@tobiasson92 Jeżeli nie jest wystarczająco ambitny, to jest u wyżyn kariery. Z drugiej strony jak stawiamy na asa ekstraklasy, to świadczy o poziomie kadry.
Można jemu przypisać dwa gole ale ze spalonego. Widać w nim bardzo duże umiejętności, grę kreatywną i nieprzewidywalność. Oby Barca nie chciała jego wypożyczyć, patrząc jak działa dział sportowy ;)
Polecam Kanał Sportowy Stanowskiego na youtube. Temat: FC Barcelona. Wielu z Was może rozjaśnić sytuację w klubie i do tego kilka mega wątków z historii klubu.
@Gomess Garcia, ma na szczęście ostatni rok kontraktu i nie wyraża chęci zostania. Może akurat zastąpi Pique na środku :) Bardzo liczę na transfer młodziutkiego i już niezłego obrońcy!
@kkbarca Stawiam, że odejdzie Messi, Suarez, Rakitić i Vidal, a Dembele jest szklany. Klub pewnie nie zdecyduje się na zakup drogiego napastnika. Jest możliwość, że któryś z młodych dostanie szansę w tym sezonie. No i w przyszłym zostanie pożegnany :)
@kkbarca Dokładnie. Bardziej liczę, że Leo zabierze ze sobą presję, która wymazywała z pamięci umiejętności części naszych piłkarzy. To może byc ich czas ale i tak jest mnóstwo wątpliwości.
@Ghotti No właśnie tak sądziłem, że ktoś wypali z takim porównaniem i będziemy na tym jechać, aż Barca coś ugra. Różnica polega na tym, że zakładamy iż Leo, ten przed którym część zawodników zapomina o swoich umiejętnościach ale nie o tym, żeby za każdym razem szukać jego na boisku.
Sądzę, że ewentualnym następcą Leo mógłby być Salah. Styl zbliżony, niesamowity drybling, odejście i strzał. Wielki talent, o którego nikt na poważnie nie zabiega. Minus, to wysoka pensja Egipcjanina.
@Jaca27 Legia zademonstrowała jak nasza liga jest nisko w zapaści. Przyjdzie Raków i jakies 1:2 i tak od tygodnia do tygodnia. Był kiedys taki Pan jak Petrescu w Wiśle Kraków ale za duzo wymagał od piłkarzy. Marzę, żeby jeszcze ktoś mnie tak przeciągnął. Ale tak to jest jak spelnia sie swoje marzenia i wie co to znaczy pracować na 100%
Najpierw pozbądźmy sie takich kompletnie bezproduktywnych pilkarzy jak Firpo. Bez wiekszego zaangażowania w gre i chęci. Moge sie nawet z kimś o swoje słowa posprzeczać.
0
@tobiasson92 Jeżeli nie jest wystarczająco ambitny, to jest u wyżyn kariery. Z drugiej strony jak stawiamy na asa ekstraklasy, to świadczy o poziomie kadry.
4
To będzie wyjątkowy zawodnik. Jeszcze Garcia i skład będzie można mówić o odmłodzonych wzmocnieniach.
0
@HabFab Mylisz się i proszę o fakty.
0
@Qaz123 Rafinha jak już grał, to nie miał liczb. W Celcie podobnie. Dobry to on ma potencjał.
2
Pewnie za darmo już teraz. Ja naprawdę mam wrażenie, że ludzie odpowiedzialni za klub uczą sie dopiero zarządzać.
0
Można jemu przypisać dwa gole ale ze spalonego. Widać w nim bardzo duże umiejętności, grę kreatywną i nieprzewidywalność. Oby Barca nie chciała jego wypożyczyć, patrząc jak działa dział sportowy ;)
0
Polecam Kanał Sportowy Stanowskiego na youtube. Temat: FC Barcelona. Wielu z Was może rozjaśnić sytuację w klubie i do tego kilka mega wątków z historii klubu.
0
Dlatego też mógłby wchodzić Garcia za Pique. Tak on wlasnie jest poswiecony karierze piłkarskiej.
0
@mr_robot Rozumiem te wszystkie doniesienia ale tego spodziewałbym się po Guardioli.
1
Sporo zdobył ale transfer o rok za późno.
0
@Gomess Garcia, ma na szczęście ostatni rok kontraktu i nie wyraża chęci zostania. Może akurat zastąpi Pique na środku :) Bardzo liczę na transfer młodziutkiego i już niezłego obrońcy!
0
@kkbarca Stawiam, że odejdzie Messi, Suarez, Rakitić i Vidal, a Dembele jest szklany. Klub pewnie nie zdecyduje się na zakup drogiego napastnika. Jest możliwość, że któryś z młodych dostanie szansę w tym sezonie. No i w przyszłym zostanie pożegnany :)
2
Napiszcie mi kogo teraz ma się stresować Griezmann, a może i nawet Coutinho? Jakieś charaktery powinni mieć...
0
Brawo! Właśnie takich zawodników nadszedł czas.
0
@kkbarca Dokładnie. Bardziej liczę, że Leo zabierze ze sobą presję, która wymazywała z pamięci umiejętności części naszych piłkarzy. To może byc ich czas ale i tak jest mnóstwo wątpliwości.
24
Wierzę w Koemana, nową energię i jakość w grze!
0
Czy Messi robi dobrze w taki sposób rozstając sie z Barceloną?
1
Oczywiście na wypożyczenie, zebysmy nie stracili tego utalentowanego zawodnika.
0
@Ghotti No właśnie tak sądziłem, że ktoś wypali z takim porównaniem i będziemy na tym jechać, aż Barca coś ugra. Różnica polega na tym, że zakładamy iż Leo, ten przed którym część zawodników zapomina o swoich umiejętnościach ale nie o tym, żeby za każdym razem szukać jego na boisku.
0
@wroclawskifan A kto jest większą marką i prestiżem. W Liverpoolu zdobył wszystkie cele. Liverpool sie skończy.
0
@Danny Gaucho Więc jakich?
3
@TonySoprano To z Legią, to może nie wyszło jak powinno.
1
Sądzę, że ewentualnym następcą Leo mógłby być Salah. Styl zbliżony, niesamowity drybling, odejście i strzał. Wielki talent, o którego nikt na poważnie nie zabiega. Minus, to wysoka pensja Egipcjanina.
1
@Jakchcesz I jeszcze przeciąganie czyje prawa sa ważniejsze.
0
@tobiasson92 To znaczy, że Legia ma problemy? Tak się tego nie powinno odczytywać. W ogóle o kim my piszemy.
2
@Jaca27 Legia zademonstrowała jak nasza liga jest nisko w zapaści. Przyjdzie Raków i jakies 1:2 i tak od tygodnia do tygodnia. Był kiedys taki Pan jak Petrescu w Wiśle Kraków ale za duzo wymagał od piłkarzy. Marzę, żeby jeszcze ktoś mnie tak przeciągnął. Ale tak to jest jak spelnia sie swoje marzenia i wie co to znaczy pracować na 100%
4
Najpierw pozbądźmy sie takich kompletnie bezproduktywnych pilkarzy jak Firpo. Bez wiekszego zaangażowania w gre i chęci. Moge sie nawet z kimś o swoje słowa posprzeczać.
0
Ciekawe czy sa to nego ostatnie tygodnie w Barcelonie...
1
Głupoty plecie. Messi dał drużynie tyle, że 700 mln to tylko symbol.
0
Ale polityka :))