Niesamowicie się zagubił. Nie mamy pucharów, nie mamy zaplecza i nie mamy trenera w stylu Pepa czy Enrique. Każdy inny kandydat da więcej niż zmęczony Bartomeu.
@pax Ale ja Ci piszę co to o są za badania? Nie ma nic skomplikowanego w tym co do Ciebie wysyłam. Dalej nie odpisałeś na pytanie i wysuwasz pretensje. Dla mnie stacja TVN jest od zawsze antypisowska, która daje KO niesamowita ilość wyborców. Przecież nie robi to nieudolna partia. Pozdrawiam i dziękuję za merytoryczna dyskusję. O dziwo nie bylo obrażania :)
@pax A wiesz dlaczego 2 mld poszło na TV? I co to są za badania, o których piszesz, bo życie mnie nauczyło, żeby wysłuchać dwie strony? Od siebie też wymagaj obiektywizmu. Dalej nie odpisałeś na pytanie? Twój przekaz jest taki, żebym oglądał TVN, bo muszę się liczyć z tym jakie informacje chcą mi przekazać, a nie mam prawa narzekać, bo to prywatna stacja. Ja sądzę, że TVP daje odpowiedź TVN na ich ciągle negatywne opinie o PiS i opiniotworczosc przede wszystkim u posłów KO. Skoro tak chcą, to tak będą mieć.
@pax A ja się z Tobą nie zgadzam i to kategorycznie. Mimo, że obie stacje są prywatnymi firmami musimy wymagać rzetelnych i obiektywnych informacji. Od dawna TVN nie trzyma się tych ram i to od zawsze krytykuje PiS czy są u władzy czy w opozycji. Stacja manipuluje, przesyła informacje wyrwane z kontekstu i potrafi dezoinformować. Oglądałem długo TVN ale teraz nie mogę patrzeć na ten przekaz informacji. Gdyby każdy miał mówić, że nie interesuje jego przekaz zagranicznej firmy, to wtedy panuje w Państwie opinia, o której wcześniej pisałem zero - jedynkowa. Ciekawi mnie czy płacisz podatek telewizyjno-radiowy, skoro tak domagasz się poprawy TV, utrzymując stację... Rozumiem, że nie jest dla Ciebie istotna forma przekazu informacji przez TVN?
@pax Wymagasz, żeby TVP było dla wszystkich kandydatów jednakowe, a nie widzisz już jak konkurencyjna stacja TVN wypowiada się jedynie negatywnie o rządzie a popiera niemalże wszystkie rację opozycyjnej KO. Dlaczego o tym nie rozmawiamy? A może ukieronkowanie TVP jest odpowiedzią na ciągle kilkuletnie negowanie działań rządu i wybieranie jedynie tematów zaczepnych bez przekazu informacji, do których mogliby się przekonać widzowie amerykańskiej stacji? O tym po Waszej stronie się nie mówi ale mówi i pisze się o demokracji :) Czy to nie hipokryzja czy manipulacja? Pan Trzaskowski cynicznie odpowiada przy tym śmiejąc się na pytania redaktora TVP o ścieki. Może to nie jest temat na który chciałby odpowiedzieć kandydat na Prezydenta ale media traktuje się jednakowo i z szacunkiem. Tak samo jak wypowiada się w stacji, że dziennikarze TVP zostaną zwolnieni. To ma być niezależny Prezydent? Nie pamięta czy w poprzedniej kadencji był posłem, nagle jednak jest wierzący, chce marszu Niepodległości, wystąpi o nadanie ulicy L. Kaczyńskiego w Warszawie, jednak popiera 500+ i 13 emeryturę, będzie niezależny itd. On nie jest sobą ale o tym też się nie mówi, choć Dudzie zarzuca się, że współdziała z rządem PiS. Oglądasz TVN, to nie masz prawa dopingować rządu Zjednoczone Prawicy, tak jak i oglądając TVP nie będziesz za KO - to wpływ mediów. To moja opinia, bo kiedyś oglądałem konkurencyjna stację, głównie program śniadaniowy ale gdy Pan Prokop mieszał tam także politykę, to stało się to bezsensowne i zauważyłem jaki jest do mnie przekaz kierowany. To było bez sensu. Polska nie jest zero jedynkowa jak uważacie czy uważają wyborcy KO. To wpływ mediów. Pewnie nie zaskoczyłem Cię wypowiedzią, to chyba każdy rozsądny obywatel powinien wiedzieć. Pozdrawiam.
Chorzy ludzie odpowiadają za ten transfer. Jeszcze puśćmy Fatiego za 90 mln, bo potrzebujemy załatać dziury, a ściągniemy 30 latka za 80 mln. Barcelona się pogubiła!!!
Zarząd na czele z Bartomeu jest tak mało wiarygodny jak wyborca PiSu dla wyborcy PO i odwrotnie. Czekam na zmianę, bo sam już nie wiem do czego ten klub dąży.
Pjanic przyjdzie za grubą kasę, a Rakitic odejdzie za 15-20 mln. Oby kolejna porażka transferowa nas nie dopadła. Arthur, młody perspektywiczny zawodnik odchodzi a na dwa lata ściągamy 30 letniego zawodnik, bo potrzebujemy sukces na już. Polityka.
@xavi890 Racja z poziomem prezentowanym przez Francuza. Skoro dziewczyna nie zna się na piłce, to ciężko, żeby potrafiła trafnie ocenić piłkarza grającego prawidłowo. Tak to określę :)
Nie byłbym taki pewien tego mistrzostwa, bo taki wyczułem przekaz :) Real ma lepszą ławkę, wedlug mnie i rzeczywiście zobaczymy czy trenerzy od przygotowania nie zawalili czy sami piłkarze...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niesamowicie się zagubił. Nie mamy pucharów, nie mamy zaplecza i nie mamy trenera w stylu Pepa czy Enrique. Każdy inny kandydat da więcej niż zmęczony Bartomeu.
0
My też już o nic nie gramy.
0
@pax Ale ja Ci piszę co to o są za badania? Nie ma nic skomplikowanego w tym co do Ciebie wysyłam. Dalej nie odpisałeś na pytanie i wysuwasz pretensje. Dla mnie stacja TVN jest od zawsze antypisowska, która daje KO niesamowita ilość wyborców. Przecież nie robi to nieudolna partia. Pozdrawiam i dziękuję za merytoryczna dyskusję. O dziwo nie bylo obrażania :)
0
@pax A wiesz dlaczego 2 mld poszło na TV? I co to są za badania, o których piszesz, bo życie mnie nauczyło, żeby wysłuchać dwie strony? Od siebie też wymagaj obiektywizmu. Dalej nie odpisałeś na pytanie? Twój przekaz jest taki, żebym oglądał TVN, bo muszę się liczyć z tym jakie informacje chcą mi przekazać, a nie mam prawa narzekać, bo to prywatna stacja. Ja sądzę, że TVP daje odpowiedź TVN na ich ciągle negatywne opinie o PiS i opiniotworczosc przede wszystkim u posłów KO. Skoro tak chcą, to tak będą mieć.
0
@pax A ja się z Tobą nie zgadzam i to kategorycznie. Mimo, że obie stacje są prywatnymi firmami musimy wymagać rzetelnych i obiektywnych informacji. Od dawna TVN nie trzyma się tych ram i to od zawsze krytykuje PiS czy są u władzy czy w opozycji. Stacja manipuluje, przesyła informacje wyrwane z kontekstu i potrafi dezoinformować. Oglądałem długo TVN ale teraz nie mogę patrzeć na ten przekaz informacji. Gdyby każdy miał mówić, że nie interesuje jego przekaz zagranicznej firmy, to wtedy panuje w Państwie opinia, o której wcześniej pisałem zero - jedynkowa. Ciekawi mnie czy płacisz podatek telewizyjno-radiowy, skoro tak domagasz się poprawy TV, utrzymując stację... Rozumiem, że nie jest dla Ciebie istotna forma przekazu informacji przez TVN?
0
@pax Wymagasz, żeby TVP było dla wszystkich kandydatów jednakowe, a nie widzisz już jak konkurencyjna stacja TVN wypowiada się jedynie negatywnie o rządzie a popiera niemalże wszystkie rację opozycyjnej KO. Dlaczego o tym nie rozmawiamy? A może ukieronkowanie TVP jest odpowiedzią na ciągle kilkuletnie negowanie działań rządu i wybieranie jedynie tematów zaczepnych bez przekazu informacji, do których mogliby się przekonać widzowie amerykańskiej stacji? O tym po Waszej stronie się nie mówi ale mówi i pisze się o demokracji :) Czy to nie hipokryzja czy manipulacja? Pan Trzaskowski cynicznie odpowiada przy tym śmiejąc się na pytania redaktora TVP o ścieki. Może to nie jest temat na który chciałby odpowiedzieć kandydat na Prezydenta ale media traktuje się jednakowo i z szacunkiem. Tak samo jak wypowiada się w stacji, że dziennikarze TVP zostaną zwolnieni. To ma być niezależny Prezydent? Nie pamięta czy w poprzedniej kadencji był posłem, nagle jednak jest wierzący, chce marszu Niepodległości, wystąpi o nadanie ulicy L. Kaczyńskiego w Warszawie, jednak popiera 500+ i 13 emeryturę, będzie niezależny itd. On nie jest sobą ale o tym też się nie mówi, choć Dudzie zarzuca się, że współdziała z rządem PiS. Oglądasz TVN, to nie masz prawa dopingować rządu Zjednoczone Prawicy, tak jak i oglądając TVP nie będziesz za KO - to wpływ mediów. To moja opinia, bo kiedyś oglądałem konkurencyjna stację, głównie program śniadaniowy ale gdy Pan Prokop mieszał tam także politykę, to stało się to bezsensowne i zauważyłem jaki jest do mnie przekaz kierowany. To było bez sensu. Polska nie jest zero jedynkowa jak uważacie czy uważają wyborcy KO. To wpływ mediów. Pewnie nie zaskoczyłem Cię wypowiedzią, to chyba każdy rozsądny obywatel powinien wiedzieć.
Pozdrawiam.
0
@macio_944 Nie było tematu.
0
@macio_944 To są Twoje słowa czy usłyszałeś w jakiej stacji? Wiesz co to jest demokracja?
0
@Janiama Z jakich stacji czerpiesz informacje?
0
Jedyny pozytyw ostatnich dni. Rzeczywiście gra odważnie i jest to inny typ od Alenii.
1
Ściągniemy Garitano z Rayo Vallecano, bo lubi nasza filozofię. Czy to takie trudne.
1
@Zbyszard A transfer Pjanica za 60 mln Cię nie niepokoi?
0
Chorzy ludzie odpowiadają za ten transfer. Jeszcze puśćmy Fatiego za 90 mln, bo potrzebujemy załatać dziury, a ściągniemy 30 latka za 80 mln. Barcelona się pogubiła!!!
0
Może niech zawodnicy będą sami sobie, ewentualnie zarząd.
3
Tworzy się drugi Milan... Serce pęka.
0
Czekam na jakieś tłumaczące komentarze piłkarzy. Frajerstwo jak stracimy tytuł.
1
@BOSSS85 Na Alenę bym nie liczył. Niczym się nie wyróżnia, w sumie jak prawie każdy piłkarz z Barcelony w innym klubie.
3
Zarząd na czele z Bartomeu jest tak mało wiarygodny jak wyborca PiSu dla wyborcy PO i odwrotnie. Czekam na zmianę, bo sam już nie wiem do czego ten klub dąży.
0
Trzymam kciuki za Puig i Fati! Młodzi i ambitni. Tego na pewno nam brakuje. Barca musi wykazywać się cierpliwością, o to na pewno będzie trudno.
0
Pjanic przyjdzie za grubą kasę, a Rakitic odejdzie za 15-20 mln. Oby kolejna porażka transferowa nas nie dopadła. Arthur, młody perspektywiczny zawodnik odchodzi a na dwa lata ściągamy 30 letniego zawodnik, bo potrzebujemy sukces na już. Polityka.
0
Drużyna blokuję dostępu do swojej bramki i Barca po kilku akcjach nie ma pomysłu. Jak ta drużyna ma zdobywać puchary. Ktoś widzi wyjście?
0
Nie wierzę tym informacją :) To chyba w przypadkach z Barceloną kluby myślą, żeby zarobić. Absurd. Dla mnie wymiana na Rakitica jest idealną opcją.
8
@xavi890 Racja z poziomem prezentowanym przez Francuza. Skoro dziewczyna nie zna się na piłce, to ciężko, żeby potrafiła trafnie ocenić piłkarza grającego prawidłowo. Tak to określę :)
1
Junior póki co nie gra nic ciekawego. Tacy piłkarze nie robią wielkiej kariery. Nie jest przebojowy a ospały. Nie wiem jak on dogaduje się z Albą.
0
Nie byłbym taki pewien tego mistrzostwa, bo taki wyczułem przekaz :) Real ma lepszą ławkę, wedlug mnie i rzeczywiście zobaczymy czy trenerzy od przygotowania nie zawalili czy sami piłkarze...
0
Z przestrzeni czasu, nie powinno się używać takich odniesień.
2
@horang Starał się odważnie ale nie zawsze wychodziło przy apatycznych ofensywnych kolegach. Emerson słabo. Podsumowanie z pierwszej połowy.
0
Nie codziennie piłkarze określają takie swoje cele. Dobrze, że Messi powiedział o zakończeniu w USA :)
0
Mnie bardziej martwi, o czym Barcelona myślała nie doceniając młodego obrońcy. Ile takich przypadków już mieliśmy.