0

@Coutinho007 Mbappe :)

0

Uwierzcie, że dodając Depaya do obecnej kadry nie rozwiążemy problemu.

1

@dawid141 Araujo gwarantuje lepszy poziom?

0

@ToJa79 Spokojnie :) Pandemią trwa prawie rok ale piłkarze mieli długą przerwę. Dla mnie to nie jest podejście kibica wykrzykującego. Na pewno nikt tego nie potrzebuje.

0

0:0 Atletico - Barcelona

0

@marcinK0000 Nie załapałeś żartu.

0

@barcelonaLM Właśnie chodzi o to wprowadzenie przy społeczności, która jeżeli jej się nie spodoba, to wyjdzie na ulicę. Reasumując, wszystkich nie zaspokoisz, a podzielisz.

0

@marcinK0000 Bo przypomnę interwencję Neto :)

8

@barcelonaLM Nie jesteś w pełni świadomy o czym napisałeś. Tak w skrócie napiszę.

0

@Naturopata Trzy wykrzykniki nie spowodują u mnie zawstydzenia powodem, że nie wiem czym jest jakiś trzyliterowy skrót. W sumie, to nawet mnie, to nie interesuje :)

0

@Naturopata I takie formy pochodów po ulicach jak podczas strajków?

0

@NaFazieHitman Zgadzamy się co do poziomu trudności pytania.

1

Kto według Was obserwatorów i komentatorów powinien rządzić Polską i dlaczego? Dla utrudnienia proszę nie zasłaniać się skrótem nazwy partii rządzącej :)

0

Bardzo słaby zawodnik. Nie pokazał nic, licząc od chęci. Zastanawia mnie dlaczego nikt nie typuj Gaya przyszłościowo.

0

@tomek256 Nawet mam tak od czasu do czasu w sklepie, w którym pracuję. Duża roracja wymusza błędy.

1

@tobiasson92 Czyli jednoznacznie według tych przypuszczeń nie wpływa. Rozumiem Twoje zdanie.

0

Według Was marsze protestacyjne wpłynęły na wzrost zakażeń?

1

@barcelonaLM A może teraz winne są marsze protestacyjne? Tam rzadko były spotykane dystanse i chodziło po kilka tysięcy protestujących. Może warto o tym wspomnieć.

0

Tak bywa i to często, że nikt Cię nie może zatrzymać... a jednak jest taka opcja.

0

@Siwy1313 A ja bym się zastanawiał czy Busquets nie jest w gorszej dyspozycji bądź podobnie słabej.

0

W jakiej formie musi być Pjanić, żeby siedzieć a Busquets grać. Koeman musi zacząć wygrywać, bo zaczyna się etap niecierpliwości.

15

Jak Alena ma wchodzić i podawać al'a Rakitić do tyłu i boku, to lepiej niech Puig polata.

0

@Dimigizairochi według TVN tylko pisiory Cię okradają. KO nie.

0

Polsat News czy TVN24 bardziej niezależny i dlaczego?

0

@cules96 A kto powinien rządzić Polską i dlaczego? Zaczynają się trudne pytania :)

0

@semafor Nie ma tematu.

0

@macio_944 Nie siej propagandy. Idź swoją drogą, sam myśl a nie powtarzasz jakieś śmieszki z innych rewelacyjnych stron czy stacji.

0

@semafor Przepraszam ale za dużo telewizji i internetu.

0

Nie chcę nikogo podkręcać. Też widzicie dzisiaj Barcelonę Setienia?

0

@Bykunn Napiszę krótko. Ilość poparć pod tym cynicznym komentarzem mówi dużo o tym gdzie podążamy. Proszę nie odpisywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?