali zaproszeni z powagą na twarzy. To pogrzeby osób, które zginęły pod Smoleńskiem. Takie tam rzeczy, których nie widzą Ci, którzy nie chcą widzieć. Aaa, jeszcze jedna Pan Bronisław podniósł VAT na ciuszki dla dzieci z 8 do 23%, m.in. dla mojej córki. Pozdrawiam.

0

@Bykunn Poważnie oceniasz lepiej Komorowskiego od Dudy?

0

@Bykunn A według kogo któreś Państwo na Świecie zapewnia sprzęt i jakie Państwo. To jest dla Ciebie zaskoczenie, że tak wygląda służba zdrowia? Jak tak, to chyba nie chodzisz do przychodni.

0

@PJ1985 Pozwalaliscie na przepływ m.in. nielegalnego paliwa na czym Państwo stracilo miliardy złotych. Po tym procederze wielką sztuką jest nie zniknąć ze sceny politycznej. W Warszawie uczciwi ludzie tracili mieszkania, gdzie rządzililiscie. Sporo jest zarzutów do Was, ale podkreślam, że bezpośredni konkurent też nie jest idealny.

0

@PJ1985 Z którymi krajami i na czym polagałby ten pakiet antykryzysowy? Chodzi o konkrety, a skoro jesteś członkiem partii, to chętnie wysłucham.

2

Słusznie, że tak ceni swojego zawodnika.

1

@AxelF To nie są kibice. Dla niewiedzy mogę przytoczyć synonim kibica!

4

Kibice czekali na taką decyzję! Jest moc i jest człowieczeństwo!

0

Ciekawe, że tyle osób wybiera Semedo. Na Barcelonę jest to przeciętny prawy defensor, podkreślam na Barcelonę. Wydaje się, że już lepszy nie będzie, a zapewnia nam i sobie mało liczb, za mało. Wyobraźmy sobie, że Messi wypada i na co wtedy stawiamy albo, że Alba straci liczby (będąc czynnym piłkarzem). Na pewno nie na zrównoważoną ofensywną grę bokami. Jak choćby fenomen Liverpoolu :)

0

@Galford Stawiam, że Akieme nie dotrwa do sezonu 2022.

2

@th@les Emerson, nazywa się :) I jest to piłkarz prawej strony boiska. Na chwilę obecną ciężko byłoby przebić się przez przeróżnie grającego Semedo ale już za rok może, to być kozak. A co do Firpo, to gra bez żadnego polotu i bez sensu w sumie. Wygląda jakby tylko awaryjnie występował na lewej stronie.

0

@ShawnC Ja tak przypominam ponownie o Ivanie, najsłabszym Ivanie.

0

@fhero A co ma jedno z drugim. Podsumowując, w ogóle, napiszę jeszcze raz w ogóle nie interesuje mnie Twoja, a także każdego innego użytkownika opinia. Czy jestem tu miesiąc, rok czy 8 lat nie ma to nic do mojej opinii. Powodzenia ale już w merytorycznych wywodach.

0

@fhero Po czym twierdzisz, że się obrażam?

0

Kolejny trener dochodzi do wniosku, że to nie ten poziom i nie ma czasu na ryzykowanie wynikiem poprzez stawianie na wychowanków. Błąd! Przyjdzie taki moment (prezes i trener) kiedy będziemy ryzykować.

0

Brawo przede wszystkim za pomysł wywiadu z tak nowoczesnym głosem i interpretacją piłki! Ciężko jest nudzić się słuchając Pana Tomasza!

0

@fhero Wybacz, że odważyłem się wypowiedzieć.

0

Co za kabaret! Na siłę chcą z Barcelony zrobić średniaka.

0

Polska ekstraklasa w drugiej części. Barca po prostu jest słaba i mówiłem już, że po dwóch czy trzech udanych meczach nie ma co zacierać rąk na resztę sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?