@ToJa79 Spokojnie :) Pandemią trwa prawie rok ale piłkarze mieli długą przerwę. Dla mnie to nie jest podejście kibica wykrzykującego. Na pewno nikt tego nie potrzebuje.
@barcelonaLM Właśnie chodzi o to wprowadzenie przy społeczności, która jeżeli jej się nie spodoba, to wyjdzie na ulicę. Reasumując, wszystkich nie zaspokoisz, a podzielisz.
@Naturopata Trzy wykrzykniki nie spowodują u mnie zawstydzenia powodem, że nie wiem czym jest jakiś trzyliterowy skrót. W sumie, to nawet mnie, to nie interesuje :)
Kto według Was obserwatorów i komentatorów powinien rządzić Polską i dlaczego? Dla utrudnienia proszę nie zasłaniać się skrótem nazwy partii rządzącej :)
@barcelonaLM A może teraz winne są marsze protestacyjne? Tam rzadko były spotykane dystanse i chodziło po kilka tysięcy protestujących. Może warto o tym wspomnieć.
0
@Coutinho007 Mbappe :)
0
Uwierzcie, że dodając Depaya do obecnej kadry nie rozwiążemy problemu.
1
@dawid141 Araujo gwarantuje lepszy poziom?
0
@ToJa79 Spokojnie :) Pandemią trwa prawie rok ale piłkarze mieli długą przerwę. Dla mnie to nie jest podejście kibica wykrzykującego. Na pewno nikt tego nie potrzebuje.
0
0:0 Atletico - Barcelona
0
@marcinK0000 Nie załapałeś żartu.
0
@barcelonaLM Właśnie chodzi o to wprowadzenie przy społeczności, która jeżeli jej się nie spodoba, to wyjdzie na ulicę. Reasumując, wszystkich nie zaspokoisz, a podzielisz.
0
@marcinK0000 Bo przypomnę interwencję Neto :)
8
@barcelonaLM Nie jesteś w pełni świadomy o czym napisałeś. Tak w skrócie napiszę.
0
@Naturopata Trzy wykrzykniki nie spowodują u mnie zawstydzenia powodem, że nie wiem czym jest jakiś trzyliterowy skrót. W sumie, to nawet mnie, to nie interesuje :)
0
@Naturopata I takie formy pochodów po ulicach jak podczas strajków?
0
@NaFazieHitman Zgadzamy się co do poziomu trudności pytania.
1
Kto według Was obserwatorów i komentatorów powinien rządzić Polską i dlaczego? Dla utrudnienia proszę nie zasłaniać się skrótem nazwy partii rządzącej :)
0
Bardzo słaby zawodnik. Nie pokazał nic, licząc od chęci. Zastanawia mnie dlaczego nikt nie typuj Gaya przyszłościowo.
0
@tomek256 Nawet mam tak od czasu do czasu w sklepie, w którym pracuję. Duża roracja wymusza błędy.
1
@tobiasson92 Czyli jednoznacznie według tych przypuszczeń nie wpływa. Rozumiem Twoje zdanie.
0
Według Was marsze protestacyjne wpłynęły na wzrost zakażeń?
1
@barcelonaLM A może teraz winne są marsze protestacyjne? Tam rzadko były spotykane dystanse i chodziło po kilka tysięcy protestujących. Może warto o tym wspomnieć.
0
Tak bywa i to często, że nikt Cię nie może zatrzymać... a jednak jest taka opcja.
0
@Siwy1313 A ja bym się zastanawiał czy Busquets nie jest w gorszej dyspozycji bądź podobnie słabej.
0
W jakiej formie musi być Pjanić, żeby siedzieć a Busquets grać. Koeman musi zacząć wygrywać, bo zaczyna się etap niecierpliwości.
15
Jak Alena ma wchodzić i podawać al'a Rakitić do tyłu i boku, to lepiej niech Puig polata.
0
@Dimigizairochi według TVN tylko pisiory Cię okradają. KO nie.
0
Polsat News czy TVN24 bardziej niezależny i dlaczego?
0
@cules96 A kto powinien rządzić Polską i dlaczego? Zaczynają się trudne pytania :)
0
@semafor Nie ma tematu.
0
@macio_944 Nie siej propagandy. Idź swoją drogą, sam myśl a nie powtarzasz jakieś śmieszki z innych rewelacyjnych stron czy stacji.
0
@semafor Przepraszam ale za dużo telewizji i internetu.
0
Nie chcę nikogo podkręcać. Też widzicie dzisiaj Barcelonę Setienia?
0
@Bykunn Napiszę krótko. Ilość poparć pod tym cynicznym komentarzem mówi dużo o tym gdzie podążamy. Proszę nie odpisywać.