@dafik85 Oczywiście jest w tym racja. My chyba żyjemy jeszcze w erze tiki-taki i Pepa. Osobiście jestem zły na to co pokazywał Pique w ostatnich meczach. Jego zachowanie nie przystoi na drugiego kapitana. Pokazywanie wszystkim, że ma się pretensje do sędziów i uczestniczenie niemalże w każdej dyskusji pokazuje nie to z czego słynęła najsilniejsza Barca, czyli pewny siebie zespół. Na takich zawodnikach nie zbudujemy wielkiego klubu. Ja to odbieram jako lekceważenie kibiców.
@MarFan Właśnie m.in. o Tobie napisałem :) Jeżeli chodzi o kampanię, to może ominęły Cię cyniczne i prześmiewcze wypowiedzi Pana Trzaskowskiego o telewizji publicznej, strasząc, że stracą pracę bądź nabijaniem się z redaktora TVP stojącego i słuchającego wypowiedzi kandydata. Za tym zachowaniem szły osoby z otoczenia Pana Rafała i pytam się czy to nie jest nienawiść? Szybko przechodzę do telewizji opozycyjne. Może znowu ominął Cię wywiad Pani Olejnik z Minisgrem Dyrą? Jeżeli chciałbyś może obejrzeć, to proszę o odpowiedź, który dziennikarz TVP zachowuje się tak ohydnie jak Pani Moniką? Różnimy się tym, że Ty widzisz tylko PO (przypomnę Amber Gold - dwa lata po wykryciu ruszyła sprawa w sądzie, luka VAT, OFE, wiek emerytalny, wyprzedaż majątku, fera mieszkalna w Wawie, sardynki i krewetki w Sowie, podnoszenie podatku na takie dotkliwe rzeczy jak ubranka dla dzieci, bronienie swoich posłów z zarzutami korupcyjnymi itd.) a ja dostrzegam mankamenty rządu i fatalna opozycję. Nie bez powodu 6 porażka z rzędu, co?
@barcelonaLM Niestety ale gdyby Świat tego nie widział , to użyliby siły żeby odzyskać władzę. Ani PiS ani PO nie są idealnymi partiami. Nikt mi nie powie, że PO jest lepsze. Oni już byli i utkwiło mi to w pamięci. Bardzo twardy, lekceważący i cyniczny elektorat ma obecnie KO.
@Barcelismo Rzucasz argumentami na które nie znasz odpowiedzi czy należysz do olbrzymiego grona osób nie mogących pogodzić się ze zwycięstwem Prezydenta Dudy?
Za brak ambicji i chęci powinniśmy podziękować takim jak Pique, Firpo czy Rakitić. Gerard od kilku meczów pokazuje opadające ręce, jakieś dziwne lekceważące gesty, czyli to co oznacza niechęć i brak wiary. Takich hamulcowych chcemy?
Zachowanie Pique w ostatnich kilku meczach, to hańba dla klubu i brak szacunku do kibiców. Lepiej byłoby gdyby skończył z tym graniem. Eric Garcia za dwa lata będzie na podobnym poziomie.
@Yoshi94 W Barcelonie nie było miejsca na piłkarzy młodych, bardzo perspektywiczny, którzy przychodzą za kwoty nie oscylujace wokół 100 mln. Zobaczcie jak Real o to zadbał. Jest Junior, Rodrygo, Reinier, Odegaard, Valverde czy Kubo. Zobaczysz, że przynajmniej dwóch z nich będzie w niedługim czasie decydować o losach klubu. U nas na dzień dzisiejszy do odstrzału jest Firpo, Alena, Rakitic, Todibo, Griezmann i Dembele. Zostawiłbym Vidala i Semedo, bo pierwszy ma największe jaja w klubie a drugi się rozwinął.
To jest zajebisty błąd Barcelony. Przespali moment kiedy można było próbować odmładzać kadrę. Teraz będzie niezwykle ciężko. Zazwyczaj takie etapy mają dużo wspólnego z brakiem tytułów.
Po prostu klub nie pozwolił sobie narzucać nie patrząc na umiejętności. Mało profesjonalne. Chyba zapomniano jak to wypuścić z La Masii utalentowanego piłkarza jak Messi. Maia, to pewnie i tak zawodnika na opchnięcie. Marlon, Matheus czy Mina o tym najlepiej świadczą.
Barelona bawi się w sprowadzanie piłkarzy za kilka milionów i mielenie ich na marży 100 - 200 %. Taki łatwy sposób na ratowanie budżetu ale z rozwijaniem drużyny za dużo to nie ma wspólnego.
Ciekawe ile jeszcze będziemy patrzeć na tą zachowawczą grę. Widać po Setienie, że nie ma za duży wpływ na drużynę i za jego kadencji jest wręcz niemożliwe zrobienie progresu.
Nie idzie oglądać meczów Barcy. Na drugą połowę poszedłem przesadzać kwiaty. Normalnie Barca będąc na drugim miejscu wywierałaby presję na liderze wygrywając wysoko, wiedząc, że nie ma nic do stracenia. U nas nie ma normalnosci, nie ma praktycznie nic, poza zagrywanie do siebie na dwóch trzech metrach, próbując tak przejść obrońców i narzekaniem na sędziów. Kojarzy mi się to z Polską ligą. I trener nie ma tu za dużo do powiedzenia. Oni są w większości wypaleni.
Jak Sane poszedł do Bayernu na 50 mln, to Barca może z pewnością toczyć bój o niższa cenę. A z drugiej strony, to ciekawe czy kluby negocjując z Barceloną mają z tyłu głowy szansę na zarobienie więcej niż przewiduję doświadczenie negocjacyjne...
@Bobo25 Lubie też jak ludzie odwołują się do słów opozycji odnośnie Kaczyńskiego. Chyba dobrze mu idzie skoro rząd i Prezydent jest z PiS bądź z poparcia PiS :)
@Peniu Również nie mogę zrozumieć jak można głosować na PO. Oni już urzędowali 8 lat i w Polsce była wolna amerykanka. Mi żyje się lepiej, mam dofinansowane dziecko, świetne relacje z USA, nie jesteśmy podatni na narzucanie UE nakazu przyjęcia urzodzcow itd. Pan Trzaskowski mówi o nienawiści i dzieleniu Polaków. Kolejny raz słyszę jak wyśmiewa publicznie redaktora TVP. Rozumiem, że nie kochają się ale od kandydata na Prezydenta Państw wymaga się równego podejścia do mediów, bo on jest politykiem za "nasze" pieniądze. Autorka komentarza pisze wysmiewczo o TVP ale chyba zapomina albo nie ma z czym porównać pracy TVN24.
Trzaskowski obiecujący niemal wszystko nie znający możliwości budżetu czy Duda sprawna współpraca z rządem, opozycja dalej w oddali i możliwe dalsze wspieranie rodzin?
0
@dafik85 Oczywiście jest w tym racja. My chyba żyjemy jeszcze w erze tiki-taki i Pepa. Osobiście jestem zły na to co pokazywał Pique w ostatnich meczach. Jego zachowanie nie przystoi na drugiego kapitana. Pokazywanie wszystkim, że ma się pretensje do sędziów i uczestniczenie niemalże w każdej dyskusji pokazuje nie to z czego słynęła najsilniejsza Barca, czyli pewny siebie zespół. Na takich zawodnikach nie zbudujemy wielkiego klubu. Ja to odbieram jako lekceważenie kibiców.
0
@MESSIah16 Brawo za wiarę. Tyle.
0
@MarFan Właśnie m.in. o Tobie napisałem :) Jeżeli chodzi o kampanię, to może ominęły Cię cyniczne i prześmiewcze wypowiedzi Pana Trzaskowskiego o telewizji publicznej, strasząc, że stracą pracę bądź nabijaniem się z redaktora TVP stojącego i słuchającego wypowiedzi kandydata. Za tym zachowaniem szły osoby z otoczenia Pana Rafała i pytam się czy to nie jest nienawiść? Szybko przechodzę do telewizji opozycyjne. Może znowu ominął Cię wywiad Pani Olejnik z Minisgrem Dyrą? Jeżeli chciałbyś może obejrzeć, to proszę o odpowiedź, który dziennikarz TVP zachowuje się tak ohydnie jak Pani Moniką? Różnimy się tym, że Ty widzisz tylko PO (przypomnę Amber Gold - dwa lata po wykryciu ruszyła sprawa w sądzie, luka VAT, OFE, wiek emerytalny, wyprzedaż majątku, fera mieszkalna w Wawie, sardynki i krewetki w Sowie, podnoszenie podatku na takie dotkliwe rzeczy jak ubranka dla dzieci, bronienie swoich posłów z zarzutami korupcyjnymi itd.) a ja dostrzegam mankamenty rządu i fatalna opozycję. Nie bez powodu 6 porażka z rzędu, co?
1
@Coutinho007 Takie sprawy jak jakieś swoje kluby czy uprawianie niebezpiecznych sportów nie powinno mieć miejsca.
3
@barcelonaLM Niestety ale gdyby Świat tego nie widział , to użyliby siły żeby odzyskać władzę. Ani PiS ani PO nie są idealnymi partiami. Nikt mi nie powie, że PO jest lepsze. Oni już byli i utkwiło mi to w pamięci. Bardzo twardy, lekceważący i cyniczny elektorat ma obecnie KO.
0
@Barcelismo Rzucasz argumentami na które nie znasz odpowiedzi czy należysz do olbrzymiego grona osób nie mogących pogodzić się ze zwycięstwem Prezydenta Dudy?
3
Za brak ambicji i chęci powinniśmy podziękować takim jak Pique, Firpo czy Rakitić. Gerard od kilku meczów pokazuje opadające ręce, jakieś dziwne lekceważące gesty, czyli to co oznacza niechęć i brak wiary. Takich hamulcowych chcemy?
0
@BarcaInfo Chyba pierwszy raz zespół tak olał sprawę.
1
Zachowanie Pique w ostatnich kilku meczach, to hańba dla klubu i brak szacunku do kibiców. Lepiej byłoby gdyby skończył z tym graniem. Eric Garcia za dwa lata będzie na podobnym poziomie.
0
@Yoshi94 W Barcelonie nie było miejsca na piłkarzy młodych, bardzo perspektywiczny, którzy przychodzą za kwoty nie oscylujace wokół 100 mln. Zobaczcie jak Real o to zadbał. Jest Junior, Rodrygo, Reinier, Odegaard, Valverde czy Kubo. Zobaczysz, że przynajmniej dwóch z nich będzie w niedługim czasie decydować o losach klubu. U nas na dzień dzisiejszy do odstrzału jest Firpo, Alena, Rakitic, Todibo, Griezmann i Dembele. Zostawiłbym Vidala i Semedo, bo pierwszy ma największe jaja w klubie a drugi się rozwinął.
1
@Mario96w Może ale powinniśmy patrzeć w dłuższej perspektywie. Chłop na dwa lata, a zobaczycie, że Arthura za te dwa lata będziemy chcieli odzyskać!
2
Moim zdaniem świeża krew musi przejąć stery. Stawiam na Szymona Hołownię ;)
6
To jest zajebisty błąd Barcelony. Przespali moment kiedy można było próbować odmładzać kadrę. Teraz będzie niezwykle ciężko. Zazwyczaj takie etapy mają dużo wspólnego z brakiem tytułów.
0
Głównie na to liczę.
0
Po prostu klub nie pozwolił sobie narzucać nie patrząc na umiejętności. Mało profesjonalne. Chyba zapomniano jak to wypuścić z La Masii utalentowanego piłkarza jak Messi. Maia, to pewnie i tak zawodnika na opchnięcie. Marlon, Matheus czy Mina o tym najlepiej świadczą.
0
Barelona bawi się w sprowadzanie piłkarzy za kilka milionów i mielenie ich na marży 100 - 200 %. Taki łatwy sposób na ratowanie budżetu ale z rozwijaniem drużyny za dużo to nie ma wspólnego.
0
Ciekawe ile jeszcze będziemy patrzeć na tą zachowawczą grę. Widać po Setienie, że nie ma za duży wpływ na drużynę i za jego kadencji jest wręcz niemożliwe zrobienie progresu.
3
@drifboy25 Oczywiście, że nie! W każdym sezonie kariery jest najlepszy w zespole. Nie bądźcie amatorami. Barca zagubiła się głęboko w strukturach.
6
Nie idzie oglądać meczów Barcy. Na drugą połowę poszedłem przesadzać kwiaty. Normalnie Barca będąc na drugim miejscu wywierałaby presję na liderze wygrywając wysoko, wiedząc, że nie ma nic do stracenia. U nas nie ma normalnosci, nie ma praktycznie nic, poza zagrywanie do siebie na dwóch trzech metrach, próbując tak przejść obrońców i narzekaniem na sędziów. Kojarzy mi się to z Polską ligą. I trener nie ma tu za dużo do powiedzenia. Oni są w większości wypaleni.
1
@Woland10 Owszem, strzelił 4 gole dzisiaj ale do wczoraj miał ich łącznie 4 :) Ja dziękuję za takie ryzyko.
0
Jak Sane poszedł do Bayernu na 50 mln, to Barca może z pewnością toczyć bój o niższa cenę. A z drugiej strony, to ciekawe czy kluby negocjując z Barceloną mają z tyłu głowy szansę na zarobienie więcej niż przewiduję doświadczenie negocjacyjne...
1
Oczywiście, że może pokonać obecną Barcelonę. Może być też tak, że Barca ich rozjedzie, np. 1:0 :)
10
Pewnie nie ja jedyny mam odczucie, że może spotkać nas upokorzenie w LM. Ciężkie czasy nadeszły. Od lat nie spotykane.
3
Fati to przyszłość Barcy. Bezwzględnie!
0
@Bobo25 Lubie też jak ludzie odwołują się do słów opozycji odnośnie Kaczyńskiego. Chyba dobrze mu idzie skoro rząd i Prezydent jest z PiS bądź z poparcia PiS :)
0
@Bobo25 A coś merytorycznego? Lubię słuchać ludzi popierających PO, oni tak malo mówią konkretów o swojej partii :)
1
@Peniu Również nie mogę zrozumieć jak można głosować na PO. Oni już urzędowali 8 lat i w Polsce była wolna amerykanka. Mi żyje się lepiej, mam dofinansowane dziecko, świetne relacje z USA, nie jesteśmy podatni na narzucanie UE nakazu przyjęcia urzodzcow itd. Pan Trzaskowski mówi o nienawiści i dzieleniu Polaków. Kolejny raz słyszę jak wyśmiewa publicznie redaktora TVP. Rozumiem, że nie kochają się ale od kandydata na Prezydenta Państw wymaga się równego podejścia do mediów, bo on jest politykiem za "nasze" pieniądze. Autorka komentarza pisze wysmiewczo o TVP ale chyba zapomina albo nie ma z czym porównać pracy TVN24.
1
@FC1899Barca Tak jak i Inter, padli. Juventus nie ma kontrkandydata. Słabe.
2
Trzaskowski obiecujący niemal wszystko nie znający możliwości budżetu czy Duda sprawna współpraca z rządem, opozycja dalej w oddali i możliwe dalsze wspieranie rodzin?
0
@Hethecio Chcesz napisać, że KO nie działa podobnie bądź jeszcze ostrzej?